Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC - zamówienie marzec (15% zniżki na Prometheusa)


Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IMO trzeba poczekać do tego 24 lipca i jak dalej będą takie cyrki to zebrać się większą grupą i pojechać po swój sprzęt... Przestaje widzieć pokojowe wyjścia :/ Zwłaszcza ze widać że wizyta osobista wydaje się działać... Troche, ale zawsze coś :)

Link to post
Share on other sites

szczerze mówiąc staram sie nie wypowiadać za wiele w tym wątku bo zamówiłem na prawdę gówienko w porównaniu z osobami które dały do łapy holmesowi po pare tysi... Ale nie zmienia to faktu że wkur*** mnie takie zachowanie i walenie ludzi w trąbę :/

Link to post
Share on other sites

Jakże magiczna ta data ;)

 

Ciekawe co Holmes planuje na tego 24lipca, ja bym obstawiał załatwienie nowego mieszkania(w końcu kasę ma) i sprawną przeprowadzkę ;) Czarny humor mi sie włączył, nie jest dobrze :/

 

Pozostaje czekać... :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Czy mi się wydaje czy jakiś termin przekazania sprzętu koledze który był u H. osobiście nie minął jakieś 2 dni temu??

 

Może to tylko mój błąd w interpretacji ale miał dostać chyba cały szpej w ciągu tygodnia albo zatrzymać karabin który dostał..plus zwrot pieniędzy??

 

Pozdrawiam Coniu

Link to post
Share on other sites

witam!

 

odarazu napisze, niczego jeszcze nie dostałem...

 

kontaktowałem się z nim w czwartek i piątek. mówił że czeka na listy z UC blablabla... że nie ma kierownika i że nie może sam tam zajżeć... cos tam coś tam... że paczki będą odprawione w piątek lub w poniedziałek... w pątek nie były...

 

"ja mje to wquurwjo..."

 

pozdr!

Link to post
Share on other sites

No cóż trzeba zmienić zasady gry i nie grać pod dyktando Holmesa, bo to do niczego nie prowadzi.

 

Powiedzmy sobie otwarcie że to jest wyłudzenie i niezły wał nam H wykręcił.

Nie mamy się zamiaru patyczkować, ani jeździć do Krakowa stać pod drzwiami,lub go szukać po Krakowie i się prosić o swój szpej lub pieniądze.

Jeśli do 24 lipca na konto Bielkinsa nie wpłynie odpowiednia kwota lub nie zapuka listonosz z paczką- to nie mamy już nic do stracenia wszak zdaje się że już straciliśmy, i idziemy na komisariat złożyć doniesienie o popełnieniu przestępstwa.Niema co się użalać nad rozlanym mlekiem, tylko ten syf posprzątać i zamknąć temat.

 

Mam nadzieję że inni wyciągną wnioski z naszej nauczki i nie wdepną w to samo.

Mam również nadzieję że jeśli ta sytuacja nie zakończy się pomyślnie dla tych co wpakowali kasę, to administracja forum wyciągnie konsekwencje względem pana "H" , a środowisko airsoftowe w Krakowie wywali go poza nawias społeczności- tak żeby nie miał czego szukać w tym sporcie.

 

Pozdrawiam

SARCO

Link to post
Share on other sites

[...] , a środowisko airsoftowe w Krakowie wywali go poza nawias społeczności- tak żeby nie miał czego szukać w tym sporcie.

Chyba cześć jego środowiska już wyciągnęła konsekwencje. DOstałem takie PW:

[...]

2. Mail jakim posługuje się Holmes (przyp. holmes@asgsport.pl) jest starym mailem jaki jeszcze posiadał za czasów wspolnego strzelania.

Stąd też proszę o nie kojarzenie osoby Holmesa z www.asgsport.pl oraz z osobami aktywnie działającymi/strzelającymi pod nazwą ASGsport.pl

ASGsport.pl odcina się od jego postępowań i mamy nadzieję, że nie jest on kojarzony z nami.

Chcielibysmy aby Homes nie nadużywał nazwy ASGsport.pl (nawet w mailu) stąd też postatmy się aby ten alias został mu odebrany w momencie w którym wygaśnie okres użytkowania tego adresu, za który zapłacił z góry.[...]

Nie wiem czy to poszło tylko do moderatorów/redakcji forum czy do wszystkich/części pokrzywdzonych ale wyraźnie świadczy że ludzie nie chcą za holmsem stawać ani nawet być z nim kojarzeni....

Link to post
Share on other sites

Pocieszę was. Otóż nie wszyscy ! ;P P.S. a ten sprzęt u nas w kraju na urzędzie leży już chyba 3 miesiąc. A ustawowo mają na załatwienie tego 14 dni jeżeli się nie mylę. Ciekawe czy tak się opierda... czy po prostu nie było im dane spojrzeć na te magiczne paczki z HK.

Link to post
Share on other sites

Spójrzcie wreszcie prawdzie w oczy. Żadnego sprzętu nie ma ani na cle ani w Polsce. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Holmes nie umoczy naszej kasy na inwestycjach, których właśnie dokonuje naszymi pieniędzmi i kiedyś zamówi nasz sprzęt. Przynajmniej ten który jeszcze będzie gdziekolwiek dostępny.

 

Może chociaż kasę zwróci...

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą ciekawe czy to nie aukcja Holmesa:

http://allegro.pl/item400208603_systema_m4...wa_okazja_.html

 

Sprzedający z Krakowa podobnie jak Holmes. Na samym końcu aukcji są teksty dokładnie w jego stylu. Wcześniej ten sam sprzedający wystawił co najmniej 2 nowe Systemy PTW. Kontakt jest taki, żeby nie skontaktować się z nim bezpośrednio. Wszystko ładnie pasuje.

Edited by goren
Link to post
Share on other sites

No więc po dzisiejszej wizycie sytuacja moja sytuacja przedstawia się tak:

 

zamówiona mp5sd5 JG- może mi ktoś powiedzieć, który sklep ma białe plomby z czerwonym napisem, naklejane na GB w gnieździe magazynka? taką ktoś próbował usunąć z mojej mp5, ale nie do końca mu się udało. Mam podejrzenia, że mp5 pochodzi z Polski, a nie z HK. Nie mówię o innych "wadach" wskazujących na jej pochodzenie.

 

Bateria 9,6/3300 G&P- dzisiaj dostałem od Holmesa będąc w Krakowie nową baterię, zapakowaną... ze zdartymi naklejkami z tyłu foliowego opakowania. Jedna miała kształt ceny ( takiej jak na produktach w sklepach) druga jakieś 3cm na 6cm, taki prostokąt. Czy jest z HK? nie wiem

 

Czekam na Colta WE, Holmes obiecał, że będzie do końca tygodnia.

 

Nie mam pojęcia o co chodzi w tym wszystkim...

 

Dodam tylko na koniec, że nie piszę tu nic, żeby was pocieszyć/załamać/wpędzić w maliny, nie mam z Holmesem nic wspólnego, jestem takim samym zamawiającym jak Wy, podejrzewam, że miałem po prostu więcej szczęścia.

 

Ktoś wspominał, że czekał na Holmesa bo był u dziecka w szpitalu? (moja dziewczyna to znalazła w temacie) Otóż po 3 wizytach u Holmesa mogę stwierdzić, że nigdy żadnego dziecka nie widziałem...

 

Pozdrawiam

Pegrin

Link to post
Share on other sites

Ta mała naklejka wyglądająca jak cena to na niej był kod produktu, a ta większa to nazwa importera -w tym wypadku CITEX czyli Specshop, właśnie patrzę na opakowania z dokładnie takimi samymi bateriami które kupiłem jakieś 3 miechy temu.

 

Mam coraz większe wrażenie że nasza kasa nigdy nie opuściła kraju.

Co do PTW to może pcha te co kupił za zamówienie Lutowe.

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...