Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS-74N Boyi


Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jakoś piszczenia nie zaważyłem, a miałem GB z łożyskami plastikowymi ("pierwsza seria" z taiwangun-a jak i ten z łożyskami kulkowymi...) Choć ten drugi GB jak by troszkę ładniej pracuje, jednak dźwięk wystrzału jest głośniejszy (większy "Trzask"?~`? Przy uderzeniu głowicy tłoka o głowice cylindra...) i ma może 20 FPS więcej (Ale to głównie przez Bore-Up od CA)...

Link to post
Share on other sites

Jako że nie moge edytować poprz. posta...

 

Jak sądzicie, jeśli założyłem mojemu AK precke 60cm (mad-bull czarna), mogły spaść FPS ???(coś z kompresją). (Co najlepsze, siedzi w nim bore-up CA). Założona jest na bank dobrze, a stockowe ak-74 bojca strzelają wyraźniej szybciej i dalej... ;/ Trochę się wkur...łem szczerze mówiąc ;| Teraz ma tak jakby 350 fps, a przy stockowej lufie spokojnie ponad 400. (fakt, celność trochę lepsza;-))

Link to post
Share on other sites

Więc teraz po raz kolejny już o mid capach i jakości kulek.

 

3 midy PJ i kulki PJ premium, midy przesmarowane:

1 podaje PRAWIE wszystkie, drugi regularnie sie krztusi, trzeci w ogóle nie podaje.

Kupiłem Blastery i wszystkie midy podają wszystkie kulki bezproblemowo.

Tak więc jeśli decydujecie się na midy to kupujcie sprawdzony, dobry kompozyt ;]

Link to post
Share on other sites

A ja jestem zły na mojego bojca... Kurde, rozkręciłem replikę, przesmarowałem itp itd. Złożyłem, wszystko ok (troszkę zużyty tłok- nie dużo, ale jednak- po jakiś 12000 kulkach)... Zakładam Gumkę HU, montuje wszystko... Strzelam i... Gumka nie chce mi kręcić, a sprawdzałem (patrząc się przez lufę, i dociskając dystanser widziałem reakcje...) Czy może to być wina Ciut krótszej dyszy (może pół milimetra)??? Bo wymieniłem na uszczelnioną, stockowa była dupiata... Fak! wnerwiłem się no xD

Link to post
Share on other sites

Jest fajny, da się strzelać a kultura pracy gdy zamówisz z taiwanguna będzie bardzo dobra ;] Po wymianie gumki HU i dystansera zasięg powinien podskoczyć, a kulki ładniej lecieć. Można wsadzić też preckę dla lepszego skupienia. Czasami tłok blokuje się w tylnim położeniu, wtedy podpinasz batkę o większym napięciu i wszystko chodzi jak powinno. Przeczytaj ten temat i ten w dziale o tuningu, rpzydatne mogą byc też info z tematu o AKSU bo to w końcu ten sam GB.

Link to post
Share on other sites

A ja jestem zły na mojego bojca... Kurde, rozkręciłem replikę, przesmarowałem itp itd. Złożyłem, wszystko ok (troszkę zużyty tłok- nie dużo, ale jednak- po jakiś 12000 kulkach)... Zakładam Gumkę HU, montuje wszystko... Strzelam i... Gumka nie chce mi kręcić, a sprawdzałem (patrząc się przez lufę, i dociskając dystanser widziałem reakcje...) Czy może to być wina Ciut krótszej dyszy (może pół milimetra)??? Bo wymieniłem na uszczelnioną, stockowa była dupiata... Fak! wnerwiłem się no xD

 

Mogę się mylić ale przez to że dysza krótsza to i szczelność na linii "dysza-komora" się pogorszyła ,dlatego mogła spaść moc całego układu ale tak żeby już hop nic nie dawał ... ? Być może przy nakładaniu gumka pękła ... Najlepsze rozwiązanie ,metoda prób i błędów /// załóż znów starą dysze sprawdź czy problem się powtarza ,rozbierz komorę hopa...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...