Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

6mm.com.pl (dawniej Masterbator na Allegro)


Recommended Posts

Ja pochwalę sklep stacjonarny. Poszedłem, rzekłem "popychacza mi trzeba!", zapłaciłem i odszedłem. Po dwóch dniach palnałem sie solidnie w łeb stwierdziwszy, ze nie popychacza a dyszy... Widocznie miałem pomroczność jasną albo inna chorobę filipińską... Niemniej poszedłem tam, stwierdziłem, ze sie rypłem, pokazałem paragonik. Wysmiali mnie radośnie, bo wczesniej dwadzieścia razy pytali czy na pewno popychacza mi trzeba a nie dyszy. Co by nie gadać wzieli popychacz spowrotem. Jak juz rzekłem, ze teraz bym chciał kupic dyszę to znów chwila radosci.

Pytanie moje o cene, odpowiedź i pytanie ze strony sprzedawcy: "dobra cena?". Cena była o 3 złote nizsza niz ogólnie w necie. Niby nic bo 3 złote nie majatek (choć student 2 dni za to przeżyje a jeszcze dwa razy tramwajem obróci), ale wrażenie pozytywne.

 

Także polecam.

 

A serwis jak serwis, chłopaki dwoją się i troją by wszystko działało jak trzeba. Na taką masę gnatów jaka naprawiają, poprawiają czy tuningują to mają naprawdę swietne wyniki. Jak jeden z serwisantów w piątek wieczorem wziął do chaty 4 gnaty by były na czas, to nalezy sie szacun.

Link to post
Share on other sites

No i wystartował , napewno będzie cięzko na początku .

Ciągle dodajemy nowe produkty jedne sie kończą inne są w trakcie dostawy ale damy radę.

 

Od bazarowego sprzedawcy do profesjonalnego sklepu ASG troche to trwało... aż sie wzruszyłem.

 

 

www.6mm.com.pl

 

Besku

Edited by besku
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jako ze nie maja jeszcze komentarzy to ja będę pierwszy :

Wielki plus za podejście do klienta -potrzebowałem na szybko pomocy z moja emka ,stanęli na głowie i zrobili .Emka wypluła już parę tysięcy kulek i działa jak ta lala :P.

Sklep na miejscu mały ale dobrze zaopatrzony, polecam podjechać i zobaczyć na żywo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ja będe 3-ci w takim razie (lubię tą liczbę)

Tydzień temu zamówiłem replikę CA (M15A2 car.) - przesyłka doszła w dwa dni. Replika działa - jednym słowem wsio jak być powinno.

 

Wczoraj chciałem zamówić drugą - taką samą - replikę dla kolegi z teamu. Była na stronie niedostępna. Zadzwoniłem i dowiedziałem się że będzie za 3 tyg. dopiero

Po 15 min zadzownił telefon i sprzedawca powiedział ze zrobili przesiew na magazynie i znaleźli jescze jedną M15A2 car i że mogą od razu ją wysłąć -złożyłem więc zamówienie i czekam.

 

Oczywiście podczas składania zamówienia zapomniałem o bateri do repliki - zadzwoniłem i powiedziałem aby dorzucili intellecta mini 1400.

 

Ogólnie duży plus dla sklepu za miła obsługę klienta i to w jaki sposób o niego dbają.

Link to post
Share on other sites

BIG +.

Może tak bardziej szczegółowo ? np. za co ?

 

BIG +.

Może tak bardziej szczegółowo ? np. za co ?

 

Za ceny. ;) Byłem tam w sklepie stacjonarnym i bardzo miła obsługa do tego widziałem przed sobą totalnie zielonego kolesia w ASG któremu obsługa odpowiadała na najbanalniejsze i najgłupsze nawet pytania i nie okazywała przy tym utraty cierpliwości. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Nie wiem... Tylko ja kupuję w tym sklepie?

 

Od ostatniego posta w tym temacie zdążyłem tam przepultać parę tysięcy złotych (niestety nie moich) i nie miałem nigdy żadnych problemów. Jeśli czegoś brakowało to zawsze słyszałem kiedy bedzie dostawa i rzeczywiście była a cześci czekały na mnie zarezerwowane.

No i pochwalić muszę za telefony czasem od obsługi, że coś się "znalazło" na magazynie i jednak nie muszę czekać na dostawę ;-) .

 

W sumie z żadnego sklepu jeszcze do mnie nie oddzwaniali a z tego tak 8) .

 

Duży +

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Hyhyhy solidna firma...

Aukcja: http://allegro.pl/item840645652_maska_filt...tur_gratis.html

 

"Zestaw jest w 100% nowy, nie używany, może by przeterminowany,, rok produkcji 2001."

Hmmm 8 lat temu, to nowy... ciekawe jaki jest czas użytkowania...

 

I odpowiedź mamy na zdjęciu: http://masterbator.netszok.pl/demobil0762.jpg

produkcja 07.2001

data ważności: 07.2006

 

już tylko wisienką na torcie jest "CHUSTKE TRÓJKĄTNOM"

 

Żal.pl...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Czekam na paczkę od poniedziałku i mam nadzieje że w ten poniedziałek dojdzie.

 

Moja opinia: Na stronie brakuje informacji czy przelew doszedł, a paczka została wysłana.

Mam nadzieje że tak się stało i moje 6 dych nie poszło w eter.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...