Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 years later...

Witam

Mam problem z montażem granatnika King Arms do repliki G&P (M16A1).

Mocowanie na lufe (w kształcie U) jest za luźne, ale tu akurat większego problemu nie będzie bo dam jeszcze podkładke. Gorzej jest przy Delta Ring, tu wogóle już nic nie pasuje...

Edited by Belfer
Link to post
Share on other sites

U mnie też tak jest. Orginalny montaż (ostrej wersji) ma taką blaszkę, która opiera się na podstawie muszki. Stabilizuje ona granatnik aby nie posuwał się do przodu. W naszym przypadku, ten montaż "U" chyba bardziej dostosowany jest do M4, ponieważ znajduje się we wcięciu na lufie i problem przesuwania się do przodu znika. Montaż zleciłem SpecShop-owi, niech coś wymyślą.

Edited by Belfer
Link to post
Share on other sites

Jak się całkiem zdejmie lufę granatnika to pod nią, na przodzie montażu jest otwór ze śrubą imbusową, którą można dokręcić dociskając tym samym montaż granatnika do lufy karabinu. Wtedy nawet nie drgnie.

 

Przynajmniej w moim granatniku G&P tak jest.

Link to post
Share on other sites

Narazie użyłem izolki by zminimalizować luz ale dalej lekko chodzi.

Dużo izolki na lufe przy pierścieniu oraz na lufie pod montaż "U". U mnie nic nie lata i przestał się wysuwać jak na razie (odpukać w niemalowane)

pzdr

Edited by Belfer
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...