Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WGC - zamówienie marzec (15% zniżki na Prometheusa)


Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety trzeba będzie to prawnie rozwiązać jakoś. Najlepszym dowodem na to, że wałek idzie jest brak jakiekolwiek próby prostowania tego co tu wypisujemy. ( nawet nie próbuje zaprzeczyć )

Link to post
Share on other sites

witam! wczoraj dostałem maila:

 

"Dzień dobry,

 

Tomek prosił żebym Panu przekazała (nie może na razie dzwonić z pracy):

 

"Karabin i kolba są na liście. Adnotacja na faksie: 'wszystko do odprawy w tym tygodniu'" Skontaktuję się z samego rana."

 

---

Sylwia"

 

 

zaczyna się robić coraz ciekawsza ta nasza historia... pojawiają się nowi bohaterowie... ;p

 

pozdr!

Link to post
Share on other sites

...Niech ktoś mi powie czy Holmes ma w ogóle dziecko...

 

 

Ktoś wspominał, że czekał na Holmesa bo był u dziecka w szpitalu? (moja dziewczyna to znalazła w temacie) Otóż po 3 wizytach u Holmesa mogę stwierdzić, że nigdy żadnego dziecka nie widziałem...

 

Pozdrawiam

Pegrin

 

 

A co do Sylwi to Ją akurat spotkałem, jest to postać autentyczna, ale chyba Holmes wysyła maile i się podpisuje Jej imieniem...

Link to post
Share on other sites

No nie no, zajefajnie... Kolesiowi brakło odwagi samemu załatwiać sprawy to zwalił cały burdel na swoją panienkę...

Tak z czystej ciekawości... Czy ktoś znający holmesa może potwierdzić że ma dziecko? :):)

Link to post
Share on other sites

No panowie, obserwuję temat właściwie od początku (szczęście, że nie miałem kasy na zamówienie!) i widzę, że Holmes zrobił was po prostu w wała. Zamiast do niego jeździć i rozbijać zielone miasteczko pod domem zgłoście sprawę na policję (a nuż komuś nerwy puszczą). cH. zrobił przekręt na wielką skalę.

Edited by WoKo
Link to post
Share on other sites

witam!

 

przed mometem dzwnił do mnie Holmes...

 

potwierdził to co zostało napisane w mailu.

 

powiedziałem mu że w czwartek mam wyjazd i do tego czasu wszystko ma byc u mnie. powiedział że zrobi tak żeby było.

nie wierze mu... ;/

 

pozdr!

Link to post
Share on other sites

witam! wczoraj dostałem maila:

 

"Dzień dobry,

 

Tomek prosił żebym Panu przekazała (nie może na razie dzwonić z pracy):

 

"Karabin i kolba są na liście. Adnotacja na faksie: 'wszystko do odprawy w tym tygodniu'" Skontaktuję się z samego rana."

 

---

Sylwia"

zaczyna się robić coraz ciekawsza ta nasza historia... pojawiają się nowi bohaterowie... ;p

 

pozdr!

 

 

Zax0ml, wczoraj się widziałem z Holmesem. Przyjechał na rowerze o 17 do Galerii Krakowskiej, żeby mi dać baterię. Mówił, że wczoraj wracał od rodziców i wróciło 16 do domu...

Link to post
Share on other sites

Mnie też ciekawi czy tylko Ci co walczą o swoje (czyt. piszą setki maili, dzwonią i jeżdżą do niego) dostaną swoje rzeczy czy dostanie je każdy zamawiający?

 

Ja osobiście nie mam zamiaru pisać, dzwonić i tym bardziej jeździć, bo najzwyczajniej mi się nie chcę... Holmes zbierał zamówienie, zbierał kasę a teraz sam wyznaczył sobie termin ostateczny - jeśli do 24 ja nie dostanę swoich rzeczy to od razu z rana idę na Komisariat złożyć doniesienie o popełnionym przestępstwie i wtedy już pisanie głupich wymówek mu nie pomoże...

Link to post
Share on other sites

zapewne całe zamówienie od Holmesa zakończy się wizytą na policji, stąd moje pytanie- czy każdy z nas musi tą sprawę zgłosić osobno czy jest możliwe zgłoszenie jej przez jedną osobę w imieniu kilku innych? Siedzę do końca września na wyspach, dlatego pytam

Edited by Tandaradei
Link to post
Share on other sites

Witam.

Jeśli jeden jeden z Was pójdzie na Policję to po złożeniu przez niego zeznań Panowie zapytają go czy nie zna nazwisk innych poszkodowanych osób. Policja twierdzi, że w takich przypadkach połączenie wielu spraw w jedna dużą przyspiesza jej rozwiązanie.

Śledziłem podobna sprawę na Allegro i tak właśnie było.

 

Proponuję, żebyście podali osobie zgłaszającej swoje nazwiska i adresy. Zostaną one przekazane policji, która się z wami skontaktuje sama.

 

I jeszcze jedno. Podczas składania zeznań dobrze mieć przy sobie wszystkie wydruki maili i cały wątek z forum.

 

Pozdrawiam i powodzenia

Link to post
Share on other sites

Spokojnie spokojnie - rzuć okiem do wątku Opóźnienie zamówienia Holmes-a i spodziewaj się podobnej patetycznej i okraszonej fantastyką z tysiąca i jednej nocy wypowiedz jak to on wszystkim pokaże i udowodni...jak to on jest biedny a wszyscy jak Ci wilcy atakują jego ciężką pracę....

 

Już to widzę..lada dzień musi się w końcu pojawić kontynuacja rozpoczętej tam wypowiedzi skoro pisało że "jutro bo jestem zmęczony" (było to coś na początku maja) to lada dzień coś się pojawi licząc kalendarzem Holmesa

Link to post
Share on other sites

Ja już wiem czemu to wszystko tyle trwa... Domyśliłem się w końcu!

On tego nie sprowadza z WGC. On to wszystko sam produkuje!

Wyobrażacie sobie, ile czasu zajmuje, w takiej domowej manufakturze, zrobienie kilkudziesięciu AEGów w tym sporej ilości System? Nie wspominam już o tym, że szycie oporządzenia też zajmuje czas.

A WY tylko marudzicie i narzekacie, a teraz już nawet Policją straszycie.

Wstydzilibyście się.

Link to post
Share on other sites

Ja już wiem czemu to wszystko tyle trwa... Domyśliłem się w końcu!

On tego nie sprowadza z WGC. On to wszystko sam produkuje!

Wyobrażacie sobie, ile czasu zajmuje, w takiej domowej manufakturze, zrobienie kilkudziesięciu AEGów w tym sporej ilości System? Nie wspominam już o tym, że szycie oporządzenia też zajmuje czas.

A WY tylko marudzicie i narzekacie, a teraz już nawet Policją straszycie.

Wstydzilibyście się.

 

 

 

rozbroiłeś mnie...

Link to post
Share on other sites

Spokojnie spokojnie - rzuć okiem do wątku Opóźnienie zamówienia Holmes-a i spodziewaj się podobnej patetycznej i okraszonej fantastyką z tysiąca i jednej nocy wypowiedz jak to on wszystkim pokaże i udowodni...jak to on jest biedny a wszyscy jak Ci wilcy atakują jego ciężką pracę....

 

Już to widzę..lada dzień musi się w końcu pojawić kontynuacja rozpoczętej tam wypowiedzi skoro pisało że "jutro bo jestem zmęczony" (było to coś na początku maja) to lada dzień coś się pojawi licząc kalendarzem Holmesa

 

 

Convicte, ja mówię o tym, że facet jakby zapadł się pod ziemię. Strony chyba już od miesiąca nie uaktualnia, na forum już w ogóle nie zagląda.. jakiś cichociemny po prostu

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...