Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS-74N Boyi


Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć dzisiaj zawiodłem się na firmie krakman.Mianowicie zwalił mi się zawias i mi tego nie wymienili mimo że to nie moja wina.Teraz mam pytanko ktoś wie czy to da się zlutować,jaki jest materiał korpusu.Jak kupowałem swojego to nie był modyfikowany fabrycznie.Mam znajomego który umie takie coś zrobić ale jaki to materiał.Muszę wiedzieć na 100%.Proszę o pomoc.Może ktoś też miał taki problem?

Link to post
Share on other sites

Panowie , czytajcie zasady gwarancji ze zrozumieniem. Oczywiście dla nas by było lepiej jakby była objęta nią cała replika ale w rzeczywistości jest tylko GB... Chodzi Ci o zawias czy o zatrzask(jest do kupienia) ? Zawiasu po prostu Ci nie wymienią bo trzeba albo kolbę nową dać albo body a na to przecież nie ma gwarancji.

Link to post
Share on other sites

mi tak samo poszedł zawias kolby tyle że moja jest troszke cięższa bo pełna nylonowa :/ na szczęście jeszcze dolna część jest cała . snajperswd11 w tym przypadku musimy kolby wymienić ;p albo rozkręcić i dorobić ze stali to świństwo . Bo jest ze ZnAl'u :/

Link to post
Share on other sites

Oł to to jest ze znalu.A znal da się zespawać.Jak nie to trzeba iść do jakiegoś tokarza i to żeby całą tą tylnią część zrobił razem z tym zawiasem.Albo jakoś zaspawać i będzie stała kolba w kształcie trójkąta.Lub też jest taka opcja wogóle odwalić kolbę i tyle.Są też wersje AK-74 bez jakiejkolwiek kolby.

Link to post
Share on other sites

Oł to to jest ze znalu.A znal da się zespawać.Jak nie to trzeba iść do jakiegoś tokarza i to żeby całą tą tylnią część zrobił razem z tym zawiasem.Albo jakoś zaspawać i będzie stała kolba w kształcie trójkąta.Lub też jest taka opcja wogóle odwalić kolbę i tyle.Są też wersje AK-74 bez jakiejkolwiek kolby.

 

Szczególnie wersja w której komorę zamkową przykłada się bezpośrednio do oka celem niwelacji odrzutu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...