Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 (CM.028) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio chronowałem roczne cm028. Stock nic nie ruszane, przebieg jakieś 10- 15k ... Wynik - 410 FPS. :O

 

I weź tutaj rób tunning swojej giwery, na stabilne 400 FPS przy M110, kiedy replika kumpla, kupiona na allegro za 250zł, ma takie same osiągi jak Twoja replika z preckami, boreapami, srami itd

Link to post
Share on other sites

ja posiadam ową cymke 028 i jestem z niej zadowolony, działa super bez żadnych usterek na fabrycznych częściach. Mała wada jest taka że jest trochę nieporęczna i bardzo głośna (przez przyjaciół nazwana "traktorem") ale nie trzeba jej tuningować by móc się postrzelać na dobrym poziomie...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

mam pytanie. Posiadam CM.028s i zastanawiam się gdzie umieścić lipo. Nie zmieści się on pod dekiel. Zastanawiam się nad umieszczeniem go w atrapie magazynka jako sparowany z drugim sprawnym magazynkiem ale nie wiem czy kable wystające z magazynka nie będą problematyczne. Czytałem na forum, że ktoś tak zrobił i było to opisane w starym temacie o ak 47 cymy, ale nie mogłem tego znaleźć. Jeśli nie to rozwiązanie to zaproponujcie jakieś inne.

Edited by wrobel111
Link to post
Share on other sites

jeśli zrobisz coś takiego, nie będziesz mógł zmieniać magazynka - chyba oczywiste - więc to rozwiązanie jest beznadziejne.

Jedyne jakie pozostaje to umieścić gdzieś z boku na broni i owinąć dużą ilością taśmy izolacyjnej : ) a kable jakoś przeciągnąć na zew, np rozwiercić dekiel

Link to post
Share on other sites

Chyba, że kolega z jednym hi capem biega i go nie musi zmieniać :wink: W AKSie odpada ładownica na kolbie, a każda bateria przyklejona izolką będzie wyglądać obleśnie. Ja bym poszukał pasującego sticka pod dekiel.

 

Tak się składa że biegam;) Więc chyba zamontuję w atrapie magazynka, bo nie będę dokupywać innych magów bo nie ma sensu, ponieważ po wakacjach przerzucam się na M4 i tam nie będzie problemu;) Ale czytałem że w starym temacie o cymie były fotki ale nie mogę znaleźć, jak by ktoś podrzucił fotki takiego rozwiązania byłbym wdzięczny.

Edited by wrobel111
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam, chce kupić cm.028 lub jakiś inne dobre Ak tak do 400 500zł. Jeśli chodzi o cymę to mam pytanie jaki jest zasięg skuteczny z którego za każdym strzałem można trafić z powodzeniem w tarcze 35m 40m? i jaki jest zasięg celny max czyli np że co 2,3,4 strzał trafię? z 50m 70m będzie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...