Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria do RK 103


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

@MAJOR762 kto ci powiedział, że ogniwa intellecta są złe, albo może sam masz jakieś złe wspomnienia związane z nimi... Mam akumulatory z tymi ogniwami i sprawują mi się świetnie wystarczy o nie trochę dbać i tyle...

 

Co prawda Sanyo też jest bardzo dobre, ale według mnie intellect, nie ustępuje Sanyo.

Edited by Pelc
Link to post
Share on other sites

To może poleć coś lepszego a nie zawsze po wszystkich jeździsz...

 

Te twoje ponad 400 postów to chyba same uwagi i obelgi.

1. Nie jeżdze po wszystkich.

2. Nie wszystkie moje posty to przyczepianie się więc sobie daruj.

3. Gdzie Ty widzisz jakieś obelgi?? Do kogo?? Pokaż mi bo jakoś sobie nie przypominam a z zasady jestem w miarę kulturalny na forum.

4. Jakbyś nie zauważył mistrzu to już poleciłem koledze baterie :wink:

 

 

@MAJOR762 kto ci powiedział, że ogniwa intellecta są złe, albo może sam masz jakieś złe wspomnienia związane z nimi... Mam akumulatory z tymi ogniwami i sprawują mi się świetnie wystarczy o nie trochę dbać i tyle...

 

Co prawda Sanyo też jest bardzo dobre, ale według mnie intellect, nie ustępuje Sanyo.

Ja nie mówię że Intellecty są złe, są po prostu chińskie. Chyba sam rozumiesz ;-) A Sanyo są dla mnie najlepszymi ogniwami używanymi w ASG i dlatego zawsze je polecam. Nie wiem dlaczego, jakoś po prostu jestem ich zwolennikiem.

 

 

Jeżeli major ją poleca to bierz z miejsca.

Jeżeli to miała być ironia to daruj sobie chłopcze dobrze........ Jak narazie to Ty sam nic nie poleciłeś a tylko robisz syf w temacie i przypieprzasz się bez powodu. A ksywę pisze się z dużej litery, kultury trochę......

 

SuperMan: jeśli ta batka za 160zł jest nowa/mało używana to bierz. Zależy od stanu ale jeśli jest nowa/w dobrym stanie to ja bym ją wziął.

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Ja posiadam baterię 9,6 intellecta 1400 mAh i mogę ją polecić.Użytkuje 74 podpimpowaną do 420 fps i strzelam głównie seriami i bateria spokojnie starcza mi na 2000-2500 kulek. Dlatego Intellecty polecam.Jeżeli chcesz aby starczała Ci na dłużej bierz http://asgshop.pl/produkt.php?id=1883

2000 mAh to już całkiem niezła pojemność.

I tak jak Major napisał.Najlepszymi bateriami są Sanyo RC .Nie ma po prostu lepszych baterii. Dlatego jeżeli ta bateria jest kupowana od jakiegoś znajomego ,który o nią dbał to możesz brać a jeżeli od osoby ,której nie znasz to bym się zastanowił bo baterię łatwo rozwalić.A 160 zeta drogą nie chodzi :) No chyba ,że wyszperałeś ją w jakimś sklepie to podrzuć linka innym się na pewno przyda :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...