Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

http://www.allegro.pl/item1065757543_pleca...dr.html#gallery - hmm ładny, a cena znowu nie jest jakaś zaporowa. Powyżej 600 zł to już przesada. Ten model miałeś na myśli, prawda?

Trochę rozsądkiem nasuwa mi się samobójcze pytanie "czy nie ma nic tańszego?", lecz firma mówi sama za siebie. ;-) Postaram się uzbierać.

 

EDIT: Brać wersję z Cordury 500D?

 

 

Obecnie większość znajomych używa Camelbaków - BFMów, Motherlode ( starych i nowych) i Trizipów. Genralnie są to naprawde jedne z lepszych plecaków na rynku i można dzięki nim po prostu olać większość dywagacji pod tytułem "co jest lepsze". Sam używam Mothelode nowego z serii 500 - nadal mam AIII Eagle i Multi Mission Packa LBT, ale zeszły one właściwie do rezerwy. Szczerze polecam też Camelbaka - a zwłaszcza TriZipa ze względu i na nieszablonową konstrukcję rodem z Mystery Ranch i bardzo dobry system nośny.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Okej, dziękuję wszystkim za pomoc. Zdecyduję się jednak na motherlode. Jego konstrukcja bardziej mi pasuje, TriZip będzie wyglądał jak mała kopia mojej 75. ;-)

 

 

Czołem!

Link to post
Share on other sites

Motherlode'a (w starej wersji, z Cordury 1000D, ale już z PALSami) używam od 2005 roku i oceniam go bardzo dobrze. Za jedyny mankament starej wersji uznaję wewnętrzną stronę szelek wykonaną ze śliskiego nylonu - uwielbia zjeżdżać przy noszeniu z oporządzeniem, szczególnie jak ktoś lubi nosić plecak nieco opuszczony. Ale poza tym, plecak nie do za... ;)

Link to post
Share on other sites

kolory1.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Prosz... Coyote LBT, Olive Camelbaka, Olive Green Eagle i Foliage Green Camelbaka - jako kamuflaż kolor jest słaby, natomiast jako plecak miejski - bardzo dobry, nie brudzi się, nie rzuca się w oczy, w krzyczy "jestem strasznym militarzystą i zaraz was powyszczelam!".

 

 

 

*) to ostatnie zależy oczywiście też od reszy ubioru delikwenta.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Mój miałby zastosowanie mieszane - od miasta, przez szkolenia, po góry. Niestety CB średnio podchodzi pod Panterę ( Strzelec niestety ogranicza, ale coś za coś ), a ten FG wygląda niezbyt dobrze. Jednak jeżeli mam wybierać to co lepsze: CB czy FG?

 

PS Później jakiś mod musi to wyczyścić, bo od plecaków jesteśmy dosyć daleko. ;-)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

[...]

 

Wracając do tematu - problem rozwiązany. Wezmę to CB i po sprawie. Nad plecakami się jeszcze zastanowię, ale skoro TriZip ma taki dobry system nośny, to myślę że warto poczekać z miesiąc i dozbierać. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc w tym jakże trudnym wyborze... ;-) Jeżeli mod zechce, to niech usunie ten OT, jeżeli nie, to może zostać dla potomnych. Pozdrawiam! :)

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Ja polecam Camela ze starej serii jescze tego z mocowaniami alice, bardzo przyjemny plecaczek wkład na worek 3l sie mieści bez problemu, wygodne profilowane szelki no i zrobiony z bardzo dobrych materiałów, przypuszczam ze jestem jego 5? może i jeszcze którymś z kolei właścicielem a plecak ma sie bardzo dobrze, jbc moge porobić jakieś fotki jak ktoś chce.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Plecaki łączy się za pomocą taśm 20 albo 25mm (nie pamiętam dokładnie) z PW-50 przewlekanych przez drabinki (tri-glide) z PS-20 lub PP-25. Z tego co pamiętam plecaki łączone w 4 punktach. Nie jest to w pełni stabilne mocowanie, ale zawsze to coś. Co do innych plecaków - jeżeli będą kompatybilne z tym systemem (tzn będą miały w odpowiednim miejscu odpowiednie drabinki) to tak, da się połączyć

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...