Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 III Generacja replik JG [JGF_6604]


Recommended Posts

Jeden z nowych produktów jakie pojawiły sie w sklepie gunfire.pl. Ktos cos wie o tym??? Napisali:

 

Repliki pochodzą z III-generacji modeli JG. Posiadają wzmocnione części w gearboxie.

 

- wzmocniony szkielet

- sprężyna M120

- chromowany cylinder

- nowy typ głowicy tłoka

- poszerzone zęby zębatek środkowej i tłokowej

- osiem zapadek na zębatce silnikowej

- łożysko kulkowe za zębatce silnikowej

- silnik o zwiększonym momencie obrotowym

- gumka HU jest montowana na "ciepło" i dzięki temu uzyskano maksymalną szczelność tego miejsca

 

W tym modelu producent zastosował już jednoczęściową lufę zewnetrzną

 

Mozna im wiezyc??? czekam na relacje

Link to post
Share on other sites
  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozna wierzyc,to jest prawda,siedzi w nich to samo co w HK 416.Owy Hakaczk torego tez posiadam sprawuje sie swietnie,szybkostrzelnosc na stockowej bateryjce tez godna podziwu przy takiej sile,jedna osoba go rozbierala, a potem wsadzila m 130 i wystrzelala tysiace kulek,zero sladow stracia czegokolwiek.

Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o front grip/chwyt przedni?

Da się, musi to być odpowiednia batka - znajdziesz na specu i asgshopie. Powinna być opisana jako bateria specjalnie do M4/M16, ze względu na jej kształt, jeśli zależy Ci na dużej pojemności. Zwykły Intellect 9.6V 1400mAh wchodzi bez problemu.

Link to post
Share on other sites

"Chopie" ja już je wszystkie przeczytałem ale niewiele jest tematów o JG III generacji. O BOYI sie nie pytam bo rzeczywiście wiele jest na ich temat. Nowe repliki JG wyszły niedawno i stąd moje zainteresowanie, jak mam wydać 500zł na karabin to wole wiedzieć co kupuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jednak HK416 to nie eMka... Mnie też bardzo zaciekawiła ta III gen. JG. Mam wrażenie, że będzie dobrze.

 

Tak sie zastanawiam, czy gdyby przy zakupie której z tych eMek zamontować dostępną na Gunfire sprężynkę Elementa M115 (w JG jest m120) o niejednolitym skoku w ramach odciążenia zębatek, co skutkowałoby przedłużeniem żywotności repliki.

Akurat Elementa, a nie np. Guardera, bo tylko Element ma odpowiednie sprężyny na Gunfire. Jest jeszcze MadOnion, ale jego są tylko mocniejsze. Zamówienie sprężyny z innego sklepu nie wchodzi w gre, ponieważ skutkowało by to utratą gwarancji.

Edited by Taki tam Zielony
Link to post
Share on other sites

Witam, ktoś pytał ile na stockowej baterii wystrzelać można kulek.

Ja mam od niedawna HK 416 z tymi samymi bebechami co emka i na stockowej wystrzelałem 3 hi-capy i bateria szła dalej. (temp. ok 2 stopni C)

Mam też 8,4 V 2000 mAh Firefoxa ale ze względu na specyfikę ostatniej raszówki i zadań które przyszło wykonać raptem 2 magi wystrzelałem. (tak wiem, mało przydatne info ;) ) Chciałem tylko powiedzieć, że jak przetestuję FF to podam wyniki.

Edited by WOLFGRAU
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...