Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP]Szycie.friko.pl-warte zainteresowania/2005 już gorzej


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

do momentu wysłania pieniędzy - błyskawiczne odpowiedzi, konkretne ustalanie szczegółów jak ładownica ma wyglądać...po wysyłce pieniędzy - kontakt zdecydowanie utrudniony, odpowiedzi na maila raz na miesiąc, wykręty "już wysyłam, już wysyłam", mimo podania nr konta, nie było również zachowania się z honorem, po męsku i zwrotu pieniedzy... :|

Ja czekam już 5 miesiąc na towar lub pieniądze - wybór należy do ciebie...

Link to post
Share on other sites

Pan szycie.friko.pl widac ma wszystkich gleboko... ja zamowilem ladownice na udo ktora szyl przez prawie 4 miesiace :| Czyli spoznil sie jakies 2... pod koniec nawet nie odbieral telefonow. Juz nie pierwszy raz wywinal taki numer. Gdy wczesniej zamowilem kamizelke tez czekalem na nia ponad 2 miesiace dluzej niz bylo przewidywane. nie dosc ze ergonomika wyrobow pozostawia duzo do zyczenia to jeszcze trzeba na towar czekac cala wiecznosc. dla mnie totalny dol!

Link to post
Share on other sites

Niestety czas pokazuje, iż ludzie w naszym kraju nie potrafią starać się o klienta.

Kiedy pierwszy raz kupiłem coś z Friko chwile poczekałem i miałem. Na rynku nie było konkurencji. Towar był porządnie zrobiony. Porównując go jednak teraz z obecnymi produktami szytymi w Polsce sytuacja nie jest taka różowa. Do tego jak widać powyżej kontakt z klientem co najmniej naganny. Może ktoś z firmy szycie.friko.pl zerknie tutaj i zobaczy, że skargi docierają między przyszłych klientów. Chyba, że im już nie zależy.

Link to post
Share on other sites

zamówiłem troche stuffu w szycie.firko.pl, sprzęt podoba mi się ale z tymi terminami to szału można dostac !!! TEN CZŁOWIEK NIE KUMA SŁÓW

"POTRZEBNE MI TO JEST I CHCIAŁBYM TO MIEC NA PRZYSZŁY TYDZIEŃ" jak teraz nie dostane przesyłki ( w tym tygodniu), to pofatyguje się do tego pana.

Link to post
Share on other sites

niestety i wykonanie i materialy coraz bardziej (sprki za wyrazenie) dupne! nie dosc ze paski w ladonwnicy na udo zrobione na dziecko chyba (duuzo za krotkie), klamry jakies niedolane w formie, to jeszcze nici sie snuja, napy mozna odpiac poprzez potrzasniecie nimi i ogolnie popa jakich malo! z terminem tez tak bylo. mowie gosciowi ze potrzebny mi jest sprzet na nastepny tydzien (choc i tak mial juz ponad miesiac spoznienia), mowi mi ze bedzie na 100% to przychodzi dopiero za trzy tygodnie! porazka w bialy dzien!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

O...! Wlasnie zauwazylem, ze nie tylko ja nie jestem zadowolony z obslugi. Poniewaz jestem leworeczny zostalem niejako skazany na szycie kabury udowej na zamowienie. Niestety wybralem szycie friko i niestety popelnilem jeszcze wiekszy blad - wpacilem kase na drugi dzien po dokonaniu zamowienia. Efekt byl taki ze na kabure czekalem slownie dwa miesiace. Data przelewu na konto to 11 stycznia, data otrzymania kabury to poczatek marca. Odzew na maila - 0, odzew na gg - 0, wykonane telefony - 4. Za czwartym musialem ukryc numer aby czlowiek raczyl odebrac i porozmawiac ze mna. Co do wykonania prawe bez zarzutu. Paski udowe dla 6-latka lub kogos postury Jasia Fasoli, musialem wyciac kawal kabury bo nie miescila sie muszka i pol pistoletu wystawalo. Ogolnie nie polecam. To juz chyba lepiej dogadac sie z miwo mimo, ze nie maja w ofercie.

Link to post
Share on other sites

Ja też zamawiałem w szycie.friko adapter udowy do kabury M12. Dałem linka z oryginałem, napisałem co chcę mieć zmienione a nawet wysłałem swoją kaburę do dopasowania i czekałem, czekałem. Ale jak w końcu doczekałem to muszę przyznać, że jestem zadowolony.

Materiał znośny, wykonanie dobre, nic się jak narazie nie rozwaliło, więc myslę, że długo posłuży.

Czas oczekiwania na towar jest niewątpliwą wadą friko. Miałem jednak dobrego mediatora z Krakowa :wink: , który przycisnął kogo trzeba żeby było jak najszybciej.

Majcher zamiast szyć kaburę udową trzeba było kupić M12 8)

Link to post
Share on other sites

I tak trzeba bylo zrobic, bo po kilku strzlaniach zdalem sobie sprawe ze do lasu kabura udowa sie nienaddaje. Wystarczy sie raz podczolgac i owocuje to zapiaszczona bronia boczna ktora zawiodla w walce i 2 godzinami spedzonymi na czyszczeniu i smarowaniu po powrocie do domu. Zabieranie kabury udowej do lasu to blad taktyczny :(.

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem swoją kamizelkę jeszcze w Grudniu. Ponieważ NIE strzelałem często się w zimie, powiedziałem Mariuszowi, że nie musi się spieszyć . Gdy śniegi zaczęły schodzić, zadzwoniłem i przypomniałem się. Poprosiłem aby kamizelka była gotowa na manewry 10 Kwietnia w Krakowie. Była, teraz opis.

 

Moja kamizelka to bardzo mocno zmieniony EAGLE AT, właściwie można powiedzieć, że to Custom:

 

Maskowanie Woodland, na przodzie na dole, po lewej i prawej stronie, po dwa magazynki do P90, pod kątem 45 stopni schodkowo. Nad nimi po prawej stronie magazynek do pistolca. Po lewej stronie spora kieszeń Utility.

Pod lewą pachą zintegrowana kabura na pistolet. Na lewym ramieniu na górze, kieszeń na radio. Do tego, mnóstwo pasków, w jakie każda pożądna kamizelka musi być wyposażona, :D Na plecach poziome paski przyszyte, można przyczepić różne nie potrzebne wyposażenie. :D Całość na siatce.

 

Wykonanie, bardzo solidne, po wcześniejszych postach się lekko przestraszyłem. Ale wykonawca stanął na wysokości zadania. Szwy mocne, równe, każda najmniejsza krawędź obszyta zieloną taśmą, materiał gruby, solidny. Miejsca na magazynki, są doskonale dobrane, wszystko pasuje, rzepy są dobrej jakości i nie puszczają, trzymają mocno.

Jako, że regulacja odbywa się za pomocą "sznurków" oczka przez które przechodzi "linka" są w postaci metalowych "oczek" - "oczka" i "linka ciemno brązowe - ładnie się komponują z resztą kolorów.

Jedyne ale mam do kolorystyki kamuflażu, jest inna niż oryginalny Woodland, kolorki są takie żywe, soczyste, nic to - troszkę się przybrudzi, spłowieje na słoneczku i będzie dobrze.

 

Podsumowując - doskonałe wykonanie, doskonała jakość. Termin też został dotrzymany, chcaiłem mieć na otwarcie sezonu 10 Kwietniu i miałem. Po dwóch dużych imprezach - nie widzę wad, kamizelka doskonale spełniła moje oczekiwania. Cena też nie była wygórowana.

Ja szycie.friko.pl polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Hmmm... temat zauważyłem dopiero teraz, mam nadzieję, że Modjo nie zakatuje mnie z powodu wskrzeszania martwego tematu.

Z Mariuszem dobijałem targu trzy razy ;)

Kupowałem montaż, przysposabiał Patterna tak by dało się go nosić (i śmiał się ze mnie :( ), zamówiłem też pokrowiec na karabin. Za każdym razem szedłem do niego osobiście.

To nie tak, że facet jak ktoś napisał ma wszystko w d... Co przychodziłem, człek coś robił: szył, kleił etc. W międzyczasie zagadywałem go i przyznał, że momentami nie wyrabia się z zamówieniami...szczególnie gdy niektóre są co tu dużo mówić dziwaczne. Nie siedzę w temacie zbyt długo ale gdy zobaczyłem projekt kamizelki na zamówienie to zacząłem się zastanawiać czy klient zamierza w niej chodzi na strzelanki czy do salonu sado-maso.

Ja osobiście, nie mam powodów do narzekania: przy przeróbce kamizelki, fakt posiedziałem chwilę ale "wepchałem" się bez kolejki. Futerał był zrobiony terminowo i a dzięki poradom Mariusza wygląda on w porządku (jeśli miałby szyć wedle mego pierwotnego zamiaru nosiłbym na plecach coś na kształt gigantycznej prezerwatywy).

POLECAM

Link to post
Share on other sites

Kase wysłałem 2 tygodnie temu. Tydzień temu napisał że już wysyła. I tak sobie czekam, czekam, czekam, czekam....... Jeszcze kilka dni zapewne poczekam.

EDIT:

Pas jest już u mnie. Troszke poczekałem ale pas jest naprawde niezły.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...