Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń ostatniej szansy


Recommended Posts

Na dzisiejszej strzelance ładnie podszedłem gościa przymierzyłem i chciałem strzelić, ale okazało się że nie mam kulek w magazynku. I myślę że w tej chwili przydałby mi się jakiś "pistolet ostatniej szansy"(coś w rodzaju http://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_FP-45_Liberator )

Na gunfire są takie pistolety( http://gunfire.pl/product-yid-1152189531-P...et-Colt-25.html )

I tu mam pytanie: jaka jest przydatność i wykonanie tej repliki?

A może macie linki do podobnych?

Z góry dzięki za pomoc.

pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites
Liczyć wystrzelone kulki

:wink: Ciekawe jak? W czasie strzelanki zajmuję się raczej lokalizowaniem przeciwnika i jak najszybszym i najskuteczniejszym sposobem go zlikwidowania. Nie patrzę ile kulek leci, tylko gdzie one lecą. Spróbuj sobie pobiegać i jednocześnie liczyć kroki - trudne prawda?

 

Poza tym: Lajon jeśli masz już napisać posta to z sensem. A tu się trafia typowo wmasgowy temat. Ktoś pyta i od razu zostaje wyśmiany.

 

pozdrawiam ale nie wszystkich

Link to post
Share on other sites

Dokup drugiego maga/zmień replikę.

 

Ciekawe jak? W czasie strzelanki zajmuję się raczej lokalizowaniem przeciwnika i jak najszybszym i najskuteczniejszym sposobem go zlikwidowania.

 

No, niektórzy jeszcze w tym czasie muszą uważać, żeby wrócić do domu w jednym kawałku.

 

W wolnej chwili doładowujesz maga. Skoro nie ma czasu na doładowanie to musisz mieć drugiego.

Link to post
Share on other sites

Poza tym: Lajon jeśli masz już napisać posta to z sensem. A tu się trafia typowo wmasgowy temat. Ktoś pyta i od razu zostaje wyśmiany.

 

Jeśli używasz midcapów/lowcapów to ostatnie 15 kulek załaduj fosforyzujących/w innym kolorze o ile możesz dla przykładu - będziesz wiedział, kiedy masz kulek tylko na ostatnią serię.

 

Wystarczająco "z sensem" post? ;)

 

BTW. Czemu po prostu nie kupić broni bocznej zamiast jakichś cudów "ostatniej szansy"?

Edited by Lajon
Link to post
Share on other sites

"Gdzieś" to proponuję do takiego wynalazku jak kabura.

 

"Tańsze" - chyba lepiej kupić pistolet raz, a nie raz na jutro, i mieć coś sensownego na podorędziu na wszelki wypadek niż wyrzucić kasę w błoto na jakieś dziwadła o żywotności stetryczałego żółwia na autostradzie?

 

O "lżejszym" nie będę mówił nawet. ;)

 

Zresztą - generalnie praktyka jest taka, że zwykle szybciej jest zmienić magazynek ( o ile masz, plus-minus, dwie ręce, sprawność manualną przynajmniej operatora odkurzacza i magi sensownie ulokowane ) niż wyszarpywać Glocka z kabury/coś tam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...