Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS-74N Boyi


Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi MAG'i podchodza bez problemu, ale przypilowalem zaczep od gniazda. Ktos juz pisal, ze jezeli sie przypiluje zaczep w magazynku to wtedy latwo sie urywa.

 

SaveOurSouls- bez roznicy, do szyn 20-22mm podchodza te same montaze.

Sa jakby 2 typy- 11mm, 20-22mm (przynajmniej te dwa sa najbardziej spotykane)

Edited by Cyrek
Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno pytanie :P

Jakbym miał przypiłować coś przy karabinie to ten zaczep na sprężynie, co jest z tyłu?

I jeżeli przypiłowałbym ten zaczep, to stockowy magazynek by nie wypadał? :)

Edited by Setan
Link to post
Share on other sites

1. Edytuj posty nie pisz jeden pod drugim

2. Jezeli przypilujesz ten zaczep na sprezynie to stockowy magazynek bedzie pasowac, przynajmniej mi pasuja teraz MAG'i, STAR'y no i fabryczny hi-cap. Reszta pewnie tez ale nie mialem okazji sprawdzic

 

 

 

 

 

 

Ja was proszę nie piszcie 20 razy o tym samym. Przecież to już było i to w każdym temacie o AK z Boyi,

J.

Link to post
Share on other sites

Ta blaszka - to zagadka ludzkości na którą odpowiedzi szuka się od tysięcy lat.

 

Rozbierałem kilka (jeśli nie naście) AK z boyi, z każdego prawie mi wypadła, nie wiem skąd, nie wiem po co ona - w VFC'ekach nie ma jej, wszystko działa bez niej....

 

Wniosek: KIJ Z NIĄ :D

Link to post
Share on other sites

Ciekawostka. Dzisiaj mierzyliśmy (niezbyt dokładnie) zasięg i wyszło coś w okolicach 50-52m (cel - drzewo ludzkiej szerokości, na serię 3 kulek 1 lub 2 trafienia)! Jedyny tunning w tym AK-74s polegał na wymianie gumki na gumkę gurdera, która się zdaje bardzo lubić z tą repliką.

Link to post
Share on other sites

A właściwie chodzi o to,że tak za pół roku chciałbym stjuningować tę replike i po tuningu lepszy był by 9,6V,ale teraz musze sobie kupić bo ten co mam jest zdeka marny i mam dylemat ,czy musze wydać dwa razy kase na akumulator ,czy ten 9,6V będzie ładnie chulał już teraz bez tuningu i po tuningiem też. I czy 9,6V nie przeciąży naprzykład elektroniki??

 

Ps: W kwesti elektroniki w replikach jestem jeszcze zielony.

Link to post
Share on other sites

Karabin mi się dzisiaj wziął i obraził, bo zaczął strzelać tylko na auto. Nie mam pojęcia czemu, po prostu gdy go przestrzeliwałem zaczął na trybie semi strzelać ciągłym ogniem. Cóż to mogło się stać?

Link to post
Share on other sites

Płytka selektora, albo coś koło niej się poprzestawiało. Popatrz, albo odeślij na gwarę.

 

BTW. U mnie po 20 tysiącach kulek nic się nie dzieje pomimo ostrego ciurchania kałaszka. Chyba dobry egzemplarz trafiłem. :)

Edited by Lewarek
Link to post
Share on other sites
Ogólnie zauważyłem u znajomych, że jak ktoś kupił u Krakmanów to mu się nie psuje, jak jest u was, gdzie kupiliście. Może mają dobry przegląd zerowy i poprawiają parę niedoróbek.

 

W poniedziałek zamówiłem u Krakmana sporą paczke(2 AKS-74 BOYI 12 000 kulek jakieś tam maski itp..) przyszła w Piątek (dosyć długo jak na kuriera ) Nie zdążyłem otworzyć a tu Krakman dzwoni,że złą paczke przysłali i,żeby nie otwierać,noi ,że przyślą w Poniedziałek po to kuriera,a we Wtorek będzie już prawidłowa paczka cały dzień czekam i nic ,i tu około 15 dzwoni Krakman,czy ma wysłać do mnie tą paczke(osoba z którą rozmawiałem nie była miła) .Jaiś tydzień świra normalnie . Po obecnych doświadczeniach chce odebrać paczke i nie mieć nic wspólnego z tym sklepem. Obsuga jak dla mnie do BANI!!!

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem obsługa u Krakmanów jest dobra. Ja wystrzeliłem też ok. 8000 kulek i z karabinem nie mam żadnych problemów prócz HopUp, który jest bardzo trudny do ustawienia. Za każdym razem na spotkaniach muszę go ustawić. Czy przez tydzień "leżenia" w karabinie HopUp może sie tak po prostu rozregulować, to jest normalne?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...