Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftowy WOŚP – zlot w Strefie 51 - Częstochowa (13 stycznia 2008)


Recommended Posts

no to w takim razie wrzucam tutaj filmiki stworzone przez naszego rekruta - Aliena :D

 

Atak na wzgorze (zmontowany zarowno ze scen obrony garstki naszego oddzialu ONZ przeciwko "setkom" sil ANZ, jak i pozniejszej probie odbicia wzgorza przez zwiekszone sily ONZ), oraz scen marszu z wzgorza na strefe 51 oraz zbiorki i lans +20 przed cala operacja :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=yLqv282Ewyw

http://www.youtube.com/watch?v=0nAC9Zu4cFc

http://www.youtube.com/watch?v=Ake8ELd85Ro

 

Kamerzysta, montaz oraz pomysl na nakrecenie akurat tych scen - Alien - 1st S.O.C.

 

No tak, nie zauwazylem, ze juz wczesniej Alien wrzucil filmik z samego szturmu w ten temat :)

 

A co do lansu... podjezdzamy na parking, brzmi wspaniala sciezka dzwiekowa z "Czerwonego Pazdziernika", przebieramy sie. W tym momencie ktos od nas (chyba z Rainbow) niezadowolony z spiewow po rosyjsku mowi "ej wylacz ten utwor bo to tak z -10 do lansu" ;) ;) ;)

Edited by NomaD_FH
Link to post
Share on other sites
  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehe, jako szef sztabu na A10, poległem z moimi ludźmi podczas obrony na E5. 15 minut strzelania, a i tak warto było. Żałuję tylko, że nie miałem swojej eMki na C11 - na górze Marii.

 

Swoją drogą, zaginęły mi rękawiczki Strike Systems. Te miękkie takie. Zostawiłem je na stoliku, jak zapisywaliśmy ludzi do ONZ, a później o nich zapomniałem. Znalazcę proszę o kontakt (wyjeżdżam, będę za tydzień).

 

Pozdro

Wasz kasjer i szew sztabu na A10 ;)

Kali

Edited by kali
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich jeszcze raz ,tak jak obiecałem koło piatku ,wreszczcie odespałem.Podsumowanie imprezy zostawiam redakcji wmasg.Ze swojej strony moge powiedzieć że impreza przerosła moje oczekiwania i to pod wieloma względami(daliście czadu generalnie ale wiem że stać was na więcej).Co do konstruktywnej krytyki to się zgadzam dużo rzeczy można było zrobić lepiej pozostałe inaczej ,natomiast wyciagam z tego bardzo konsekwentne wnioski na przyszłość jezeli chcę was cześciej zapraszać na moje imprezy .Zdecydowanie brakło ,bądż było za mało czasu na część towarzyską ubolewam sam nad tym , nie mamy ani jednego zdjęcia grupowego.Napewno chce to zmienić następnym razem tzn. więcej czasu na integracje ,program imprezy nie przewidział tego he he że mamy jescze zimę i zmierzch zapada szybciej przyczym cała sterefa tego dnia około godz. 10.00 wieczorem zamarzła na kamień.Przygotowałem wiele atrakcji niestety brakło na nie czasu stąd nawet to szybkie losowanie nagród.Jak wspomne sobie o opas-ie to wkońcu zacząłem sam się rozglądać czy ktoś nie podkłada mi ich losów z ich danymi he he.Mamy duży potencjał jeżeli chodzi o organizacje takich nazwijmy to najazdów softowców bedziemy już od marca wprowadzać program imprez na ten rok, podsłuchując wasze rozmowy a i z wieloma z was osobiście rozmawiałem wiem że nasze środowisko potrzebuje przestrzeni jego rozrost nastepuje chyba szybciej jak drożdży w brytwance.Pierwsza planowana impreza nie będe zdradzał teraz szczegółów będzie miała napewno charakter weekendowy ,starczy czasu napewno na wszystko a co najważniejsze żeby siąsć z kumplami po ciężkiej walce przy piwku ognisku i z kiełbasą na kijku z tego cała strefa jest znana(ubiegłe lato 2007 :) ).Oddżwiek imprezy medialnie jest widoczny dla was jak na dłoni.Przedemną jescze artykuł do komandosa ,materiał do owsiak tv , sztab częstochowski bardzo pochwalił nas za przebieg imprezy i zebraną kwote pieniędzy co zaowocuje bardzo zażylą współpraca w roku 2009 czyli nastepną ARMIĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.Panowie i Panie wypatrujcie następnego zlotu w strefie 51 ja juz zaczynam zbierać nagrody dla zwycięzców.Aha , ja za rok to zapraszam tvn dziękuję.

 

Besku

Edited by besku
Link to post
Share on other sites

O było by miodnie.

 

A tak z czystej ciekawości człowieka, który niestety nie mógł przybyć na szczelańsko :) Ma ktoś może zeskanowaną mapę z imprezy?

 

Mapa z naniesioną pozycją KRUKów z Huntersami (ANZ) - X oraz sztabem X w okręgu.

http://kruk.asg.pl/pliki_graficzne/WOSP-mapa.jpg

 

Może pozostali z ANZ i ONZ spróbują też nanieść swoje pozycje i ew. ruchy?

 

Naszego sprawozdania można się spodziewać jutro. Wymagało więcej czasu :)

Link to post
Share on other sites

na A10 znajdował się jeden sztab polowy ONZ gdzie stacjonował m.in. Kali (który odpowadał za pierwsze zdobycie C11

 

Drugi sztab miał stacjonować w E5, ale z tego co docierało do mnie na Strefę, kilkakrotnie zmieniał swoją pozycję, psaczany przez żądnyh krwi nacjonalistów. Crazy wywiedział by się od Zubecka gdzie ich z Wolfem nosiło jak dowodzili ONZ?

 

pozdrawiam

Święty

Link to post
Share on other sites

Sorry za posta pod postem, ale wiadomo, 20-minutowy edit. ;)

Regdorn, zgodnie z prośbą:

mapaxd8.th.jpg

Pkt.1A Ofensywa na pozycje wroga

Pkt.1B Połączenie sił z niebieską 2

Pkt.2 Ekspresowe odbicie rakiet

Reszta - Ucieczka z rakietami do bazy tak, by nie napotkać wroga.

 

O całym ataku na wzgórze dowiedzieliśmy się przybywszy po długim marszu do kwadratu E1, więc chyba my jesteśmy pomocą, która nie nadeszła. :twisted:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...