Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretka CyMa


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Komentarz do Beretty CG na airshitguns.pl: "Dał bym 6 ale nie ma, pistolecik jest cudoowny strzela bardzo celnie, nie zacina się, mam go ja i mój tato. Obaj jesteśmy zadowoleni i dumni... Od kiedy mamy ten pistolet nasze życie diametralnie zmieniło się. Kupujcie bo pistolet jest świetny." Najciekawszy jest fragment "Od kiedy mamy ten pistolet nasze życie diametralnie zmieniło się"... przykro.org

Link to post
Share on other sites

Posiadam taką, ale spręzynową i nie jest najgorsza jak chcesz poznac ASG a nie chcesz odrazu wzucac kasy full to jest ok potrafi sie zaciąc czasem nieche strzelac, ale nie ejst notoryczne, pewnie lezy w dłoni strzela dosc celnie, ale od niektórych kulek otrafi sie rozleciec i az kolbe zzuca, ale wiadomo kiedy to bedzie bo nie przeładuje dobrze;p heh w takich przypadkaqch wyjmujemy magazynek strzelamy na pusto poprawiamy kolbe przeładowujemy strazelamy wzucamy magazynek i jedizemy dalej, ale tak szczerze to ii tak ją zmieniam na karabin ;DDD ale jest fajna;p

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mój kumpel to na test kupił. Zasięg 10 metrów max. 2 dzień wkłada aku nie strzela.

Wyjmuje aku i gorące 100*C.

 

Gówno jak nie wiem, w ogóle nie kupujcie z tego sklepu. Koleś kupił takie samo gówno dał na gwarancję i nie dostał z powrotem od roku :twisted:

 

 

W najbliższym czasie zrobię tego reckę a jak wróci z gwarancji to tuning wytrzymałościowo zasięgowy.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...