Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

goren

Użytkownik
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by goren

 1. Posiada ktoś ten mundur? Jakieś opinie? Porównanie?
 2. Czy ktoś z posiadaczy Amoeby mógłby mi zmierzyć jaka jest odległość pomiędzy otworami na śruby w handguardzie służącymi do przykręcania szyn? Przydałoby mi się też wiedzieć jaka jest średnica śruby.
 3. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Moja się nadawała podobnie jak kilku znajomych. Wiadomo, zawsze coś można poprawić ale Twoje stwierdzenie jest zdecydowanie przesadne. Mam dwie Systemy PTW i miałem w rękach kilka innych egzemplarzy włącznie z CTW i A&K. Zębatka zatrzymuje się w różnych pozycjach. Jest także różnica w jednym egzemplarzu pomiędzy single i auto pod tym względem. Moim zdaniem ta różnica zależy przede wszystkim od silnika. W jednej z moich system wymieniłem silnik i zębatka po tej operacji zatrzymywała się już w innym miejscu. Uwaga! Należy pamiętać, że zatrzymanie zębatki zależy od fotokomórki, która
 4. Czy ktoś mi może powiedzieć jak w Baofengu UV-5R wyłączyć tę skur..... diodę, która się świeci lub mruga po naciśnięciu przycisku "MONI" (tuż pod przyciskiem PTT)?
 5. A czy z Diodą IR nie jest tak, że na 200-300 m jest już na tyle szeroka wiązka, że zamiast trudniej to jest łatwiej trafić niż z bliska?
 6. Może po prostu dodanie dodatkowych bajerów na tyle zwiększa target i było na tyle tanie, że się opłacało. Skoro za chrono w tym wypadku jest niewielka dopłata to czemu nie dodać. Wyświetlacz zawsze można zakleić.
 7. Jeżeli to będzie działać sensownie to gra na większości miejscówek nabierze nowego wymiaru. Połączenie zalet ASG i LaserTaga daje spore możliwości. Oczywiście najbardziej się sprawdzi na milsimach i w rękach snajperów.
 8. Według mnie wygląda to obiecująco. Ciekaw jestem niezmiernie ceny tego modułu/tłumika, odbiorników i sygnalizatorów.
 9. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Cylinder Seviego to ten stockowy dostarczany z repliką.
 10. Z tego co się orientuję to oba nie są jakoś specjalnie rewelacyjne.
 11. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Jest coś dziwnego bo Sevi ma przy hop upie ustawionym "na zero" trochę ponad 400 fps a przy "podkręconym" 500. Cylinder czerwony. Na logikę powinno być raczej odwrotnie :icon_smile: Może podkręcenie hop upa uszczelnia układ. Albo przy "wyzerowanym" coś przeszkadza kulce bardziej niż gumka.
 12. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  O ile wiem to Sevi nie rozbierał cylindra.
 13. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Podczas strzelania słychać i czuć brzęczenie sprężyny. Trochę to jest wnerwiające dla mnie :)
 14. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  PTW A&K mojego kumpla ma znacznie mniejszy ROF niż Systemy.
 15. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Jestem podobnego zdania.
 16. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Chodziło mi o wymianę całej elektroniki.
 17. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Może elektronika z DTW G&D spasi w razie czego.
 18. Też kilka razy widziałem takie teksty ale jak się człowiek próbuje dowiedzieć o konkrety to się nie udaje.
 19. To bez sensu kosztowo. A w Polsce?
 20. Czy ktoś może dać namiar na konkretną osobę/firmę, która jest w stanie naprawić (czyli pewnie przewinąć) silnik do PTW? Chodzi mi o kogoś, kto już to robił i wie o co biega z tym konkretnym typem silnika.
 21. goren

  M4A1 PTW [A&K]

  Obmacałem M4 PTW A&K Seviego i muszę powiedzieć, że wykonanie jest naprawdę niezłe względem oryginału. Ciekaw jestem jak z wytrzymałością materiałów i działaniem.
 22. Nie zrozum źle mojego posta. Na lufach Vanaras większość "wiesza psy" i chyba nie jest to bezpodstawne. Mój egzemplarz ma nawet trochę krzywe wycięcie gdzie wchodzi dystanser. Jakimś cudem jednak działa najlepiej z tych co miałem...
 23. Ja to rozumiem tak, że kluczową sprawą jest to aby lufa trzymała idealną średnicę na całej długości. Problem z lufami 6.01 jest taki, że wszelka nierówność wpływa znacznie bardziej na kulkę niż w lufie 6.04. Stąd lufy 6.01 mogą mieć sens tylko w przypadku idealnego wykonania. Dlatego lufy PDI 6.01 mogą dawać radę bo są idealnej jakości. No i oczywiście jeszcze kwestia kulek - też muszą być idealnie wykonane. Praktyka pokazuje, że i tak najwięcej zależy od egzemplarza :) Ja miałem trzy lufy swego czasu: Deep Fire 6.02, Vanaras 6.03 i stockową 6.04. Najlepsza celność była na Vanarasie a n
 24. Co do luf precyzyjnych to najlepszą opcją jest średnica 6.04 i długość CQB. Mniejsza średnica lufy daje właśnie objawy spadku celności. Jak ktoś chce szczegóły to znajdzie je na forum www.systema-ptw.com.
 25. Więcej naszych fotek z ostatniej sesji w wiosce afgańskiej :icon_smile: Autor Michał Szewczyk. https://plus.google....CPyKvKf_8bqBrQE Tu nasz facebook: http://www.facebook....195103473835486 a tutaj nasza strona: http://www.core-team.pl Zapraszamy.
×
×
 • Create New...