Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tryb Burst w G&G GR300


Recommended Posts

Cześć - na początek chciałbym zaznaczyć że użyłem opcji szukaj lecz nie było żadnych konkretnych informacji na ten temat.

 

Chciałem zapytać czy jest mozliwość przerobienia jednego z fabrycznych trybów: Semi, Auto na tryb Burst w replice G&G GR300 i w jaki sposób można tego dokonać ?

 

Byłbym szczęśliwy gdyby ktoś poświęcił chwilke i wszystko jasno wytłumaczył.

 

Dzięki !

AS-Player

Link to post
Share on other sites
jaka jest różnica pomiędzy Burst i Auto?

Na burscie jak wciśniesz spust to padają 2-3 strzały (zależnie od modelu), niezależnie od tego jak byś długo spust trzymał. Auto to chyba wiadomo ;)

 

AS-Player, nie ma możliwości zrobienia bursta w zwykłym V2.

Teoretycznie dało by się to zrobić elektronicznie (i wcale nie tak jak to było w SIGu TM) ale tam jest po prostu za mało miejsca.

 

Chcesz mieć burst? wyćwicz sobie palec ;)

Link to post
Share on other sites

Zrezygnowałem z zakupu repliki G&G GR300 bo naczytałem i nasłuchałem się wiele niedobrego o tej marce :(

 

Zdecydowałem się na M4A1 z WGC czyli G&P, pytanie czy w tym modelu istnieje mozliwość przerobienia któregoś z fabrycznych trybów na Burst'a ?

 

Dzięki !

AS-Player

Link to post
Share on other sites

Nie ma to sensu, sam możesz sobie po pewnym treningu wyrobić nawyk strzelania serią...

Doświadczony wojak nie potrzebuje serii, sam sobie ją "dozuje", przykładem może być rezygnacja w Berylu z trybu ognia seryjnego (3strzały), co powodowało utrudnienia konstrukcyjne i nie tylko... Wreplice jest podobnie (nie ma zbytnio miejsca)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...