Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VSR-10 TM vs. cokolwiek


Recommended Posts

Witam

Ostatnio przymierzam się do zmiany repliki, pomyślałem sobie o snajpingu....bawię się w airsoft od dobrych 3 lat i jakoś naszło mnie na snajperstwo.

 

Najbardziej podoba mi się VSR-10 TM, głównie ze względu na wykonanie i magiczny hopek. Jednak czy warto dokładać te 400 zł za markę i hopka? Czy lepiej kupić inny karabin snajperski?

Jakie są Wasze propozycje i dlaczego? Jak wychodzi z tuningiem?

Gazowe odpadają, AEG też...tylko bolt-action.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

hmm powiem szczerze ze zawsze bylem za VSR ale ostatnio mnie rozczarowala, a to ze wzgledu na HU a raczej jego zamienniki

 

Jak wiadomo w zime to nawet TM za wiele nie pomoze wiec przydal by sie sylikon...

i tu przykrosc, do VSR nie ma sylikonowego HU, ja do swojej VSR z HFC wstawilemj HU nineballa fioletowego i przy ok -2 zamarzl wiec nie jest to taka swietna gumka ( w lato owszem, bo daje duzo na szczelnosci - widac ze karabin strzela mocniej i celniej )

 

w arsenale mam takze m24 CA i chyba teraz bym polecil ja, jest latwiejsza w tuningu

( moze oprocz komory HU ) ale gumka HU i lufa sa takie same jak w AEG'ach, do tego cylinder 300 % i jest karabin, poza tym nie wiem jak jest przy ok 500-600 fps ale przy stockowych 300 karabin jest po prostu przecichutki, i przy tych 300 fps strzela tak samo daleko i prawie tak celnie jak moja VSR 400 fps z precka DF. Sam jej jeszcze nie tuningowalem bo narazie finanse nie pozwalaja a wydalem troche kaski na SPR mod 0 :)

 

pozdr.

Bocian

Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Niestety komory te nie sa juz produkowane

Jestes tego pewien? Pytam bo wlasnie chce kupic M24-CA i upgradowac prawie wszystko

 

 

------

OFFTOP - Bocian jaki jest sens w cytowaniu Stalina po angielsku na polskim forum? :D (jak uznasz ze sie czepiam szczegolow to poprostu mnie zignoruj :D)

Edited by black0ut
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...