Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cena może i nie jest zaporowa, ale doliczając przesyłkę nie zachęca do wielkich zakupów. Na szczęście dla krasnej armii dostępną i tańszą jak na razie alternatywą jest MP-40 i tak bym to na tym etapie zostawił. Za takie pieniądze można nie tylko dostać wspomniany wcześniej MP-40 ale skompletować mundur i wyposażenie czerwonoarmisty na poziomie rekonstruktorskim.

Poczekamy z rok to i pepesza będzie tańsza.

W sumie masz racje ;D ja wydałem na Sowiecki sprzęt podstawowy ok. 300zł (ostatnio w Toruniu liczyliśmy :D)

Jedynie można mieć nadzieje, że się PPSz'ą zainteresuje jakaś firma produkująca repliki seryjnie no i wydadzą w cenie ok. 1000 - 1300zł.

Kiedyś rzuciłem na forum Arnie's o stawianiu pepeszy na V7. Podchwycili temat.

Ciekawe tylko, ile to pociągnie na tym chińskim g-boxie.

/nie klnij.

Poczekamy z rok to i pepesza będzie tańsza.
Wątpie. Ta PPSz nie jest w sprzedaży tylko robiona jednostkowo na zamówienie. Takie rzeczy nie tanieją. Chyba, że jakaś chińska firma weźmie sie za produkcję.

Chwilowo projekt w zawieszeniu, ale malutkimi kroczkami do przodu (P 64)... Czy ktoś ma wolne okablowanie do GBv7? Bez tego nie uruchomię go i stoję z PPSzką. Mam już sporo rysunków. Nie wiem tylko, jak rozwiązać gięcie chłodnicy, bo na oryginalną mnie nie stać.

http://www.allegro.pl/item367190032_chlodnica_ppsz_44r.html

Być może, że zrobię adaptację oryginalnego maga "барабанчикa"

Fiedtow jak chcesz chłodice od PPSz to są 2 wyjścia: albo kupujesz od tego gościa za tyle,_albo znajdujesz wykopaną w miare dobrym stanie za conajmniej połowe ceny._Wiem, bo troche się tym interesuje i restauruje złom wykopany dla znajomych_(jak chcesz moge Ci się nawet pochwać:)) tutaj masz próbki moich "umiejętności" http://rapidshare.com/files/119783811/maus.zip.html .Więc jak co to moge Ci z tym pomóc, bo sam chciałbym coś takiego mieć:)

Pozdr

zwracaj większą uwagę na to co piszesz, przeczytaj dokladnie posta zanim go wyslesz

Edited by Jones

Myślę nad gięciem z duralu. Niestety, brak czasu na realizację projektu. Siedzę w AK Sierżanta. Pozostała wymiana kolby na oryginał i GBoxa. I z Cymy już nic nie zostało, z wyjątkiem komory HU, luf i muszki ze szczerbinką :lol: .

Dawidzik1. Czy już dopasowywałeś GBoxa? Kolbę, jak widzę masz oryginalną... Daj więcej zdjęć...

Na razie czekam na lufę no i se poczekam oczywiście bo poczta strajk robi...

Wycięcie na GB w kolbie jest na ukończeniu - jak skończę dam foty oczywiście, ale bez lufy niestety mam zastój.

Moje rysunki :) Nie mam kasy na kolbę z Koszalina, bo zainwestowałem w części do kilku AK i Colta 1911. Ale Twoja PPSzka wygląda coraz lepiej :ok: . Z czego robiłeś chłodnicę?

Na razie jest to blacha 0,5mm ale zrobiłem ją tylko po to żeby wymiary pobrać i teraz niedługo będę zamawiał chłodnicę z blachy 2mm i wtedy to już będzie zabawa ;]

Po długiej przerwie oraz braku twórczych pomysłów powróciłem do pepeszki:

56b79c8b6d1ece6em.jpg

Pozostało tylko mi ładnie wykończyć blachę gniazda magazynka i parę innych drobiazgów. Ale wszystko się nareszcie ładnie kupy trzyma :P

Towarzysze i towarzyszki!! :wink:

W imieniu mas pracujących miast i wsi odgrzewam temat i proszę szczęśliwych użytkowników o wyrażenie swych opinii na temat cudu radzieckiej techniki, jakimi są repliki pepeszek firm ARES, HEXAGON lub S&T ARMAMENT . Jak się Wam sprawują na froncie walki z burżujstwem, kułactwem i zachodnim imperializmem? Jak z zasięgiem - czy jest słuszny? Jak sprawują się magazynki: bębnowy i łukowy od ARESA - który lepszy? Czy są w jakikolwiek sposób kompatybilne? Piszcie kolektywnie i nie unikajcie krytyki. Mam nadzieję, że pomożecie. Tak więc do roboty i użytkownicy wszelkich pepeszek wypowiedzcie się!!!

Edited by MICHAL

Yankes też chętnie poczyta o owej konstrukcji jako że swego czasu nasi przechwycili od Niemców w Normandii jedną sztukę, no przynajmniej o jednej wiem :icon_biggrin:

Też jestem zainterere, jako że wydaje mi się że PPSz to jedyna rozsądna opcja połączenia airsoftu z tym reko. Bo za mosina za 2500zł z 320 fpsami dziękuję, wolę deko.