Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Americas Army 2: Special Forces


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...
Zaliczyłem na treningu strzeleckim 36 celów i dalej trening snajperski nie jest dostępny  :(

 

naciśnij tyldę ~ i wpisz open m24_range i wtedy musi działać

 

 

 

ma ktos te rozwiazania  bo juz tyle razy probowalem ze juz rece opadaja, nie mowcie o tych obrazkach bo juz patrzylem zapisywalem i nie moge

 

http://www.1staab.friko.pl/tu.html proszę was bardzo odpowiedzi do wszytskich testów

 

Pozdro

 

O widzę bartazz że też bawisz się w ASG

Link to post
Share on other sites

:D

Rainbow, zobacz z kiedy sa tamte posty ;).

 

Taka ogolna informacja - oststanimi czasy sa problmy z graniem bo trwaja prace na serwerach autoryzacyjnych. Ja juz nie wiem co dokladnie z nimi robia, bo rozne zrodla roznie mowia, ale podobniez po tej calej aktualizacji wszystko ma chodzic lepiej... <jupi> ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

panowie co jest? ostatni raz w AAO gralem jak pojawila sie wersja 2.0... potem mialem przerwe mala, teraz ponownie zainstalowalem i z 80% serverow mnie wywala! pisze cos o PunkBusterze, ze niemoze sie polaczyc itp. itd.

 

CO JEST !? cos trzeba sciagnac?(jakis patch czy co? mam wersje 2.1...). A moze trzeba uprzywilejowac porty PB? (na jakich portach dziala?)

 

czekam na szybka odpowiedz :P

Link to post
Share on other sites

masz wlonczonego PB w grze?

 

Pewnie tak :)...

 

Jesli cie PB wywala, to powodow moze byc kilka, ale najprostrzy - nie moze sie polaczyc z serverem i sam zupdatowac bazy.

Musisz to zrobic recznie.

- sciagasz

http://www.evenbalance.com/index.php?page=updatepb.php

- wrzucasz to do Americas ArmySystempb

- odpalasz tam... naciskasz "any key" jak ci kaza ;)

- jak juz program skonczy sciagac i instalowac sobie wszystko, to wchodzisz do gry, wchodzisz na jaki kolwiek server z aktywnym PunkBusterem i wpisujesz w konsoli (domyslnie chyba TAB albo tylda)

pb_security 0

włala ;)

 

A co sie tyczy forum to trza problem zglosic do wodza wodzów - Inkuba.

Jak mozesz to napisz mi na gadu (5112319) co sie dokladnie dzieje, przeklej texty i bledy ktore ci wywala, a ja mu dam znac przy najblizszej okazji...

Link to post
Share on other sites

Dzieki pomoglo! :)

 

AA i na jednym servie musialem wpisac pb_security 0 i dzialalo.. thx :-)

 

A co do forum, rejestrowalem sie ponownie i z tego co widze zniesli wysylanie maila powrotnego - bo zadnego nie dostalem jak sie teraz rejestrowalem ani informacji, ze musze kliknac cos w mailu do zautoryzowania ble ble... :-) czyli zauwazyli chyba ze cos szwankuje i zniesli to.

 

Wiec i AAO i forum mi dziala :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Wiesz, gdybys byl dekade albo poltorej starszy to masz prawo nie znac... ale mlodszy i nie zna?!?!

 

ech, hej, coz za mlodziez nam rosnie...

 

1. A jezeli powiem Ci, ze mam 31 lat i slabo znam jezyk angielski - mam prawo prawda ??.

2. Wyrazenie all trening jest chyba przez wszystkich zrozumiale, wiec nie czepiaj sie takich szczegolow !!!

Link to post
Share on other sites
1. A jezeli powiem Ci, ze mam 31 lat i slabo znam jezyk angielski - mam prawo prawda ??.

alez oczywiscie ze masz... tylko po co go wtedy uzywac skoro na polskim forum nie jest to konieczne?

a wybacz, ale taki wlasnie sposob zbedne wplatania obcych slow skojazyl mi sie z "17letnim blockersem"

Link to post
Share on other sites

To foko dlaczego masz podpis swoj w jezyku angielskim? Przeciez jest to polskie forum wiec idac twoim tokiem rozumowania, podpis powinienes przetlumaczyc...

Pfff, tak jak bys sie kogos czepial, ze nie napisal "dziekuje" a thx, a zamiast "prosze bardzo" - np, tudziesz na pozegnanie, zamiast tradycyjnego nara - cya.

Tiaaa

 

Heh, w sumie to i twojego nicka mozna by sie czepic :P :P

Link to post
Share on other sites
To foko dlaczego masz podpis swoj w jezyku angielskim? Przeciez jest to polskie forum wiec idac twoim tokiem rozumowania, podpis powinienes przetlumaczyc...

Pfff, tak jak bys sie kogos czepial, ze nie napisal "dziekuje" a thx, a zamiast "prosze bardzo" - np, tudziesz na pozegnanie, zamiast tradycyjnego nara - cya.

chodzi mi bardziej o poprawnosc, niz o jezyk...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...