Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zawieszenie 1-punktowe CIRAS, SWAT Type


Recommended Posts

Chodzi dokladnie o ten produkt :

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2801

 

Ma ktos zdjecia jak nosic na tym replike? Czy to jest popularne zawieszenie typu bungee o ktorym tyle sie slyszy (tj. czy tasma jest elastyczna)? Konkretnie chodzi mi o M15A4 CA - jesli mialbym ja podpiac tym haczykiem do kolby to po prostu na moje oko nie ma tam az tak szerokiego otworu zeby haczyk sie zmiescil. Googlalem, znalazlem informacje ze jest to standardowy sling do CIRASa, znalazlem tez zdjecie w ASGShopie dotyczace CIRASa Guardera :

 

v-14cdtaa.jpg

 

Nie ma jednak wyraznie pokazanego punktu w ktorym sling laczy sie z bronia. Poza tym jest to jakies G36, a tu w koncu chodzi o eMke (CIRAS to w koncu sprzet US). Jakies sugestie? Foty? Bede wdzieczny...

 

P.S. Uprzedzam dowcipne komentarze - wiem ze sling montuje sie Z PRZODU ;-)...

Link to post
Share on other sites
Czy to jest popularne zawieszenie typu bungee o ktorym tyle sie slyszy (tj. czy tasma jest elastyczna)?
Nie to nie jest "bungee".
Konkretnie chodzi mi o M15A4 CA - jesli mialbym ja podpiac tym haczykiem do kolby to po prostu na moje oko nie ma tam az tak szerokiego otworu zeby haczyk sie zmiescil.
Jeżeli dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź to będziesz potrzebował TĘ CZĘŚĆ ażeby zaczepić "haczyk". Podejrzewam że wiesz gdzie to zamontować. :)
Link to post
Share on other sites
Jeżeli dobrze zrozumiałem twoją wypowiedź to będziesz potrzebował TĘ CZĘŚĆ ażeby zaczepić "haczyk". Podejrzewam że wiesz gdzie to zamontować.
E, przesadzasz. Ja użyłem paracordu :)

Ale faktycznie podpinanie broni za sam tył kolby byłoby niewygodne.

Link to post
Share on other sites
E, przesadzasz. :) Ja użyłem paracordu icon_smile.gif

Ale faktycznie podpinanie broni za sam tył kolby byłoby niewygodne.

E, przesadzasz. :) Przecież niektórzy operatorzy SF i nie tylko właśnie tak noszą. Przewlekają paracord przez kolbę, zapinają o karabinczyk (lub w inny sposób) na wysokości ramion w ten sposób broń wisi im pod pachą.

Link to post
Share on other sites

Ale faktycznie podpinanie broni za sam tył kolby byłoby niewygodne.

 

Zależy ;) Ja mam prowizorycznie tak przy emce:

ZDJĘCIE

Zrobiłem to z parcianego paska który odprułem bodajże od torby od pegazki. Miałem tego używać max tydzień zanim nie kupie zawieszenia bungee. Teraz używam tego z 3-4 miesiące i jakoś mi to pasuje. Zarówno jak mam rozłożoną kolbę jak i złożoną mogę swobodnie manewrować "bronią". Jak nie strzelam - składam kolbę, a replika spokojnie wisi sobie nie obijając mi się o nogi.

Sorki za OT ale może komuś się przyda taki pomysł. ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja wychodzę z założenia, że pas 1-punktowy jest do CQB/DA. A w takich sytuacjach wolę mieć broń wyżej. Przetestowałem kilka ustawień, powyższy również, i mi nie pasują. Broń na krótkiej taśmie, tak, że kolba praktycznie opiera się o pachę jest najpraktyczniejsze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...