Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
TROOPER JA

ASG w teleexpresie

Recommended Posts

Oglądał ktoś z was dzisiaj Teleexpress o 17.00. Mówili o ASG. Całość była bardzo krótka. Do jutra postaram się wrzucić link z Teleexpresem. Nie wiem czemu ale powiedzieli że airsoft to odmiana paintballa.

Edited by TROOPER JA

Właśnie się zastanawiałem co to za szczęściarze ;p. No musze przyznać, że szybko się to roznosi i już tu jest temat :)

Oglądał ktoś z was dzisiaj Teleexpress o 17.00. Mówili o ASG. Całość była bardzo krótka.

Ja oglądałem... Relacja była bardzo krótka.

"chodzi o to żeby komuś wpakować kulkę"

Może ktoś nagrał?

Hehe mieli mówić o nas na tvp3 a dostaliśmy sie do teleekspresu ;) hmm a czemu powiedzieli że odmiana paintballa? Szczerze nie mam pojęcia...

Mi się szczególnie podobała "wypowiedź w kwestii padać czy nie padać" - gdy jeden z graczy pięknie zleciał z wału... Wspaniałe aktorstwo :)

No widziałem :) jak to stwierdzili u mnie w domu: "O zobacz takie czuby jak ty" hehehe w pozytywnym znaczeniu tego słowa ofkoz :D

Hehe to ja zleciałem z wału :D to sie nazywa efektowne zagranie :D

Jak dla mnie mistrzowsko zagrane hehe Siedze na kompie a ojciec z pokoju obok: "Wasze karabiny pokazuja" :D

[...] Ale czego się nie robi dla "ZABICIA" czasu [...]

Ten text mnie rozbawił ;] Ogólnie wzmianka ciekawa i promująca ASG ;)

Ps: staczanie się z wału naprawdę dobre :)

Nie moge sie przestać śmiać jak sailus spada z tego wału :D Ale widok na żywo bezcenny :D No tak za 500 zł można sie juz bawić, ale czas antenowy był za krótki żeby wgłębiać się w szczegóły, zresztą sami widziałeś ze to tylko taki ogólnikowy reportaż.

No racja siedzieli dosyć długo ale chodzi o ten czas antenowy, jak się wywaliłem to tylko w teleexpresie pokazali bo smieszne ale tak dłuzej to dali na tvp3 :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...