Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam przed sobą 12 numer "Strzału",w nim jest informacja że firma Kolter (kolter TV

) ma swój kanał telewizyjny.

W większości będą tam lecieć reklamy,ale też sprawozdania z imprez i omówienia sprzętu strzeleckiego.

Ogladał ktoś ten kanał,było coś o asg?

 

[A co to ma wspólnego az bronią palną?]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wtrące swoje 3 grosze: Dogchacer działa na 1 z 10 psów, koles z Animal Patro mi tak powiedział wyciagając Tazer za 6 kółek :) Mówił że testował więc opre się na jego wypowiedzi.

Co do G36 to ciutkę przesadzili..ukazali go jako... rzecz która ma dużą moc i może być traktowana jak wiatrówka... wg. mnie to ciutkę zbyt wybielona reklama. Mnie się nie podoba.

 

P.S.

Foka, lepszy był tamten avatar z foką :F

Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem ,co tu jest takiego "rozwalającego" ?? :roll:

 

 

Wy to się lubicie przyczepić, :cry: pasek do przenoszenia to ma moja babcia w torbie to przenoszenia zakupów...mozna by było wymieniac jeszcze wiele rzeczy z których wypadałoby sie ponabijać. Ja dałem akurat to. Chodizło mi równierz i niski profesionalizm sklepu jak i tego kanału[czy co tam jest] podawanie mało istotnych inf. np o pasku jakby to było najważniejsze.;p

I jeszcze troche dystansu, do postów:P

Edited by krol12
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...