Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Czy te części będą pasować do mp001 wella ( proszę nie pisać, że bardziej sę opłaca kupić orginalną VSR bo ja mp001 kupiłem jakiś czas temu, gdy człowiek był młody i głupi)?Pytam bo nie jestem pewien. Można jakieś namiary na G&H? Ile kosztuje wykonanie u nich części?

Za odpowiedż z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Można jakieś namiary na G&H? Ile kosztuje wykonanie u nich części?

Za odpowiedż z góry dziękuję.

 

G%H - namiary, wchodzisz w produkty i zamówienia i możesz im napisać co Ci leży na sercu, jak do tej pory odpowiadali mi w ciągu 24h i to w całkiem wyczerpujący sposób. Ceny są podane też w produktach

 

Obecnie są w trakcie dorabiania mi trigger'a (oczywiście nie wzmacnianie stockowego) jak mi tylko przyślą zdjęcia to podzielę się nimi :-P

Link to post
Share on other sites

Nie mógłbym bo sam nie wiem, napisałem, że G%H mi dorabia :wink:

Wątpie, żeby był w 100% oparty na LL, podczas długich rozmów z nimi raczej odczułem, że chcą zrobić coś od siebie, jednak, żeby było to kompatybilne z innymi systemami wysłałem im tłok od ZT LL.

Zobaczymy co z tego wyjdzie...

 

Napisali mi, że w tym tygodniu zabierają się za moje zamówienie, więc jeżeli dostane pierwsze zdjęcia w weekend to będzie dobrze

Edited by Shelbyy
Link to post
Share on other sites

witam. do mnie właśnie wędruje well warrior (mb01) z zespołem g&h na dniach powinien dojść jeżeli ktoś będzie chętny na zdjęcia pisać na pw.

 

Pozdrawiam

 

 

p.s.

 

wysłałem im replikę bez zespołu ponieważ stary szlag trawił i rozsypał się na milion-y kawałeczków.

Edited by kava
Link to post
Share on other sites

Shelbyy jak tam ZT? Znasz już datę ukończenia?

 

Tak, znam. Minęła wczoraj. Dzisiaj mi wysyłają, liczę na to, że w środę wszystko będzie już na miejscu.

 

pic1992.th.jpg

Tutaj macie ostatnie zdjęcie triggera od nich, tuż przed pooksydowaniem.

 

pic1988.th.jpg

Tutaj już starsze zdjęcie, ale jedyne z pokazanymi flakami

 

Teraz czas na złe dla Was wieści:

"Trigger pod TM zjadł mnóstwo czasu (specyficzna budowa-mało miejsca na umieszczenie elementów które przenosiły by duże obciążenia) i nie będziemy ich produkować.

Dlatego twój będzie,,super limitowaną sztuką""

Po tym mailu stanąłem w obronie innych osób mających w planach kupienie u nich triggera do VSR i ich aktualne oświadczenie wygląda tak:

"Może do końca nie zrezygnujemy,ale na razie wstrzymujemy się z wykonaniem triggerów do VSR."

 

Aha, Dexter, patrząc na zdjęcia, wątpie żeby do budowy swojego zespołu spustowego wykorzystali zdjęcia Twojego ZT, ale za to ja mam regulacje siły nacisku :twisted:

Link to post
Share on other sites

Masz bebechy na zdjęciu, które zamieściłem to sobie porównaj czy jest taka sama, tak na moje oko to identyczna nie jest.

Wstępnie powiedzieli, że podniosą cenę do 350 zł, a potem napisali mi, że w ogóle nie będą produkować na razie, więc myślę że na jakiś czas zaniechają produkcji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Z czego wiem ,bez wymieniania komory Hop-up nie wstawisz do VSR-10 lufy większej niż 430mm.

 

Hahahhaha, a co ma komora do długości lufy ?

Tłumikiem się zakrywa lufe (ewentualnie)

 

@edit

 

No i możesz ubiegać się o złotą łopatę.

Edited by parkie
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Błe, kotlet taki, że zęby idzie połamać.

 

Thomasz - musisz być spostrzegawczy, jeśli interesujesz się snajperstwem. Tym razem się sokolim wzrokiem nie wykazałeś, nie zauważając daty napisania ostatniego posta w tym temacie! :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...