Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 (CM.028) [CYMA]


Recommended Posts

Mam problem z magazynkiem (stockowy). Wsypuje do niego kulki, nakręcam ale one i tak zlatują na dół (tzn popatrze od góry na otwór to ich nie ma, przechyle do góry nogami to spadają). Co można z tym zrobić oprócz kupna nowego maga?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przesadzacie z tymi P&Jami. Do puki jest stockowa lufa nic się nie powinno blokować. Osobiście zamontowałem w swojej cymie uszczelnioną komorę od KA, gumkę Systemy i dystanser H od P&J - wszystko śmiga aż miło. Podejrzane jest to, że gdy strzelałem kulasami G&G zdarzało się, że pierwszy strzał składał się z dwóch kulek. Z P&J tego problemu nie ma :) Zresztą hi-cap równie dobrze "przemłuca" tysiące kulek bez ściny.

Edited by eMBeKa93
Link to post
Share on other sites

Nie mogę edytować wcześniejszego. Ale znalazłem już winę:

Rozkręciłem body i rozłączyłem część przednią od tylnej. Między muszką a tłumikiem płomienia zauważyłem jakiś klej ale karabin był na serwisie w zbrojowni i myślałem, że to tylko jakiś silikon. Ja do wyciągania HU, a się okazało, że lufa wewnętrzna jest przyklejona do muszki a muszka jest sklejona z tłumikiem ognia. Musiałem wydrzeć na chama lufę i rozdarłem gumkę HU więc kłania się nowa. I teraz żeby założyć np. prec lufę to muszkę kupić muszkę z gwintem i tłumik płomienia bo za żadne skarby nie mogę wydrzeć tej lufy z muszki.

Edited by slysz
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Witam.

Mam pytanie, a myśle, że to bedzie dobry temat. Mianowicie mam replike CM.028C, ale zamierzam ja przerobić na "oryginał" tzn. metal body, drewno i mag real cap. Zaczynam jednak od podstawy, czyli gumki hop-up. Jednak chce, żeby ta replika mi posłużyła długo, o ile nie do końca mojej przygody z asg (w sumie nie myśle o odsprzedarzy jej). Dużo sie mówi, że odpowiednik TM, mimo, że jego prędkość wylotowa jest o 100stóp na sekunde słabsza, to kulki lecą tak samo daleko. I tu moje pytanie: Co musiałbym wymienić, żeby w pełni wykorzystać te 380FPS jakie mi daje replika. Niemam zamiaru zwiększać mocy, tylko ją wzmocnić, żeby nie odmówiła posłuszeństwa. Chciałbym to zrobić mimo wszystko możliwie małym kosztem, bo wygląd mnie wyjdzie ok 300zł.

Mam zamiar to robić stopniowo, bo jakbym miał 600zł na replike, to kupiłbym od razu full metal, drewno itp.

Dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kup Gumkę HU Systemy i lufę precyzyjną tejże firmy...

 

Dodatkowo jeśli masz gdzieś jakiegoś lokalnego mechanika Airsoftowego który się na tym zna, poproś o doszczelnienie repliki teflonem, porządne przesmarowanie itd.

 

Możesz jeszcze pomyśleć nad Mofsetem i jakąś batką np firefox 8.4V 1500 MaH.

 

Póki nie zmienisz sprężyny na mocniejszą, karabin będzie banglać i banglać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...