Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Siła gazów


Recommended Posts

Chciałbym abyście pomogli mi stworzyć listę gazów dostępnych w Polsce(w kolejności od najsłabszego do najsilniejszego). Chodzi mi tu głównie o różnice(o ile istnieje)w sile green gazów różnych producentów np. Toy Jack TOP(chyba produkcji STTi), gaz KWC czy też Gren Gas HFC.

Link to post
Share on other sites
W tym artykule masz tam także to opisane.  

 

HFC134 - do 300fps  

HFC22 - do 400fps

przecież HFC134 to nic innego jak gaz japoński i pisałem już że nie o taki podział mi chodzi

tam jest tylko podział na gaz japoński, green gas i red gas a mi chodzi o moc gazów poszczególnych producentów np. czytałem żę TOP Gas jest silniejszy od grenn gazu HFC

Nie chce abyście podawali mi wartości fps-ów a jedynie

pomogli mi stworzyć listę gazów dostępnych w Polsce(w kolejności od najsłabszego do najsilniejszego)
Link to post
Share on other sites

No to ja moge ze swojego doświadczenia powiedzieć że Green Gas (nie wiem jakiej produkcji napisane ze made in Taiwan i ze official Gas of team SD) jest mocniejszy od Blow Back gas by Cyber Gun wersja zimowa(ten sprzedawanay teraz w Military jako American Eagle Blow Back Gas). Porownanie odnosze do temperatury ok 10 stopni celsjusza. Roznica nie jest znaczna ale wyczuwalna. Dodatkowy atut green gasu to wieksze sprezenie (wiecej go do maga wchodzi przy nabiciu do pelna). Gazy byly porownywane na berci KWA.

Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze swoje spostrzezenia....

Modele: Micro UZI BB i Colt M80.45.

W obu tych modelach roznica miedzy Green Gazem a American Eagle BB Gaz jest widoczna, + dla American Eagle. Jednak porownanie to bylo dokonywane w pazdzierniku, kiedy bylo jeszcze cieplo...

Ogolnie polecam American Eagle, o ile ta roznica cenowa nie jest dla Ciebie przeszkoda.... ale Green Gaz tez jest OK i nie ma z nim wiekszych problemow....

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź!

Właściwie to sytuacja wygląda tak: u mnie w mieście(jak i w większości sklepów internetowych np. military.pl) dostępny jest gaz Toy Jack TOP New Power Green Gas. W sklepie w Łodzi można również kupić Green gas HFC. Mnie zależy natym aby używać słabszego gazu(przedłuży to życie repliki) i stąd moje pytanie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...