Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS-74N Boyi


Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tym piłowaniem repliki..pisałem to ze swojej perspektywy bardziej. Mam 12 midcapów włożonych w oryginalne bakelity, doprowadzone do takiego standardu, że pasują do każdej repliki na "5.45" u mnie w domu... więc mogę przekładać do woli.

Każdy zrobi jak uważa...

Link to post
Share on other sites

Przeprowadziłem "Test Puszkowy" i chciałbym zamieścić tutaj jego wyniki.

Test przeprowadzony został na czerwonej puszce po piwie którego nazwa zaczyna się na W a kończy na rka. Odległość pomiędzy końcem tłumika płomieni a przednią ścianka puszki to 1 metr z dokładnością do 5cm. Karabin strzelał kulkami BLASTER 0.25 przy hop-up'ie ustawionym na "zero".

Wyniki testu:

 

Bok puszki - Każda kulka przechodziła ochoczo przez obydwie ścianki puszki i miała jeszcze energie żeby zostawić głębokie wgniecenie w poduszce.

 

Denko puszki - Jak wyżej...każda kulka przechodziła przez dno jak przez papier.

 

Top puszki - Tu już nie było tak kolorowo, ponieważ przez top puszki przechodziła jedynie co druga kulka.

 

Ostatnio replika była strzelana na chorono i wynik na kulkach 0.25 oscylował w granicach 350fps.

 

Pozdrawiam.

Edited by hegemon
Link to post
Share on other sites

Ok, a teraz ciekawostka, kiedy kupowałem swojego AKSa, miał wg. gunfire 409 fps, 21.02 poszedł do specshopu na montaż precki i hop-upa, a tam wskazania chronografu były takie-367fps przed założeniem w/w części i 392 po...

Link to post
Share on other sites

Witam!

Od dzisiaj jestem dumnym posiadaczem tej repliki :uśmiech: .

Jak na razie męczą mnie 3 rzeczy.

1 - Na końcu lufy są 2 gwinty, lewo i prawo skrętny. Przez to nie mogę do końca dokręcić tłumika płomienia i trochę lata :???: .

2 - Kolba trochę lata ale to nie jest duży problem, ważne, że się składa :) .

3 - Wie ktoś ile godzin ładować stockową baterię stockową ładowarką, żeby była "pełna"? Nie ma tego w instrukcji ani po angielsku, ani po chińsku :D.

 

A poza tym jest świetny, wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach. W niedzielę test bojowy :D .

Link to post
Share on other sites

Ok, pierwsza awaria zaliczona-silnik z nieznanych mi powodów przestał 'chwytać' zębatkę w efekcie czego zębatka osi silnika lekko się zjechała...rozwiązanie-wyjąłem tą sprężynę z obudowy silnika, docisnąłem go do góry (tj. w stronę gb) i wszystko działa, przynajmniej na razie(1 strzelanka , wystrzelony +- hicap).

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=804 lub http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=805 ten... jak myślicie pasowały by? I czy by dobrze podawał kulki? Bo potrzebny mi jest jeden dodatkowy Hi-Cap a nie mam na niego za dużo funduszy więc szukam jakiegoś taniego.

 

Co do Ak:

Jest juz po 2 strzelankach. Sprawuje sie dobrze tylko jakoś mag mi nie podaje każdej kulki... (są puste strzały) Ogólnie karabin super. Zasięg dobry, wykonanie tez zaje**ste, lepsze niż 74-rki od CYMY. Nie żałuje zakupu. Problemów oprócz magazynka nie mam żadnych.

Link to post
Share on other sites

Może miałeś fuksa, ale u mnie stokowa gumka dobrze kręciła tylko powyżej 10 stopni. Ja (aks74u) i kumpel (aks74n) włożyliśmy sylikonowe systemy i wszystko gra idealnie. W porównaniu do stokowej gumki nawet powyżej tych 10 stopni widać różnicę, choćby w skupieniu.

Edited by RED (Lone Wolf)
Link to post
Share on other sites

Karabin pięknie się sprawuje. Po 5 godzinnej strzelance w niedzielę żadnego problemu. Codziennie strzelam po trochu, a bateria wciąż trzyma. Dość długo.

Lecter 69 jak zauważyłem po twoich zdjęciach ja mam inny przedni chwyt. Twój jest prosty, a u mnie są 2 otwory jak w AK-47, o co chodzi, że ta sama wersja karabinu wygląda inaczej? 8O

Karabin ma bardzo dobry zasięg i jest dość daleki zasięg. Mam zamontowaną prec lufkę więc nie jest do końca to samo co w stocku. Jest bardzo wygodny do strzelania z biodra.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...