Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Porównanie Berett od STTI, CG, HFC i UHC


Recommended Posts

Otóż proszę o pomoc w wybraniu najlepszej propozycji:

 

Beretta M92F - HFC

Beretta M92F - UHC

Beretta M92F Heavy Weight - STTI (Bez H-U)

Beretta M92F Heavy Weight - STTI (z H-U)

Beretta 92FS - Cyber Gun

 

Postanowiłem zebrać jak najwięcej informacji, a osoby posiadające jedną z tych berett doda coś od siebie do recenzji, bądź sam napisze wady i zalety.

 

Beretta CG

Dane Techniczne:

Licencja Beretta

Długość całkowita 217

Kaliber 6 mm

Predkość pocz. 70 m/s

Hop Up Tak

Pojemność magazynka 12 kulek

 

Słyszałem o niej, że ma dobre osiągi, ale ma beznadziejny wygląd. Mam pytanie, tez czym się różni wersja tańsza, od wersji za ok. 100zł.(HPA)

 

Beratty od STTI

Dane techniczne:

HOP-UP: Tak/Nie

Blokada spustu: Tak

Prędkość wylotowa : 140 fps

Zasięg: ok. 20-25 metrów

Pojemność magazynka: 26 kulek

Cena: 67zł z H-U, a bez 39. (Aż 30zł różnicy)

 

Strzelałem z niej i byłem zadowolony, ale kulki często zbyt wolno leciały, a nawet zdarzało się, że wiatr znosił je na ok 2m w bok i nie trafiałem w stojącego przeciwnika z odleglosci 10m. Ma ładny wygląd i ma duży ciężar. Miała drobne usterki takie jak wpadanie kulek nad spust, ale po 2 latach działa i tylko hop-up się przetarł. Chciałbym się dowiedzieć, czy warto kupić go bez hop-up'a(bo aż 30zł róznicy) i czy nie lepiej dołożyć z 10-15zł i kupić berette od innego producenta. Czytałem tez recenzje w zbrojowni.

"Skuteczny zasięg w warunkach domowych sięga około 15 metrów. Lekko unosząc lufę do góry można trafić człowieka z dystansu 20 – 25 metrów. Według mnie jest to dobry rezultat dla pistoletu za 90 zł." - Cytat z zbrojowni

 

O Berett'cie od HFC nie znalazłem żadnych informacji (coś mnie umknęło?)

 

Proszę o wypowiedzi właścicieli i osób strzelających z tych berett

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Posiadałem berette UHC,(mój pierwszy model ASG) i była naprawdę dobra. Wygląd elegancki, zamek bardzo fachowo zrobiony i niemal nie widać różnicy między zamkiem metalowym a z tworzywa. Hop-up podkręcał mocno, dało się go łatwo rozebrać(pistolet) i złożyć. Z czasem pojawił sie proble końcówki lufy zewnętrznej(poprostu odpadła), ale to sie da dokleić. Na pewno lepsza od innych produktów UHC z działu pistolet/spręzyna.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 months later...

a co możecie powiedzieć o berretcie CYMY?

Witam!!!

 

Beretty od Cymy nie posiadam, to sie nie wypowiadam. Według mnie i innych maniaków bardzo dobrze sprawuje sie Beretta 92fs HPA od CG :-P . Wytrzyma Ci długo, można dokupić sobie dodatkowe magi. Osiągi leprze nawet od spreżynowych klamek TM. Więc warta swojej ceny.

Innym dobrym rozwiązaniem jest beretta 'power' od cg własnie tą http://snajperasg.pl/product_info.php/cPat...products_id/363 . Kumpel ją ma i sprawuje sie wyśmienicie. Morzna równiesz dokupić sobie magi na military.pl. Jest chyba nawet mocniejsza od serii HPA, ale moc to nie wszystko :-F .

 

Słyszałem o niej, że ma dobre osiągi, ale ma beznadziejny wygląd.

 

"bezawaryjny wygląd" nie skomentuje.

 

Mam pytanie, tez czym się różni wersja tańsza, od wersji za ok. 100zł.(HPA)

 

 

Dużo więcej metalu i system "HPA" Pozatym tańsza beretta blokade spustu ma taki suwak wyrzej spustu. A w HPA jest tam gdzie jest w oryginale. No i pare innych pierdoł.

 

Pozdrawiam Leo 8)

Edited by Leo666
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...