Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]Pierwsza "snajperka"


Recommended Posts

Hmmm.... jakby to powiedzieć... mam zamiar rozpocząć zabawę w airsofty. Myslę o zakupie snajperki. Czy ktoś z Was szanowni Panowie jest mi wstanie doradzić, jakie cacko do ceny 1500PLN byłoby dobre i gdzie je można nabyć w Warszawie? Interesuje mnie komplet z lunetą i zasiegiem około 50m. Prosze o podpowiedź i wybaczcie moją ignorancję... ale mam nadzieję, że jako "weterani" i fachowcy podpowiedzieci mi małe conieco... Z góry dziekuję.[/b]

Link to post
Share on other sites
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Firearms (www.firearms.pl) mają:

 

APS-2 Mark 2 + OPTYKA : zestaw

Sprężynowy karabin snajperski APS-2 Mark 2, wraz z montażem, pierścieniami mocującymi, oraz lunetą Tasco 3-9x56 w promocyjnej cenie.

W pudełku standardowo znajdują się także: mała paczka kulek, dwa klucze ampulowe, zestaw ładujący do magazynków, wycior, instrukcja, oraz trzy magazynki o pojemności 25 kulek.

3-9x56 - Czarny Tasco

APS-2 Mark 2 MRZ [Maruzen]

Pierścienie mocujące - wysokie - Czarny CA

 

 

Niestety trochę więcej kosztuje, bo 1900zł. Ale to i tak tańsze od M40A1 za 2700zł :)

Cena "gołego" to 1600zł.

Link to post
Share on other sites

Jeśli do wydania masz 1500zł ja bym stawiał na M40A1, tylko nie z FA a z redwolfa. Jakbyś Zrobił specjalne zamówienie poprzez military, cena wersji za 278$ nie powinna przekroczyć 1300zł, dodam że ta snajpera jest w pełni drewnaina i metalowa. Na dodatek ma 430 fps, także nie widzę lepszego wyboru :wink:

 

Podsumujmy: Remington M40A1 sprowadzony z RW - ok. 1300-1400zł

montaż + optyka (optymalne) - ok. 200-400zł

 

*wiem, że szukasz do nabycia sprzęt w Warszawie, ale zamówienie porzez RW o wiele bardziej się opłaca (na FA taki M40A1 z optyką był za kosmiczną cenę 2700zł !!, przy całym zestawie M40A1 + optyka kupiona w Polsce można zaoszczędzić nawet 1000zł).

Pozatym APS 2 w porównaniu z M40A1 wypada blado, stosunek mocy 290 do 430fps'ów :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja proponuje M24 Socom Sniper police. Co prawda nie jest dostępna w Warszawie ale nie na Warszawie świat się kończy :wink: Cena 1670 opis: (nie mój :wink: )

Replika firmy Classic Army stanowi nową jakość wśród Air Soft Gun. Niemalże identyczna z oryginałem, wykonana z takich samych materiałów. Długa, jednoczęściowa lufa (515mm) wykonana jest z metalu, a regulowanej długości kolba z wysokiej jakości polymeru. Zamek pracuje gładko i lekko. Tak jak w oryginale istnieje możliwość zamontowania lunetek i podwieszenia dwójnogu. Zasięg i celność są na tyle wysokie, że jest to pierwsza "sprężyna" która ma wyraźną przewagę nad elektrykami na dużym dystansie, szczególnie po zainstalowaniu mocniejszej sprężyny. Spełnia więc idealnie swoją rolę, pozwalając zyskać przewagę na polu bitwy. Magazynek mieści 25 kulek, co wystarczy do trzymania nawet większej ilości przeciwników na dystans.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie polecam cos co mnie osobiscie zmiazdzylo

 

Tanka :-) (gazowa)

 

w nowej dostawie w CAMO jest to cacko:

- 630fps

- luneta 1,5-4x40 z podswietlanym krzyzem

- 10cio nabojowy magazynek

 

Ta giwera miazdzy jak dla mnie wszystko z czego strzelalem do tej pory, nawet APS-2 550fps. (sprezynowy) :-)

 

raj dla snajperow i postrach dla frontowych maniakow ;-) nic dodac nic ujac.

Link to post
Share on other sites

(tak nie patrzac na zdjecia)

 

Hmmmmm.... w sumie by wychodziło, że masz racje ;)

 

PS

 

Powiedział bym, że te "rowki" mają zwiększyć wytrzymałość lufy na zgięcia (dlatego military bo z bronią wojskowi się nie cackają ;)). A w "policji" to sprawa drugorzędna :D

Link to post
Share on other sites
Jeśli do wydania masz 1500zł ja bym stawiał na M40A1, tylko nie z FA a z redwolfa. Jakbyś Zrobił specjalne zamówienie poprzez military, cena wersji za 278$ nie powinna przekroczyć 1300zł, dodam że ta snajpera jest w pełni drewnaina i metalowa. Na dodatek ma 430 fps, także nie widzę lepszego wyboru  :wink:  

 

Podsumujmy: Remington M40A1 sprowadzony z RW - ok. 1300-1400zł

                    montaż + optyka (optymalne)           - ok. 200-400zł

 

 

Czy Twoja rada wynika z własnego doświadczenia, tzn. czy wykonałeś taką operację, czy tylko masz wrażenie, że sprowadzenie karabinu z RW będzie tańsze niż zakup w kraju? Pozostaje sprawa gwarancji, której nie ma w przypadku samodzielnego sprowadzenia. Poza tym, jeśli kolega zastosuje się do Twojej, Fboardpro, rady i zamówi karabin w RW, a mimo Twoich wyliczanek, poniesie wyższe koszty, to czy dopłacisz różnicę?

 

Najłatwiej jest udzielać "dobrych rad po uważaniu" (odnoszę bowiem wrażenie, że nie sprowadzałeś karabinu) i dysponować / ryzykować cudzymi pieniędzmi.

 

Jeśli jednak dokonałeś takiej operacji, proszę uznać tę wypowiedź za niebyłą.....

Link to post
Share on other sites

Napisałem żeby zrobił zamówienie PRZEZ military a nie na własne "ryzyko". Wystarczy się spytać w military ile by w przeliczniu wyniósł ten karabin i ciach, wyjdzie to na pewno taniej bo oni zbierają zamówienia i zamawiają towar (ok raz na 6 tygodni) przez co jest taniej.

 

Nie, nie sprowadzałem jeszcze gnata z poza kraju bo mam pewne obawy, dlatego niedawno zrobiłem w military specjalne zamówienie na KP85 z RW. W takim zamówieniu nie widze nic ryzykownego, a jeśli dalej Masz jakieś wątpliwości to wystarczy napisać do military a oni Ci wszystko wyjaśnią.

Link to post
Share on other sites

Teraz coś z innej beczki. Najlepszą snajperka w wersji stock jest...

Uwaga :

Wyrzutnik granatów M79 :)

Milion kulek lecących w strone wroga na odległość do 120 m.

Dla mnie BOMBA 8O

To już nie jest snajpowanie ale totalny armagedon.

Powiedzcie mi jedno koledzy. Jeśli zobaczę snajpera poruszającego się w moim kierunku na odległości do 100 m z podrasowanym M24 to zgadnijcie jaka bedzie jego reakcja jeśli wyciągnę M79 ?

Link to post
Share on other sites

czyli nadal jestem w kwadracie A1... Byłem w kilku sklepach modelarskich i z bronią i niemalże zostałem wyśmiany z tego powodu, że chce kupić replikę ASD snajperki... Czy może ktoś zechciałby mi odsprzedać swoją, używaną np, ten polecany przez Was za w miarę przystepną cenę???

Link to post
Share on other sites

Fboardpro

Podsumujmy: Remington M40A1 sprowadzony z RW - ok. 1300-1400zł  

montaż + optyka (optymalne) - ok. 200-400zł

 

jeszce wiele rzeczy cie zdziwi bo w MILITARY taka zabawka (mówisz 1300zł) kosztowała by koło 1600-1800zł luźne przeliczenie (za sam karabin czyli za to co ty wyliczyłeś na ~280$) na podstawie tego co mi tłumaczono w military jak obliczać cene a mozesz spodziewac sie i większej ... jak mnie wnerwia jak ktos pie...y głupoty

 

a optyka to kolejne od 230zł (ruska i dobrze poszukana) do w nieskończoność (widzialem statnio po 15 tysiecy optyke z noktowizorem)

Link to post
Share on other sites

Steyr APS-2 Mark2 jest wykonany z metalu oraz drewna i sporo waży! :o

Został bardzo ładnie zrobiony, jakością wykonania przypomina Thompsona Marui.

Prędkość wylotowa ~290fps, możliwe że przy 0,25g, chociaż nie jestem pewien. Stały hop-up, który jest przystosowany do kulek 0,25g ew. 0,33g.

Można go nabyć w sklepie FireArms razem z optyką (Tasco 3-9x56, montaż, pierścienie) za 1900zł.

 

Co do CA M24, to jest on w ofercie na stronie Military, ale moim zdaniem jest dużo gorzej wykonany od APS'a, oraz ma także 290fps'ów.

Kosztuje 1800zł (bez lunety).

 

Uważam iż APS jest najkorzystniejszą snajperką dostępną aktualnie na naszym rynku. :lol:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...