Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt


Recommended Posts

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Y przecież to jest tłumik QD KAC, a tłumik płomienia jest emkowy, do tego kolba też podobno jest kolbą C- to po pierwsze, a po drugie odnośnie chwytu

czy to jest chwyt CA- został sprzedany mi właśnie w takiej myśli: foto zrobione z brzydszej strony:

http://img266.imageshack.us/i/p1060320q.jpg/

Jak sie pytam o rączkę to od razu o kolbę. Niby TM da się to sprawdzić? Kupowałem używki bo teraz czeka mnei nie lada wydatek na mundur Leo Ho** ;D I samą szynę, ale dobra słucham was i wyciągam wnioski.

Edited by Imil
Link to post
Share on other sites

Kolba to replika kolby od ''C'' przecież porównajcie zdjęcia ewidentnie oczko w kolbie jest mniejsze niż w kolbie od wersji długiej,poza tym fajna zabawka bo w końcu ode mnie prócz frontu i kolby :wink:

 

Front delikatnie jest ciemniejszy od repliki ale tak jak mówiłem sprawę załatwi drobny papier ścierny przeleć nim front i ponakładaj troszkę okładzin nabierze charakteru.

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Nie chce nic mówić, ale wszystko co dobre jest od Ciebie ;D Replika przynajmniej mechanizmy wymiatają jak narazie. Front moj błąd kolorek pomyliłem, ale już jest przemalowany na odpowiedni, pomyliłem sie o jeden numer czy tam nawet o dwa, ale wszystko gra jutro dostane go z powrotem i ocenicie lepiej.

Link to post
Share on other sites

Właśnie kurcze nie wiem, w takim przekonaniu ją kupiłem i tak mi powiedział sprzedajacy, a co do chwytu- jakieś uwagi?

 

Łatwo to sprawdzić.

Jeśli z obecnym frontgripem nie jesteś w stanie złożyć kolby (na zaczep z boku) to nie jest to kolba od wersji "C" ;)

 

A co do pinów to wszystko masz na naszej stronie w dziale "warsztat". Krok po kroku ;)

Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną kolega popełnił typowy błąd rekonstrukcji - kupił fajne fanty które łatwo jest zdobyć (łoże) ale nie kupił jeszcze tych trudniejszych do zdobycia ale dopełniających całość. Tym samym pozostał gdzieś na środku między G36KA2 a "wersją KSK".

 

Najważniejsze to zdobyć:

 

- mostek KSK;

- krótszą kolbę (od wersji C).

- przyrządy celownicze od MP7 i EOTecha.

 

Piny mają wtórne znaczenie - opis modyfikacji jest tu:

 

http://www.awr.one.pl/viewpage.php?page_id=42

 

Pytanie na czym się kolega wzoruje i czy jest w stanie skompletować całość. Jeżeli nie to wymieniłbym łoże na zwyczajne z tworzywa i tym samym został przy G36KA2 - z resztą "sprzętu KSK" kolega wyglądał będzie dokładnie jak Fernspaher (w zwiadzie jednych od drugich odróżnia tylko konfiguracja broni - umundurowania i oporządzenia używają tego samego). Najgorzej pozostać po środku jak teraz - na dzisiaj nie jest to ani jedna ani druga konfiguracja.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Tak jak Tuzioł powiedział, jest w stanie złożyć kolbę na ten zaczep. Chodzi Ci o mostek- szynę? Ona była jako całość od Wawix'a, co do pinów- widziałem to wcześniej, ale nie przywiązałem do tego zbyt wielkiej uwagi. A front pasuje tj. poza kolorem bo jest już inny. Co do szyny odpowiedniej- oryginalnej. Nie jest ona tania, a ja też nie dysponuję super środkami finansowymi, dlatego też narazie sprawiłem sobie mundur, potem jak dobrze pójdzie to dojdzie szyna, a na końcu kamizelka- jakoże jest to największy wydatek. A i jeszcze zapomniałbym dodać iż te przyrządy od mp7 to wcale nie jest taka łatwa sprawa, al potem dłużej przysiądę przy komputerze i postaram się je odszukać.

Pozdrawiam.

Edited by Imil
Link to post
Share on other sites

Znowu minęła edycja. Także ponowna prośba admina zescalenie, bo ja zakała zaśmiecam forum ;D

Co byście umieli powiedzieć o tej kolbie i chwycie taktycznym, bo kolba trochę ciemna jest bo to niby tm-owskie. Pytam się tak bo ten chwyt to na 90% boyi, a został mi sprzedany jako CA, także jestem delikatnie mówiąc zniesmaczony i po prostu to mi się nie podoba. Także jak macie jakieś pomysły to piszcie ;)

Link to post
Share on other sites
Najważniejsze to zdobyć:

 

- mostek KSK;

- krótszą kolbę (od wersji C).

- przyrządy celownicze od MP7 i EOTecha.

 

Niezle mój błąd a dałbym sobie rękę uciąć,że od C

 

Yyyy...a kopie przyrządów celowniczych od MP7 nie były gdzieś na polskim sklepie za komplet około 50 zł? Nie raz przewinął się link tego na WMASG choć nie mogę teraz tego odszukać.

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

proszę...;)) Na TanieMilitaria..xD

 

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product_info.php?products_id=649 Muszka

 

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product_info.php?products_id=650 Szczerbinka

 

Co do kolby ona dla mnie jest jakaś dziwna..;/ Niby od wersji C ale jakaś taka za długa.. nwm..

Wydaje mi się ze od wersji długiej tam gdzie przy kolbie jest to oczko na zawieszkę powinno być prosto do góry do konca(przynajmniej u mnie tak jest) a w wersji C jest ścięte w połowie.. Tutaj jest ścięte.. ale jakaś ta kolba taka za długa mi się wydaje..

 

Imil.. zmierz tą kolbę.. na długość i Ci wtedy się dokładnie powie.. może zdjęcie trochę rozciąga replikę...

Edited by CptInzMathias
Link to post
Share on other sites

No nie wiem. Może jakaś niepewna firma z tymi tanimimilitariami. Ale co do kolby według zastrzeżeń Tuizol'a wszystko się zgadza. Kolba ma 23,5cm mierzyłem u góry. A co do kolby wygląda na to że jest TMowska? A chwyt taktyczny od CA? Co do kolby w jej prawym dolnym rogu jest taki łuk- i z drugiej strony (od podłogi) tego nie ma- nie wiem czy to przydatna informacja, ale mam taka nadzieję.

Wiem, że piszę o niebożej godzinie no, ale cóż od kiedy w szkole dbają o ucznia ;D

Pozdrawiam.

 

P.S Sądzę, że to wina zdjęcia bo tak widać że na body jest bardziej uwypuklone, ale dobra nie ważne- moze to zmęczenie mnie aż tak dobija ;) I powoduje niewyjaśnione złudzenia.

Ojej wiecie co to jest normalnie przegięcie, ehh specjalnie chcialem przyoszczędzić żeby mi na mundur starczylo jak narazie i żeby zostala połowa kwoty na szynę KSK, a taki wyjażd z tą kolbą co za pała jest ułamany ten łuk- wiem jestem idiotą, ale zupełnie nie pomyślałem, że TEGO może brakować, a na zdjeciach to wyglądało w ten sposób, że wszystko jest okej, no bez kurcze za przeproszeniem jaj... Jestem totalnie załamany swoją indolencją- co ze mnie za debil.

Edited by Imil
Link to post
Share on other sites

Cóż za samokrytycyzm.

 

Według mnie jest to normalna kolba(replika) niewiadomego pochodzenia.

Jak już Ci mówiłem nie widziałem na oczy kolby od TM więc Ci nie pomogę.

Natomiast jeśli kolba zamyka się normalnie to jest na pewno od C.

Normalnej kolby po prostu nie zaczepisz z boku w przypadku tego frontgripa ze względu na jej długość.

 

Jeśli chcesz się upewnić czy to kolba od TM to musiałbyś znaleźć kogoś, kto taką replikę na pewno posiada i "na żywo" porównać wykonanie obu kolb.

Sposób na podstawie zdjęć wydaje mi się dość trudny(jeśli nie niemożliwy).

Link to post
Share on other sites

Ja na pewno nie mam co do gadania, ale wtrącę swe 3 grosze, a mianowicie wersja KSK jest po prostu ładna, a nawet piękna ;D Do tego to umundurowanie i wyposażenie. Długa droga przede mną, ale zawsze jaki efekt końcowy wyjdzie to będę z siebie nie ukrywajmy DUMNY ;D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...