Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 (CM.028) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aku będzie pasować.

Małe pytanko, chcę sobie kupić cm.028 A Tactical do CQB. Czy wejdą do niego magi od cm.031?

Magi od 0.31, czyli co masz na myśli? Jedyne dedykowane do tej repliki były hicapy. Generalnie z magami do AK jest tak, że pasują wszystkie do wszystkich, z wyjątkami gdzie trzeba przypiłowaź zatrzask, bądź go podkleić.

Link to post
Share on other sites

wg moich obserwacji (jak się mylę to proszę poprawić)

CM.028

1 seria (miałem):

- Lufa aluminium - niestandardowa (bez wycięcia na HU + plastikowa nakładka z wycięciem)

- komora hu biała, niestandardowa

- ok 280 fps

2 seria wg mnie, tzw przejściowa (kumpel miał, rozbierałem)

lufa nadal aluminiowa lub sporadycznie mosiężna - standardowa z wycięciem na HU (kumpel mial mosiężną, ale słyszałem, że ludzie mieli aluminiową przy standardowej komorze hu - pewności nie ma)

- komora hu czarna, standardowa

- nadal ok 280 fps

3 seria

EDIT:

lufa mosiężna (widac bez rozłożenia) standardowa (bo ludzie zmieniają na precki),

komora hu standardowa - bo ludzie zmieniają na precki i pasują (nie wiem jaki kolor, tylko strzelałem, nie popatrzyłem w gniazdo),

- nowszy GB ok 400 fps wg sklepów

Nie sugeruj się recenzjami na pierwszych stronach, bo one dotyczą starych serii.

Link to post
Share on other sites

Witam. Mam replikę AK-47 tactical cymy i coś się popsuło. Problem polega na tym, że przestała strzelać. Aku naładowany, podłączam i słychać tylko ciche kliknięcie, a jak odłączę całkiem baterie to nic nie słychać więc tak jakby reaguje,nie wiem bo się nie znam. Sprawdzałem styki i są raczej ok. Może przeładowałem akumulator albo co? Miał ktoś z Was podobny problem? :wink:

Link to post
Share on other sites

Wymień bezpiecznik. Podłącz inną batkę (mocniejszą) Odkręć chwyt pistoletowy, pod silnikiem masz małą śrubkę imbusową, nią regulujesz docisk silnika. masz prawdopodobnie dokręconą tą śrubkę przez co pojawiają się opory i silnik nie jest w stanie ruszyć mechanizmu. Jeśli to nie to to replika na serwis - typowa zacinka.

Link to post
Share on other sites

Pff dobra... CM.028 A (Wersja Tactical) używam już od około 3 miesięcy.

 

Wygląd:

Jest super, R.I.S-y są cudowne, rączka też, dekiel trochę jaśniej świeci, a co do dolnego body to najpierw myślałem że to też metal.

Magazynek też bardzo dobry wyglądem.

 

Działanie:

Na żółtej kartce którą dostałem od Krakmana jest napisane że moja replika średnio ma 390FPS więc całkiem nieźle.

Zasięg wynosi ok 50metrów, więcej nie powiem bo nie chcę oszukiwać, ale myślę że do 60 poleci.

Magazynek podaje pojedyńcze bardzo dobrze, bez double-ów. Serie gdzieś do 30 kulek lecą, potem trzeba kręcić.

 

A teraz wady:

Upie***a mi się osłonka na śrubkę do przełącznika trybu ognia - kiepski plasticzak, w sumie to nie żałuje jej nawet.

Kolba jest strasznie MAŁA. Bateria Large zmieściła mi się tam dopiero po wyłamaniu całego środka, a to i tak z wielkim trudem.

Akumulator Stockowy - radze szybko kupić nowy, bo ten ma tendencję do rozładowania się pod koniec strzelanki

 

Ogólnie - pomimo wad jest to dobra replika za niewielkie pieniądze.

 

 

Pytajcie, odpowiem na wszelkie pytania ;)

Oczywiście jak będe wiedział :D

Edited by Fricek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...