Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftowy WOŚP – zlot w Strefie 51 - Częstochowa (13 stycznia 2008)


Recommended Posts

Trochę późno odpowiadam... ale na pochwały nigdy nie jest za późno :D

Tak, tak chcę pogratulować organizatorom imprezy, bardzo dobrze wszystko przygotowane i już piszę się do walki za rok :D

Pozdrawiam wszystkich a w szczególności Świętokrzyską Partyzantkę :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale to odbicie rakiet było rzeczywiście ekspresowe :) icon_twisted.gif

W tedy zresztą zaliczyłem swoje pierwsze trafienie (w kogoś :) ).

 

 

Tylko dlatego bo dostaliśmy od dowództwa złe namiary (mieliśmy szukać w okół E5) i szukaliśmy ponad 30 min rakiet tam gdzie nie trzeba po konsultacji z dowództwem podali właściwe i napotkaliśmy was i wpadliśmy w ogień krzyżowy :killer: później tylko widzieliśmy jak zwinęliście rakiety i zniknęliście w lasku :strach: gdyby nie złe namiary to byście mogli sobie szukać tych rakiet ;-) :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

osz k***....to na D8 ekipa Miniora was spotkała...sam otworzyłem ogień i kogoś zdjąłem...później przez kilka minut trwa wymiana ognia, po czym dwóch moich kolegów dostało, a my sie wycofaliśmy...

 

swoją drogą śmiesznie wyglądaliście sp***ąc przed nami z tymi rakietami:P

 

gdyby radio należało tak jak należy wiedzielibyśmy, że rakiety są juz odbite i nie doszłoby do czegoś takiego:/ a takto myśleliśmy, że rakiety są dalej w posiadaniu wroga...

 

Bacz na słownictwo... [R]

Link to post
Share on other sites

Wbrew wszelkim gadkom to smerfy razem z gumisiami zalozyly pulapke na oddzialy wroga gdyz zauwazyl je nasz ( smerfy) patrol w ktorego sklad ja wchodzilem jeszcze z 2 innymi kolegami. Wtenczas wycofalismy sie do takich (okopow??) dzior i zacvzelismy naparzac wroga 1 os niosaca rakiete i jej obstawa. Gdy ten oddzial zwial my wpadlismy w ogien krzyzowy ktory zakonczyl sie wymiana zdan

 

"ONZ??"

"eeee...NIE"

tratatatatatatatataa

"Ej K**** Jetsescie z ONZ??"

cisza

"GUMISIE??"

"Nie k**** MIKOLAJ"

ZONK :D

Link to post
Share on other sites

No, to czas na OPAS :)

 

Mapa zrobiona na szybko, ale najwazniejsze da sie odczytac :P

 

opastv2.jpg

 

1: Zabranie manekinow, oslona samochodu i obejscie czesci OPASu od polnocy.

2: Obrona manekinow (tak tak, to potem jak nas ~10 zostalo na 90 ludu ;) )

3: Pierwsze podejscie OPASu pod wzgorze: ginie 2/3 ludzi naszych.

4: Drugie podejscie OPASu pod wzgorze pod moja komenda: niestety giniemy wszyscy, ludzie na gorze zywi z daleka wygladaja jak trupy (z 30 ich bylo :P)

5: Bohaterska obrona lasku po raz ostatni OPASu z bodajze jedna inna grupa :) Bylo dobrze, zas nas przegnali ale trzymalismy sie dzielnie :)

Link to post
Share on other sites

W punkcie 4 to dowodziliśmy wspólnymi siłami wzajemnie się uzupełniając. A efekt wyszedł jaki wyszedł ;-) . "Prawie" nam się udało :-D .

 

A w punkcie 1 "obejście" to ja i kolega Husajn oraz Zielak :-) . Tam wycięliśmy jesli się nie mylę kilkunastu wrogów i połowe oddziału Miniora, czyli swoich ;-) . Aleto oni pierwsi do nas strzelali...

 

Miedzy punktem 2 i 3 częśc OPASu poleciała bodaj do C6 łatać jakieś kable, ale tam nas wybili...

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites
Miedzy punktem 2 i 3 częśc OPASu poleciała bodaj do C6 łatać jakieś kable, ale tam nas wybili...

Właśnie. Gdy pierwsza drużyna zawiedzie, to wysyła sie drugą, mniejszą aby wykonała zadanie :-F ... ale "prikaz est prikaz" ;) Gdybym wiedział, że sam naczelny do mnie strzela to bym tyle nie zalegał.

Link to post
Share on other sites

No tak, nie wiedzialem gdzie dokladnie pojdziecie, ale wiedzialem ze uzupelnicie :]

 

Poldo, misiu, przeciez ja tez z wami szedlem... Kto pierwszy otworzyl ogien do oddzialu Miniora, no kto?

 

JA :wink:

Zavisza: Hm... On do mnie celuje...

Zielak: No to strzelaj!

 

Cos w tym stylu bylo ;)

 

(jak ktos ma mnie na muszce i robi dziwne ruchy i nie widac opasek to sie strzela :killer: )

Edited by zavisza
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...