Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Nie dawno kupiłem sobie taki pistolet : http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=30

Pistolet jest na prawdę super odpowiednia waga, dobra celność , dobrze chodzący zamek.Moja radość nie trwała długo dopóki magazynek nie spadł mi na beton. :cry:

Magazynek spadł i pękł jeden z tych plastikowych " uchwycików " co trzymają kulki.Chodzi mi to o tą część co jest na górze magazynka.

Można to jakoś naprawić czy czeka mnie kupno nowego magazynka?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kupno nowego magazynka to ostateczność w twoim przypadku. Spróbuj skleić to jakimś mocnym klejem najlepiej dwuskładnikowym (takim jak poxipol) bo kropelka tego nie wytrzyma (wiem bo mam to samo z magazynkiem Hicapy 5.1 WE) znaczy wytrzyma ale tylko na parę strzałów. Zrób, napisz jak się trzyma a jak nie to pomyślimy nad czymś jeszcze innym ;)

Link to post
Share on other sites

Bo to trzeba pierwsze odtłuścić a później czymkolwiek kleić. moje jest od bodajże poł roku sklejone super glue bo te inne "cuda dwuskładnikowe" jednego dnia nie trzymały. A i dajcie temu najlepiej z 12 h na schnięcie a nie pare minut :P

PzDr

Edited by BeKoN
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Wie ktoś może gdzie można dostać szczęki do magazynka od Socoma Mk23 z STTI? Szukam już tego długi czas i znaleźć nie mogę.. Naprawa starych ze względu na ich zniszczenie nie wchodzi w grę, a wydawać połowę ceny pistoletu na magazynek nie chcę, chyba, że w ostateczności. Pytanie nie należy do tych, jak to kiedyś którychś z modów określił "pomóżcie, mam krwotok i nie wiem jak go zatamować, mam na to 30 sekund". Dlatego jeśli ktoś się z czymś takim spotkał, to proszę o info.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Ja socoma dostałem od znajomego z 2 magami za friko ale mam pewien problem z magazynkami

Chodzi o to że w obu są uwalone szczęki po prawej stronie (patrząc na magazynek od strony sprężyny)

Gdy magazynki są załadowane kulkami to wszystko jest ok ale gdy kulek nie ma to te szczęki mają straszne luzy lubią wypadać...

Ktoś spotkał się z takim problemem ?

Link to post
Share on other sites
  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...