Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, wczoraj grzebałem przy swoim karabinie i mam pewien problem, otóż po nacisnięciu spustu gearbox nie wykonuje pelnego cyklu jednego strzału, tylko jakby pół poprzedniego i pół nastepnego, tzn po nacisnięciu spustu karabin strzela i jeszcze na chwile po jego spuszczeniu silnik pracuje jeszcze przez około 1 sekunde, pomimo tego strzał ten odbywa sie 2 kulkami, nasuwa się pytanie co zrobiłem nie tak? wymieniłem wczoraj okablowanie, sprężyne, głowice cylindra i cylinder, może źle umiejscowiłem tłok? powiedzcie mi również jak powinienem podpiąc kable do styku, najlepiej jakis schemat, bo są tam 3 miejsca, do podpięcia mam 2

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

To ja sie podepne pod temat;p

Witajcie!, jestem młodym maniakiem airsoftu....

hehe żart;p

Do rzeczy. Mam taki "mały" problem... wiec, podczas wkładania baterii do boxa urwałem 1 kabelek w środku:( konkretnie ten z przełącznika sound controll :(( i tu sie rodzi moja prośba.... mógłby ktoś miły walnąć fotke spodowi tej płytki (tam gdzie są ścieżki) ? tak abym mogł zobac :cry: zyć gdzie ten kabelek dyndał orginalnie:)

Edited by m3l0n
Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam, to auto działa właśnie w ten sposób, że non stop nakręca. Z mojej strony polecam wywalenie całej elektroniki z maga, włożyć dobre cieniutkie kabelki i guzik nakręcający na przedni chwyt. Pozbywacie się wtedy wszystkich problemów :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...