Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M190 Special Forces - HFC


Recommended Posts

Szukalem i nie znalazlem - jestem nieszczesliwym posiadaczem takowej beretty.

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=562

 

Mam problem z nia, jest praktycznie nie uzywana, a nie strzela jak powinna.

Powinna miec tryb auto, niestety ta funkcja raz dziala raz nie, czesto syfonuje, a zamek w trakcie strzelania nie do konca sie cofa co skutkuje tym ze po ostatniej kulce nie blokuje sie w pozycji otwartej.

Stosuje gaz "ultraair power gas" nie wiem czy to wina za slabego gazu, czy czegos innego. W srodku kazda czesc przejzalem i nie wykazuja zuzycia czy uszkodzenia.

 

Czy ktos moze mi pomoc, doradzic co jest nie tak?

Edited by chochol
Link to post
Share on other sites

To, że zamek ci się nie zatrzymuje w tylnej pozycji, to wina maga - ta dźwigienka popychająca blokadę jest za krótka. Każdy inny mag - TM, KJW, Bell - blokuje zamek bez zająknięcia. HFC - choćbyś się na kolorowo, to i tak będzie miał humory.

Poza tym Beretty HFC z trybem auto są niesławne ze względu na wysoką awaryjność.

Link to post
Share on other sites

Hehe, sam kupowałem w specshopie ale wersję bez auto. Więc jeśli chodzi o ten aspekt, to nie odpowiem. Co do zamka, maga, zatrzymywania się w tylnym położeniu - przez niemal rok nie miałem z tym problemów, dopiero potem mag albo zatrzask maga zaczął niedomagać - tzn. żeby osiągnąć pełną moc strzału i żeby zamek się blokował w tylnym położeniu, musiałem maga porządnie dociskać od spodu. Jako ze już było po gwarancji a ja kupiłem sobie maga na CO2 to nie zgłębiałem problemu, na CO2 śmiga jak złoto.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Posiadam również taką Berette , ostatnio nie mogłem włożyć magazynka musiałem zaciągnąć zamek żeby magazynek wszedł teraz już tak nie mam no i nie mówiąc o trybie auto też go nie mam ...

Kolega kupił tą berette i u niego dzieje sie coś z zaworami tzn. ładuje magazynek gazem do pełna wystrzeli 3 kulki i jest po magazynku ...

Wie ktoś moze dlaczego tak sie dzieje??

Dzięki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

mam podobny problem z beretta bella . Nie jest to wina dzwigienki magazynka mimo ze faktycznie nie dochodzi do konca poniewaz sciagnelem zamek i wlozylem magazynek , i dzwigienka od blow backu zaskakuje maksymalnie do gory . Problem nie zaskakiwania zamka do konca rowniez mam . Rowniez uzywam gazu ultraair power . Smarowalem wszystko smarem silikonowym . Niestety nie pomogło . Zauwazylem rowniez ,ze świezo po zaladowaniu gazu replika funkcjonuje prawidlowo , problem zaczyna sie pojawiac po 4-5 strzalach

Edited by Leo_111
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...