Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie śmierdziało, a cuchnęło jedną i drugą ( bo dwie wystawiły inne osoby, ale chyba tą samą ) i dalej uważam, że na 98% obie były ( lub jedna ta sama ) Guardera.

Od jednego z użytkowników forum "1/8th Marines", teoretycznie od jego znajomego. Metki są, ( choć jedna troszkę odchodzi, ale widać, że to nie jest AAV'ka pierwszej świeżości, ale stan jest dobry ), kolor jest, materiał jest. Mój to oryginał, nie do pomylenia z Guarderem czy G&P ;)

 

Niedługo jak skończę set to wrzucę na forum.

Brakuje mi wymienienia pasków do MICHa na czarne, blache, przemalować MICHa, safarka musi dojść i camel, który powinien już być, a niestety nie ma. No i jedna ładownica, która niestety jest kopią, ale oryginał już chyba nie do dostania.

BTW. jakby ktoś gdzieś zauważył panel udowy FSBE do sprzedania to informować ! :P

Link to post
Share on other sites

Ta jedna krazyla z metka od IBA'y ;) Co do panelu udowego FSBE to zapomnij. Spora rzadkosc, nie do dostania a jak juz to za chore pieniadze. Jedna osoba w wawie ma, ale niechce go sprzedac, a jak sie zdecyduje to kupie go JA :twisted:

Edited by Moses
Link to post
Share on other sites
Przypuszczalnie jaki to kolor farby na hełmie? (producent itp).

Kolor helmu mozesz samemu ocenic o ile nie masz problemu z rozroznianiem kolorow (podpowiem to jest brazowy). Najprawdopodobniej poszukiwany przez wszystkich krylon, ale nie wiem nie ja malowalem ten helm

 

Z jakiego okresu to zdjęcia?(początek wojny w iraku?)

Fotki sa z okresu ok 2003-2004 (moze 2005 - 1st DET).

 

Czy ten camel na plecach to zwykły thermobag?

Nizwykly, bo uzwany przez FR

 

Jakie inne camele będą dopuszczalne?

Jednogarbne, dwugarbne

 

Jakich paneli udowych(oprócz tego od fsbe) używał FR?

Paneli udowych innych firm

Edited by Moses
Link to post
Share on other sites

Ktoś pare stron wczesniej pisał, że do odwzorowania MARSOCu lepszy bedzie Plate Carrier z cumerbundem niż CIRAS? Jednakże nie stać mnie na Plate'a Eagle'a i znalazłem coś takiego, nadawało by się: http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=26492

lub to

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=25649

co o tym sądzicie, jak by to wyglądało?

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Moses, a mógłbyś jeszcze powiedzieć jak to wygląda z tym kolore CB tego plate'a od Pantaca, bo to zdjęcie od Redwolfa pozostawia wiele do życzenia. Wiem, że to nie ten wątek ale czy ten kolor jakiego jest kamizelka to naprawde jest CB Pantaca, przez niktórych uwazany za najlepszy kolor CB po Eagle'u?

Link to post
Share on other sites

Może nie lepszy, ale tańszy! Z góry zakładam, że chodzi mi o luźna stylizację.

Ponawiam pytanie czy ten PC MBSS z casa.pl z cummerem też dałby rady czy musze sprowadzć sobie z WGC kopie Eaglowskiego Palte Carriera?? (3 posty wyżej)

Edited by lukaso
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...