Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pokaż swój sprzęt


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Na tym forum bardzo mało się wypowiadałem, bo jak do tej pory słabo mnie niemiecki sprzęt interesował. Ostatnio się to trochę zmieniło, więc chciałbym podrzucić kilka zdjęć, byście mogli ocenić jak mój sprzęcior się prezentuje :)

 

Wersja leśna (focia z Tuziolem):

 

forestenwojowniken.th.jpg

 

Wersja pustynna:

 

http://picasaweb.google.com/jadeim/Afghanistan

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomijając wbijanie plastikowych gwoździ wbijanych w stalową obudowę G36 :mrgreen:

 

Oto takie 2 małe fotki standardowo na tle drzwi pfff..

Idąc za radami 292 JgBtl i innych członków formacji, mniej więcej tak się prezentuje na obecną chwilę :)

 

http://www.imagic.pl/files/10092/grenediery_2.jpg

http://www.imagic.pl/files/10092/grenediery_1.jpg

Link to post
Share on other sites

Czarek_msa

 

- oporządzenie z tyłu tobie wisi,podciągnij pas wyżej troszkę

- zaś z przodu klamrę łączącą masz praktycznie przy brodzie powinna być bardziej na wysokości piersi a tak to w porządku ;)

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Czarek_msa

 

- oporządzenie z tyłu tobie wisi,podciągnij pas wyżej troszkę

- zaś z przodu klamrę łączącą masz praktycznie przy brodzie powinna być bardziej na wysokości piersi a tak to w porządku ;)

 

Wawix

 

Dziękuje Wawixie, co do szelek i pasa...hmm cuda były robione z tym, i regulacja szelek itp. ale i tak wszystko na tyłek zjeżdża :| Z tyłu na chlebaku mam oliwkowe poncho które też swoje waży :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Moje G36 ARESa z lufą zewnętrzną od wersji k JG, tłumik dźwięku typu QD KAC, Eotech 552, RIS SRC, rączka TM, dwójnóg ARESa i zawieszenie typu bungee

 

dsc01082pn.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dsc01085w.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Przepraszam za jakoś zdjęć. Nie chciało mi się na dwór wychodzić, bo padało ;p

Edited by Sledzikmaster
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To i ja się pokaże (pierwszy raz)

Na razie tylko tyle ale planuje zmiany na przyszłość.

Zdjęcie

 

 

Całkiem całkiem,zaczyna nabierać wyglądu tylko jeszcze ładownice od MP2 (dobrze widzę?) wypadało by zmienić na choćby KHS-u do G36stki a najlepiej Heima.Ładownice od G3 nie pasują,najlepiej zaopatrzyć się w standardowe S95 + 2 ładownice do G36+Maskę M65 w gumowym pokrowcu przez ramię choćby (na ranger jest w wersji cywilnej M65Z na biedę też się nada.Wszelkie niekontraktowe pokrowce dodatki są może i przydatne czasem, ale do reko ni jak nie pasują.

 

To tak ode mnie jeśli chodzi o S95 :wink:

 

Co do repliki rzucają się w oczy oznaczenia na selektorze Softbalowe i kolba od C.

 

ale planuje zmiany na przyszłość.

 

I to cieszy :wink:

 

 

To i ja po lekkich zmianach dam i foto

 

img4397k.th.jpg

 

Puki co walczę o szynę KSK do repliki temat odnośnie kopii ucichł niestety na Forum,również nadal trwają u mnie pracę nad dopieszczaniem/dobieraniem sprzetu/detali.

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawości..

Jak się mieszczą magazynki od G36 w ładownicy od MP2 ?

Co to za rękawiczki ? :P

To na końcu frontu to pokrowiec na baterie ? :)

 

Pozdrawiam

Cezarovski

 

Magazynek od G36 wejdzie do ładownicy od MP2.Rękawiczki to nie czasem kopia Amerykańskich Nomexów? Nie przykułem uwagi do rękawiczek też generalnie najlepsze do reko są Bundeswehrowskie półnomexy.

Link to post
Share on other sites

Nie przykułem uwagi do rękawiczek też generalnie najlepsze do reko są Bundeswehrowskie półnomexy.

Nie cieszą się jednak dobrą opinią wśród żołnierzy, którzy często kupuja podobne rękawiczki, ale lepszej jakości (przykładowo HATCH Operator lub inne) .

Link to post
Share on other sites

Nie cieszą się jednak dobrą opinią wśród żołnierzy, którzy często kupuja podobne rękawiczki, ale lepszej jakości (przykładowo HATCH Operator lub inne) .

 

Zgadza się,co zauważyłem to po czasie rękawiczki robią się zmechacone czyli po prostu robią się kuleczki na nich,druga sprawa to taka,że po nasiąknięciu w nie dużej ilości wody rękawiczki zwyczajnie farbują skórę.Puki co po prostu po okresie kilku miesięcy kupuję nową parę a stara para nadaje się do pracy w domu :wink: Zaś przeglądając zdjęcia jeśli chodzi o KSK często widoczne były na zdjęciach Amerykańskie Nomexy w kolorze (olivkowo/czarnym).

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Nie - te widoczne na fotkach, jasnozielone (seledynowe) rękawiczki noszone przez KSK to nie amerykańskie nomexy... To rękawiczki szyte specjalnie dla KSK - ekstremalnie ciężkie do kupienia ;). Nazywają się Einsatzhandschuhe, Spezialkräfte i różnią się wieloma cechami - kolorem (są praktycznie seledynowe i mają czarne obszycie ze skóry) oraz długością (są o wiele dłuższe niż nomexy amerykańskie).

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Nie - te widoczne na fotkach, jasnozielone (seledynowe) rękawiczki noszone przez KSK to nie amerykańskie nomexy... To rękawiczki szyte specjalnie dla KSK - ekstremalnie ciężkie do kupienia ;). Nazywają się Einsatzhandschuhe, Spezialkräfte i różnią się wieloma cechami - kolorem (są praktycznie seledynowe i mają czarne obszycie ze skóry) oraz długością (są o wiele dłuższe niż nomexy amerykańskie).

 

Ronin

 

Mój błąd.Dziwne,że nie udało się znaleźć żadnego źródła do tych rękawiczek.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Teraz coś ode mnie:

http://lh6.ggpht.com/_zTj6Fk8-e4c/TMLxN8FYYMI/AAAAAAAADXw/IRNkilJJsJU/DSC05123.jpg

(palec na spuście bo koli regulowałem :p)

http://lh3.ggpht.com/_zTj6Fk8-e4c/TML2NMc4PQI/AAAAAAAADgw/JliLDG03oW4/DSC05319.jpg

http://lh5.ggpht.com/_zTj6Fk8-e4c/TML2KVwdyoI/AAAAAAAADgk/nb59LVDi-B8/s640/DSC05316.jpg

 

Ni to już Feldjager ni to jeszcze Fernspah ;) Na sobie mam:

- Spodnie KSK Feuchtera

- SMOCK też feuchtera

- TT amunition vest

- TT wrist office

- TT dump pouch (a w nim ołówek z IKEI :P)

- Sepra dla USP

- i jakieś gadżety w postali szala snajperskiego, kapelusza, rękawiczek i innych drobnych rzeczy.

Edited by Sledzikmaster
Link to post
Share on other sites

Teraz i ja coś zapodam.

Witam was wszystkich drodzy forumowicze. Staram się rekonstruować Fallshirmjagerbatallion 313 a dokładnie pododdział specjalny tego to batalionu. Na sobie mam

- koszulkę BW

- bluzę BW,

- Smocka prawdopodobnie scharrera,

- kamizelkę amunicyjną Heima

- Beret bordowy z balchą FhJ

- spodnie BW

- buty Haix 2005

- rękawiczki skórzane BW (nomexy też posiadam ale wole skórzane..^^)

- W łapie G36A1.... Jednak już jedzie do mnie konwersja do G36K i za niedługo kupuję Eo techa...^^

 

Czeka mnie jeszcze zakup hełmu FhJ i mnóstwa drobiazgów.

Takie rzeczy jak scyzoryk, czapka, opatrunki, farbki i stopery leżą w kieszeni..^^

 

http://img225.imageshack.us/i/ichk.jpg/ Foto nie wyraźne.. sorka za jakość.. postaram się wrzucić z czasem coś lepszego.

 

Pozdrawiam.

Tuptuś.^^

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kilka rzeczy, które ostatnio wpadły mi w ręce:

 

img0374.th.jpg

 

Mostek "KSK" oczywiście od ostrej giety, tak samo pasek, łoże to replika SRC, rączka to replika robiona przez CA.

 

Docelowo ma być to wersja używana przez Kampfschwimmerów, dojdzie oryginalna kolba (krótka, od wersji C), panele ochronne RIS (oryginalne KAC-a już do mnie idą), montaż pod pasek na RIS-a (też KAC), no i rączka KAC-a. Największe problemy będą ze zdobyciem aluminiowego łoża KAC-a i mechanicznych przyrządów celowniczych od MP7 (na początek będzie replika), ale też chcę kiedyś wymienić. Ostatecznie ma też dojść koli Aimpointa...

 

Poza tym:

 

img0372j.th.jpg

 

img0373c.th.jpg

 

Wzorowałem się na:

 

ksn294gm.jpg

 

Ostatecznie ma to być loadout Kampfschwimmera w działaniach MOUT i CQB:

 

ebay1u016.jpg

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam. Narazie pragnąłbym się dopytać, jak według was wygląda moje G36. Wolałbym poznać opinie szerszej społeczności, a niżeli tych paru osób do których kierowałem to pytanie wcześniej. Mundur jest w planach ;D, więc na jego temat się nie będę w ogóle rozwodził.

Oto zdjęcie G36 potem bym wstawił zdjęcie z dworu, bo według mnie wygląda inaczej, a w szczególności front, foto wstawię we wtorek, tj. resztę- dokładniejszych i przede wszystkim fotek z dworu.

http://img253.images....us/i/g36v.jpg/

 

Dziękuję i oczywiście pozdrawiam ;D

Link to post
Share on other sites

Link mi nie działa..^^

 

Chyba to bd poprawny link :

 

http://img253.imageshack.us/i/g36v.jpg/

 

Przydało by się wymienić piny na stalowe G&P, lepiej pomalować selektor [lepsze maskowanie szpary po starej kresce].

Suwadło metalowe ?

Docelowo to ma być G36KA2 ?

Jak tak, to dłuższa kolba się przydałaby.

Edited by Czarek_msa
Link to post
Share on other sites

Docelowo miało być G36 jakie jest w użyciu przez KSK. Piny ok, wymienię, ale czy trzeba rozwiercać wtedy? Suwadło jest metalowe. Czy coś jeszcze nie pasuje poza brokiem odpowiedniej szyny oraz kolimatora? Jeżeli mówimy tu o wersji KSK- czy ona poza tą nieszczęsną szyną wygląda ok?

 

Kurczę, minął czas edycji, więc prosze Admina o zescalenie postów, żeby nie zaśmiecać.

Oto poprawny link http://img253.imageshack.us/i/g36v.jpg/

 

A odnośnie pinów, przecież one są stalowe, umiałbyś mi to jakoś uzasadnić?

Edited by AWR_Ronin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...