Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 III Generacja replik JG [JGF_6604]


Recommended Posts

@baczus:tak, ale nie całkowicie.Mógłby ktoś zapodać zdjęcie całego, to uzupełnię jakoś ten ubytek.

@AnTu strzela naprawdę nieźle.Szybkostrzelność wysoka, w porównaniu do taniej "repliki" mojego młodszego brata wręcz powalająca.Rozrzut:daje się go zauważyć jednak nie jest zbyt wielki.Zasięg: nie mierzony miarką, ale mój dom ma długość ma długość około 30 m, a kulka przy strzelaniu z jednego końca była widoczna gdzieś tak prawie do dwukrotności tejże odległości(z jednego końca do drugiego).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja myślę że warto, o ile jesteś również zainteresowany jakimś tuningiem.Mogłem kupić również AK cymy, ale zdecydowałem się na to bo:

1)AK47 to już zabytek.Współcześnie używają ich głównie armie państw trzeciego świata i różnoracy terroryści czy przestępcy.

2)To co kupiłem, czyli SR16(klon M4A1 firmy Knight's Armament Corporation)

jest używane przez GROM(heh akcent patriotyczny)

3)Replika ma całkiem fajne możliwości tuningu.

4)Niska cena- w promocji u Krakmanów 299 PLN.

Szczerze, to moc tej repliki zaskoczyła mnie pozytywnie.Naprawdę czuć tego kopa.Myślę że po planowanym tuningu będzie jeszcze lepiej.A planuję:

Według priorytetu:

Nowe body:G&P lub BOYI/DBOYS

Precka systemy

Gumka Hop Up systemy

Komar Hop UP jeszcze nie wiem jakiej firmy, może ktoś mi doradzi?

Link to post
Share on other sites

Skleić będzie ten mały pin trudno, bo on jest częścią ruchomą. Wiem, bo sam próbowałem, ale zgubiłem go ;p

 

AK47 cymy będzie wytrzymalsze zewnętrznie od M4 JG. Osiągi będą porównywalne, ale celność trochu większa w JG, za sprawą lufy 6,04 (nie precki). Zależy też jaką weźmiesz długość lufy. Jeżeli nie kupisz od razu metal body to podaruj sobie m16.

 

 

Komora hopup to Element (plastik, ale bardzo szczelny, wystarczy) lub KingArms. Ew. Proteteush albo Systema.

Link to post
Share on other sites

Mam do wziecia M4A1 od Boyiaka i M4A1 od JG.

Co brac ?

Slyszalem ze Boyakowi szybko sie styki grzeja.

 

 

Tak mnei naszlo. Czy czesci wew. repliki sa jakoś pzrez firme prdukujaca oznaczone? powiedzmy zamawiam TM'a to czy czesci wew. sa ozanczone Tokyo Marui? jeśli nei to teoretycznie wielu klientow mogloby byc oszkuanych (glupia teoria) .

Link to post
Share on other sites

Zależy ile masz za każdy z nich zapłacić.I czy jest to ta najnowsza wersja JG z metalowym body w standardzie.Ja osobiście uważam że jeśli cena JG nawet ze zwykłym ABS-owym body jest znacząco niższa to jest to lepszy wybór(np. ja kupiłem za 299 i z wymianą body na metalowe od BOYI po cenie z allegro wyniesie mnie 424 zł).

Link to post
Share on other sites

Uff 17 stron do przeczytania to nie bułka z masłem....

 

Powiem tak Moją m16a4 kupiłem w lipcu zeszłego roku. Od zawsze pluła dwoma kulkami na SEMI ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Teraz poleciał mi Hopek i zacząłem szukać po forum co z tym moge zrobić I tak znalazłem się tutaj.

 

Kupując ten karabin przez neta (mój pierwszy ) myślałem że body bedzie metalowe tak jak w BOYSie mojego brata. Przyszedł plastik to ja za giwerke i do sklepu. Gostek mi mówi no tak można od razu wymienić ale po co pobiegaj z takim popsuje ci się to wymienimy na metal (wymiana gratis tylko za body bede musiał zapłacić 80 zł) myśle mśle mówie OK. I tak do tej pory biegam z tym plastikiem i nic mi sie nie chce tam popsuć. Nic się nie chwieje i nic nie wylata. Wydaje mi się że III generacja JG za taką cene jest doskonałym wyborem. Ciekaw jestem jak dużo ludzi tak jak ja nie zagląda tutaj bo po prostu nie musi---> cieszy się swoją giwerką i nie myśli nic tam zmieniać.

 

Jedyne co mnie troche denerwuje to dzwięk jaki wydaje przy strzelaniu. Czy ktoś już coś działał w tym temacie? czytałem troche o wyciszaniu giwerek piszą m/innymi żeby dobrze wypodkładkować GB i wymienić tłok na jakiś wzmocniony ale z tworzywa.

 

Czy zaglądał już ktoś do GB czy jeszcze wszyscy boją się o utratę gwarancji?

Wszystko co macie na temat wyciszenia III Gen JG mile widziane...

 

Pozdrawiam

 

PS zani padł mi hopek wystrzeliłem koło 12k kulek ale 0,2g bo nie mogę tu mieć więcej jak 330 fps.

Link to post
Share on other sites

JG jest za 300zł ,a boyi za jakies 420zł~ (JG plastikowe body ,a w boyiaku metal)

Tylko jeśli wybralbym boyiaka to nie wiem czy styki i bezpiecznik nie bedą przeciązone. W tej chwili sprzedaje M16A3 od G&P dlatego ze prze koksowałem ją i bezpeicznik ze stykami nie daja rady i sie przepalajac i wychodzi na to ze spieprzylem replike. JG ma jakies 360-380 fps ,wiec odpowiednio. A boyiak ma jakies 420fps ,a to kapku za sporo.

 

Miał ktoś do czynienia z tymi replikami?

Link to post
Share on other sites

Chcialbym tego miejsca szczerze POLECIC ta replike. Mam M4A1 III gen + gumka systemy + komora od KA + metal body boyi z onaczeniami i (wierzcie badz nie) z 57m. trafiam w moj 30l plecak. Wystrzelilem z niej w ciagu ostatnich 2dni cala paczke 3500 + 200 "firmowych" kulek i nic sie nie dzieje. Podkleilem od wewnatrz kolbe 2 warstwami tasmy izo i teraz siedzi pewnie. Nastepnym krokiem bedzie precka, z tymze z natury jestem nieufny do kogos (firmy), ktora za ponad 100zl chce mi wcisnac 30cm rurki, wiec bede kombinowal jakos naokolo przez sklepy modelarskie/castorame. Osobiscie nie potrzebuje zadnego tuningu silowego, bo to co prezentuje soba ten karabin mi w zupelnosci wystarczy. Jedyne co bym widzial to ACOG 4x i na tym chyba poprzestane.

Link to post
Share on other sites

Tylko taka mała ciekawosta.

To co do tej pory było do dostania u KRAKMAN'ów za cene ok. 300 zeta już nie powróci...

 

 

Co masz na myśli?

 

 

 

 

 

 

 

 

@edit

Ponawiam pytanie. Czy na wew. czesciach jest logo JG lub cos podobnego? Poprstu zamierzam uzywke kupic ,a nie chce zostac oszukanym.

Edited by Primson
Link to post
Share on other sites

Ja też kupiłem na taiwanie emke i mam pytanie

 

kumpel mówił mi że jak będę chciał wymienić body na metal równocześnie muszę zmienić sprężynę (tą od rączki przeładowania) i cały hop up.

Ktoś coś wie na ten temat? :poddanie:

 

Poza tym emka spisuje się świetnie jak za takie pieniądze i jest to naprawdę dobry wybór na zakup średniej repliki za małą kasę która nie jest ak47 :killer:

Link to post
Share on other sites

Jakieś 3 strony wcześniej doczytałem się problemu z włożeniem preclufki do zewnętrznej lufy. Zatem lufa zewnętrzna składa się z kilku części, a każda z nich jest przykręcana dwiema śróbkami. Jedna znajduje się bardziej na krawędzi, a druga trochę dalej. Problem się rozwiąże kiedy z odpowiednią siła wkręcimy jedną śróbke względem drugiej. U mnie to pomogło.

 

 

 

Czy gearbox da rade naciągnąć sprężyne m130, albo coś jeszcze odrobine większego?

Edited by wojtastaba
Link to post
Share on other sites

Ej mam pytanie, strasznie głupie :wink: . Otóż kupiłem body z allegro za 125 zeta. założyłem wszystko hulało aż do wczoraj. Wyjmuje karabin z plecaka, a selektor ognia kręci się dookoła :wink: wyjąłem GB i zobaczyłem że poluzowała się ta śrubka. I myślę jak ją dokręcić. Pomyślałem że trzeba wyjąć te atrapę z prawej strony ale za nic nie chce wyjść :wink: . Nie wiem, może nie o to chodzi, ale nich mi ktoś podpowie jak dokręcić to dziadostwo. :killer:

Link to post
Share on other sites

witam,

 

muszę wymienić gumkę hopup - ktoś ma opis jak się do niej dobrać? Nigdy tego nie robiłem, więc nie chcę nic spieprzyć.

 

W przyszłości chciałbym wymienić body i komorę hopup na metalowe, gdzie znajdę jakiś opis? Czy stracę gwarancję na replikę? Może pytania lamera, ale nigdy nie grzebałem w bebechach replki... :)

 

pozdr

w

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...