Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Opis:

 

Wojna na Bałkanach. Dwa amerykańskie F-15 patrolują wyznaczony obszar nad terenami objętymi wojną. Niestety w skutek awarii systemu F-15, pojawiają się na radarach serbskich wyrzutni rakiet. Oczywiście w obozie Serbów zaraz pada rozkaz: "Zestrzelić". W stronę myśliwców zostały odpalone dwie rakiety. Jedna chybiła, druga trafiła. W ostatniej chwili pilot sie katapultuje...

 

Pilot ląduje w samym środku jakiegoś dziewiczego lasu. Niestety Serbowie widzieli spadochron i znają położenie pilota. Wiedzą również o nim amerykanie ale zaraz po zderzeniu z ziemią nadajnik GPS wysiada...

Zakładamy więc, że pilot jest inteligentny - odcina spadochron i uzbrojony tylko w broń krótka ucieka przed prześladowcami. Obie grupy strarają sie odszukać pilota.

 

Skład:

a)Odział Marines: powiedzmy około 4-6 osób (startuja z 5 minutowym opóźnieniem - zanim chinook doleci z lotniskowca może trochę czasu minąć)

b)Serbowie: 15 rządnych krwi barbarzyńców :P

c)No i oczywiście pilot.

 

Zadania:

a)Marines: Odnalezienie pilota i dostarczenie go do punktu, w którym czeka chinook (miejsce startu). Konie gry.

b)Serbowie: Znaleźć i zabić pilota. Koniec gry.

c)Pilot: sp******ać przed Serbami, szukać marines.

 

Teren:

Las. Dobrze by było gdyby był rozległy.

 

Informacje dodatkowe/techniczne:

Przed rozpoczęciem gry pilot mówi wszystkim, gdzie "spadnie". Ma na dotarcie tam 5 minut. Wtedy ruszają Serbowie. Po kolejnych 5 minutach na miejsce docierają marines...

 

Mój pierwszy scenariusz, ale mam nadzieję, że się spodoba :)

Link to post
Share on other sites
Mój pierwszy scenariusz,

 

Wg mnie plagiat popełniony na filmie "Za linią wroga"

 

Jakie to systemy -15 miałyby robić je niewidzialne dla radarów?

 

Bez sensu 5 minut pilot trafia na miejsce serbowie ruszają za nim a on ucieka w przeciwnym do nich kierunku i spokojnie daje radę zwiać. Mogą go gonić przez następny weekend...

Link to post
Share on other sites
Wg mnie plagiat popełniony na filmie "Za linią wroga"

 

Nie oglądałem. Taka historia wydarzyła się naprawdę na Bałkanach - był kiedys o niej program - i to na tym się wzorowałem.

 

Jakie to systemy -15 miałyby robić je niewidzialne dla radarów?

 

Chodziło mi o system wysyłania fal, przez mysliwce, na ziemię. Zadaniem tych fal jest wykrycie jednostek wyrzutni rakiet i tego typu sprzętu. Fale wracają i "meldują" pilotowi, że na dole coś jest. Wtedy wysyłane są wyrzutni błędne dane połorzenia samolotu. Co tam się zwaliło nie powiem, chodź by mnie zarzynali - po prostu nie wiem.

 

Bez sensu 5 minut pilot trafia na miejsce serbowie ruszają za nim a on ucieka w przeciwnym do nich kierunku i spokojnie daje radę zwiać. Mogą go gonić przez następny weekend...

 

Pilot nie wie z jakiego miejsca startują Serbowie i Amerykanie. Zapomniałem tego dodać - mój błąd. Zawsze mozna wprowadzić jakieś ograniczenia czasowe np. po godzinie pilot umiera z wycieńczenia, zawału serca, z głodu, może mieć cukrzyce, zjadł go jakiś niedźwiedź itp. itd. W taki wypadku wygrywają Serbowie.

Edited by November
Link to post
Share on other sites
Nie oglądałem. Taka historia wydarzyła się naprawdę na Bałkanach - był kiedys o niej program - i to na tym się wzorowałem.

1995 rok, Bośnia, Capt. Scott O'Grady, F-16. To zdarzenie było przyczynkiem do powstania "Za linią wroga".

 

może mieć cukrzyce
Najlepiej chorobę wieńcową. Pilot myśliwca odrzutowego :wink:
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest Kret
Serbowie: 15 rządnych krwi barbarzyńców

 

To jeden z powodow, dla ktorych nie pisze sie scenariuszy opartych na jakichkolwiek rzeczywistych konotacjach.

 

Powiedzialbys to w niewlasciwym towarzystwie i nawet emotikonka by Ci nie pomogla.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...