Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Obóz ASG MILSIM dla młodzieży (16+) - 2008


Recommended Posts

Forum jest w chwili obecnej dla mnie chyba jedynym ratunkiem. Od kilku godzin szukam w internecie jakiegokolwiek MILSIM'owego obozu ASG (jedyne jakie znalazłem są w USA). Jeżeli ktoś wie coś na temat takich obozów w naszym kraju to proszę o kontakt.

Link to post
Share on other sites

Ten obóz jakoś nie spełnia moich wymagań. Szukam czegoś stricte MILSIM. Obóz przygody na którym niesamowitą podjarą jest strzelanie z łuku mnie jakoś nie ciągnie.

 

Czy nie ma nic w rodzaju dwu- trzy- tygodniowych manewrów dla młodzieży?

Link to post
Share on other sites

Generalnie takie imprezy są raczej 18+. Nie spodziewaj się, że ktoś będzie pracował z dziećmi jak z dorosłymi i przygotowywał ofertę o takim stopniu odpowiedzialności.

 

Druga rzecz: kup sobie magazyn Komandos, tam jest sporo ogłoszeń dot. takich obozów, szkoleń i staży. Ale o ile pamiętam wszystkie są 18+, jeszcze z klauzulą, że uczestniczysz na własne ryzyko i nie będziesz egzekwował od organizatora ewentualnych odszkodowań za cokolwiek.

Edited by AWR_Ronin
Link to post
Share on other sites

Sybir ma rację, nikt nie zorganizuje takiego obozu dla nieletnich. Jeszcze przez 2 lata jedynym milsimem dla Ciebie będzie "Obóz przygody na którym niesamowitą podjarą jest strzelanie z łuku"

Edited by PUPI
Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że z takim opóźnieniem. Harcerzy nie mam w okolicy i sam harcerzem nie jestem.

 

Strzelec? Chodzi o:

 

http://www.strzelec-kos.pl.eu.org/strzelec.htm

 

Z tego co wiem nie organizują żadnych wyjazdów (może coś się jednak zmieni) a wstąpić tak po prostu raczej do nich nie mogę bo dzieli nas pewna odległość (oni: Kraków ja: Pruszków).

Link to post
Share on other sites

Ja o Z. S. Strzelec w Warszawie nie słyszałem. Co do "Starego Sierżanta" to persony nie znam (jestem w świecie Air-Soft od niedawna).

 

Ale mimo to dziękuję za pomoc (Co do "Strzelca" to postaram się znaleźć).

Link to post
Share on other sites

Musisz zweryfikować swoje podejście do tematu bo nic nie znajdziesz stawiając takie wymagania.

Po pierwsze przygotowanie 2-3 tygodniowej imprezy MILSIMowej jest równoznaczne z zaplanowaniem 2-3 tygodniowej operacji wojskowej z całym zapleczem logistycznym. Jakoś nie widzę w Polsce takich instytucji czy ludzi którzy dali by radę coś takiego przygotować za "rozsądne" pieniądze dla "dzieci". Dodam że jeszcze do niedawna większe manewry wojskowe naszej armii trwały podobną ilość czasu a nawet nie mam zamiaru próbować ile pociągłay za sobą kosztów.

 

Chcesz się pobawić przez 2-3 tygodnie w wojsko? Szukaj obozów militarno-surwiwalowych. To powinno Ci wystarczyć. Chcesz wziać udział w milsimie? Będziesz miłą 18+ lat to wkręć się na jakiś z coraz częściej organizowanych 24/48/72 godzinnych milsimów.

 

Inaczej raczej ciężko to widzę.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...