Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mid-capy księga tajemnic


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mógłby ktoś szepnąć słówko na temat magazynków magpula? Szczególnie tej tańszej wersji, bo opinie na temat tych magów są bardzo różne. Poza tym byłbym wdzięczny za info o magach metalowych king armsa od właściciela repliki G&P ;-) .

 

magpule (green label, te tansze) - uzywam, jestem zadowolony, nie we wszystkich repliach podają.

King-Arms'y, metalowe w replice G&P kumpla nie podawałay wcale, szybko je sprzedał (o szczególy pytaj tutaj)

Link to post
Share on other sites

magpule (green label, te tansze) - uzywam, jestem zadowolony, nie we wszystkich repliach podają.

 

A w jakich replikach miałeś okazje je testować? Bo z tego co widzę w profilu masz G36 z adapterem czyli ni jak się to ma do emek.

 

King-Arms'y, metalowe w replice G&P kumpla nie podawałay wcale, szybko je sprzedał (o szczególy pytaj tutaj)

 

Dzięki, zapytam ;-) .

Link to post
Share on other sites

Tańsze magpule testowałem na moim m4 moe, często strzelały podwójnie. Z droższymi midami, nie mam problemu. Generalnie te moe to tylko lubi droższe magpule :/ Metalowe CA/GP/BOYI, oraz plastiki MAG'a potrafią nie podać kulki albo wyrzucić po dwie.

 

 

Tańsze magpule, u brata na m16 gp, z tego co pamiętam podawały dobrze. Trzeba po prostu sprawdzić empirycznie na swojej replice.

Edited by Dudek Javny
Link to post
Share on other sites

A w jakich replikach miałeś okazje je testować? Bo z tego co widzę w profilu masz G36 z adapterem czyli ni jak się to ma do emek.

Dzięki, zapytam ;-) .

 

emki boyi i jg, hk416 jg

w emkach było ok, ale hk416 jg już nie bardzo.

tak jak Dudek napisał, trzeba sprawdzić empirycznie,

w moich adapterach (dwóch) do G36 nie mam żadnego problemu

pudło magpuli (10szt.) u chinczyka to jakies 55 USD + ~25 USD przesylka,

jak nie podpasują możesz sprzedać, straty nie będziesz miał.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Mam problem, chociaż nie jestem tego pewien ;D Otóż w magu (mid-cap m4 plastik, producenta nie znam) na dole jest taka zatyczka. Raz ją wyjąłem a w środku był taki biały wałek. Nie wiedziałem od czego jest więc go wcisnąłem ;p Czy mogłem coś zepsuć ? Jeszcze nim nie strzelałem

Edited by Wilq_pl
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...