Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 TM vs ISC vs CA


Recommended Posts

Tak, jest to ta nowsza wersja. Starszej chyba już nigdzie nie znajdziesz. Widać tutaj, jak zdziera z klientów Madonion.

Wadą na Military.pl jest jednak brak możliwości tuningu GB bez utraty gwarancji. Mi jednak, w tym modelu wystarczy do szczęścia jedynie precka 300mm i może jakaś optyka.

Edited by Kruczy
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

@ ikrysteq

To jest wersja sportline, a "Wersja Sportline jest wykonana z wysokiej jakości kompozytu ABS, który ma bardzo dużą wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. We wnętrzu repliki znajdują się standardowe dla Classic Army wzmocnione części."

 

Masz tam napisane wszystko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Odgrzewając temat; GB w ICSach nie jest dwudzielny, to zwykły v2.

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to chyba kwestia gustu. Dla mnie CA wcale lepszego wrażenia nie sprawia, porównywalne. Jedna rzecz lepsza w CA, a inna w ICS. Na przykład otwierany wyrzutnik łusek w CA.

ICS ma powierzchnię jak się nie mylę anodyzowaną i pokrytą cienką warstwą farby, jak CA?

Jeśli chodzi o oznaczenia to zawsze wydawało mi się, że producentem ostrej MP5 jest H&K i takie oznaczenia byłyby najwłaściwsze. Dla tego wole czyste body, niż z jakąś malowanką...

Edited by Borax
Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Wiem, odkopię już stary temat, ale nie wiem, gdzie się wypowiedzieć.

 

Słyszałem ( i Wy pewnie też :) ) o nowej serii MP5 od ICS ( gdzieś w newsach chyba było ).

 

Pytania-

 

1.Wiadomo kiedy nowe MP5 będą w Polsce?

2.Czy nadal sprzedawane MP5 ICS'a ( w wersji pr0 metal body ) są dobre? To znaczy godne polecenia, mało awaryjne, dużo trzeba w nich wymieniać?

3. W dobie tanich MP5 ICS- cyma jest praktycznie nieopłacalna-czy jednak warto zaryzykować?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...