Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Model posiadający wysoką moc i metalowe body


Recommended Posts

Witam

Tak jak w temacie. Poszukuje modelu który przede wszystkim ma metalowe body, chciałbym uniknąć takich rzeczy jak wyjeżdżanie sie elementów górnego zamka po pewnym czasie, a głównie ząbka który podtrzymuje zamek z tyłu przy ostatnim strzale.

Oraz cechuje się dużą mocą (chodzi mi o zasięg i celność)

 

Jakie ograniczenia? Jeżeli chodzi o cenowe to żadne i najlepiej jakby był dostępny w Polsce.

 

Uważam że wasze wypowiedzi będą dużo bardziej obiektywne niż wyolbrzymione opinie producentów.

Link to post
Share on other sites

Mógłbyś sprecyzować o jaki typ broni Ci chodzi ?? Replika pistoletu, pistoletu maszynowego, karabinu, snajperki, shotgun ?? Z tego co przychodzi mi do głowy to jedynie w shotgunach firmy G&P jest stockowo metal body, również w shotach możemy wymienić body na full metal. Z innych (godnych uwagi) sprężyn (pistolety, karabinki, snajperki) raczej nic się nie znajdzie.

 

@MAJOR762, a wmasg.pl to forum dotyczące replik czołgów, samochodów czy samolotów :?: A może broni :?: Jak masz tak pomagać, to nie pisz lepiej nic.

 

Pozdro, Maximus1944pl

Edited by Maximus1944pl
Link to post
Share on other sites

Racja tego nie uwzględniłem, chodzi mi o pistolet sprężynowy, inaczej mówiąc "klamka".

 

Chyba musi się znaleźć jakiś model który ma choć cześć body wykonanego z metalu. Właściwie to chodzi mi aby był to właśnie przynajmniej zamek, a jeżeli nie wykonany z metalu to wzmacniany. Chciałbym właśnie uniknąć kłopotu że któryś z elementów zamka pęknie lub sie zjedzie.

Link to post
Share on other sites

Wiem, że w Polsce jest do kupienia jedna Beretta full metal (nie moge znaleźć nigdzie linka do niej), jednak z tego co wiem, nie jest to udana konstrukcja. Jednak w "markowych" sprężynach CG (Seria HPA oraz Heavy Weight) oraz TM (seria High Grade) nie występują problemy z pękającymi zamkami itp. Informacje na temat w/w replik znajdziesz w dziale Sprężynowe -> Opisy i informacje :wink:

 

Pozdro, Maximus1944pl

Link to post
Share on other sites

Tak już o niej słyszałem. Ta Beretta kosztuje około 70 zł jednak nie posiada nawet HOP-UPa więc jej osiągi nie są zbyt zadowalające, poza tym prawie każda cześć to atrapa, a prawie wszystkie wnętrzności to plastik. Przynajmniej tu na forum tak przeczytałem.

 

A czy jest jakaś możliwość dokupienia metalowych BODY do klamek?? No oryginalna broń niema wykonanego BODY z plastiku, a powiedzmy, że z jednej strony bardzo zależy mi na realistyce, no a z drugiej w moim środowisku repliki przechodzą nieraz ciężkie "próby" dlatego zastosowanie metalowego BODY daje dużo większą ochronę przed ewentualnymi zniszczeniami.

Edited by Seget
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...