Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Precka KM-Head 363mm


Recommended Posts

Siema! Mam pewien problem z tą lufą precyzyjną. Na ASGSHOP.PL nie kupię, bo tam kosztuje 220zł(zdzierstwo!), na machinegun.pl kosztuje 159zł, ale nie wiem czy jest sens w ogóle tam zaglądąć:/, na specshop.pl jest dużo chyba z 5rodzaji KM-HEAD, ale 363mm nie ma :((. No i co zrobić? Poszukuję jej do 180zł. HELP :poddanie:

Link to post
Share on other sites

To jest tak samo zbędne pytanie jak np: czy karabin przyjdzie złamany na pół itd.

 

PS.

Sformułowanie "nie wymyślaj" nie stosuje się jedynie do zdań twierdzących, w odpowiedzi na pytania też można je użyć i tak też zostało użyte.

Link to post
Share on other sites

Nie mówię, że nie mam więcej kasy.. Bo tą z ASGSHOP.PL też mógłbym kupić no, ale tam dopłacam z 30-40zł tylko za to, że to asgshop:/ W zasadzie to może do 200zł... Na machinegun bym kupił no, ale co zrobić nikt nie ma zapotrzebowania na części gearbox'owe więc jakbym nie liczył nie wyjdzie 300zł:(. Będę to kupował ok. Stycznia-Lutego więc jeżeli ktoś z w. Łódzkiego miałby chęć na coś z machinegun.pl to ja chętnie to zamówię i bym się umówił na jakiś odbiór... Bo na Łódzkie strzelanki to dopiero koło Marca zacznę chodzić.. Nie ma jakiegoś sklepu/sprzedawcy, który ma tą preckę w normalnej cenie?...

Link to post
Share on other sites

Jasne.. normalna to by była gdyby kosztowała 190-200zł, ale oczywiście ASGSHOP.PL dolicza sobie to 20-30zł jakby inaczej.. Na machinegun.pl wyraźnie napisane: 189.00zł tyle, że promocja na 159zł... I to raczej prawda.. Bo na specshop.pl ta lufa tylko, że do Ruger o długości 400pare mm kosztuje 150zł.. Jest dłuższa od lufy do M4 a kosztuje 150zł!! Dodajmy, że najlepiej pewnie sprzedają się 363mm więc producent będzie chciał za nią więcej.. No to wychodzi max. 200zł... Jakby nie patrzeć ASGSHOP.PL ma duuuużą marżę. Czekam teraz czy, aby może do Stycznia nie będzie dostawy np. w SpecShop czy w Capri.. Rozmawiałem też z Customs'em to powiedzieli, że starają się znaleźć dobrego handlarza tymi lufami..

Link to post
Share on other sites

Synku nie podoba Ci się cena to nie kupuj i nie komentuj, ich sklep, ich towar, ICH CENA !!!

Ja nie wylewam "gorzkich żali" bo "na tej stacji benzynowej wacha jest droższa"

Kiedy miałem m4 to kupiłem KM Head 19.50 i byłem bardzo zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Oferta w sklepach jest taka jak widać. A cen nie zmienisz. Więc po co bijesz pianę?

Wszystkie sklepy masz w zakładce na portalu, możesz poszukać, ale taniej raczej nie będzie.

Szukaj w komisach albo zamawiaj zza granicy.

 

A następnym razem jak założysz taki temat w tuningu - od razu pójdzie do śmieci.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...