Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

 

Chciałbym się dowiedziec gdzie w polsce dostane bardzo dobra snajperke elektryczną. Kto miałby jakieś propozycje prosze pisac. Oczywiście chdozi mi o cos naprawde bardzo dobrego. I krótki jej opis. Fpsy zasięg max żywotnośc i ilośc wystrzelonych kulek na pelnej baterii. Będę wdzięczny za tą pomoc choć pewnie dostane zrypke ze ide po najmniejszej linii oporu :P Ehh ale szukałem i z czegoś takiego najbardziej konkretnego to znalazłem tylko SR-15

 

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=867

 

Ktoś posiada? Jak sie sprawuje? Możliwie jak ktoś da rade to w ten sposób odpowiedzieć jak zadawałem pytania wyżej. Oczywiście inne propozycje tez mile widziane. Cena nie gra roli choć wiadomo że są granice. Kiedyś przymierzałem siedo kupna Barreta ale sprzątneli go z asg shopu ;| a szkoda. Pozdro czekam na Wasze opinie.

Link to post
Share on other sites

Poszukać to żaden problem tlyko chciałbym wiedzieć jak to się bedzie sprawować. W dziedzinie AEGowych snajperek jestem zielony. Gb v2. long to ja w życiu nie widziałem :P Ehh ktoś by cos doradził z wgc? Chdozi mi najlepiej o opinie tych którzy mieli z tym styczność żeby mogli odpowiedzieć na moje pytania z pierwszego postu. Pozdro

Link to post
Share on other sites

M12/m21 TM. Z precką PDI i po tuningu do 400fps da radę. Już na stocku daleko strzela.

 

Opieram się na opiniach innych osób i swojej. Widziałem m14 tm bez tuningu i strzelała lepiej niż warrior.

 

O tym co czeka użytkownika po tuningu dowiaduje się od posiadaczy/osób widzących tę broń w akcji. Sam zamierzam sobie kupić taką m14 z tuningiem do 350-400fps + dociążyć metalem/lunetemi/bipodem by ważyła 6-7kg.

 

Powyżej 400fps< zanika efekt "matrixa" + czarne kuleczki 0,28g -0,3g i powinno być przyjemnie.

 

I pytanie - jaką lufę zabrać bo zastanawiam się nad PDI 6.01 i 6,05mm ze skłonnością na 6,05mm ze względu na mniejszą możliwość zacięcia kulki w lufie. Strzelałbym z kul G&G.

 

Ew. lufę promka.

 

Części pod PDI 150%

 

łożyska stalowe + spring.

Pytałem się użytkownika takiego zestawu- rok już mu broń na tym zestawie chodzi.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

M12/m21 TM. Z precką PDI i po tuningu do 400fps da radę. Już na stocku daleko strzela.

 

Opieram się na opiniach innych osób i swojej. Widziałem m14 tm bez tuningu i strzelała lepiej niż warrior.

 

O tym co czeka użytkownika po tuningu dowiaduje się od posiadaczy/osób widzących tę broń w akcji. Sam zamierzam sobie kupić taką m14 z tuningiem do 350-400fps + dociążyć metalem/lunetemi/bipodem by ważyła 6-7kg.

 

Powyżej 400fps< zanika efekt "matrixa" + czarne kuleczki 0,28g -0,3g i powinno być przyjemnie.

 

I pytanie - jaką lufę zabrać bo zastanawiam się nad PDI 6.01 i 6,05mm ze skłonnością na 6,05mm ze względu na mniejszą możliwość zacięcia kulki w lufie. Strzelałbym z kul G&G.

 

Ew. lufę promka.

 

Części pod PDI 150%

 

łożyska stalowe + spring.

Pytałem się użytkownika takiego zestawu- rok już mu broń na tym zestawie chodzi.

 

Snajperka z 400 fps? :)

 

W takim karabinie luneta ci będzie bardziej przeszkadzać niż pomagać.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, gdzie się strzelasz - może w twoim środowisku/ekipie taki zasięg wystarczy - ale przeciętny karabin szturmowy do lasu ma te 400 czy więcej fps. Tak, żebyś się po prostu nie rozczarował, że typowy szturman ma taki sam/lepszy zasięg od ciebie. ;)

Link to post
Share on other sites

Chodzi o M14TM. Widziałeś chociaż jak to strzela?

 

"replika strzela daleko. Ciut słabiej niż M150 w G3 kumpla z wawy. A to już kawał sprężyny jest."

 

Min. dla tego. Mowa o tuningu do 360fps.A Na 400fps-430?

 

Wystarczy. Lajon wiem o co tobie chodzi- ba, sam kiedyś próbowałem snajperstwa z "warriorem" i wiem co to jest ten zasięg snajperski (warrior go nie miał)

 

Opinia z forum - zastąpiłem M24 tanaki - M14TM tuning 450fps.

 

Snajperstwo wg. mnie zaczyna się od 500fps z wyjątkami np. M14TM. Nie cyma itp

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Strzelalem stockowym M14 TM.

Strzela lepiej, niz wiekszosc podkretek z preclufami.

Mikadorus, jeszcze przed tuningiem mocowym daj lufe 6,01mm (tak naprawde ma 6,026mm-poczytaj o tescie Niemcow).

Doloz sylikon Systemy i dystanser Big Out H.

Podziel sie wrazeniami.

Link to post
Share on other sites

Badany był tylko jeden egzemplarz. Czyli ten co kupisz może mieć pewnie 6,00 jak i 6,04.

Przeczytaj jeszcze raz (ze zrozumieniem) wyniki testu.

Zatrzymaj sie dluzej przy wielkosci znieksztalcen powierzchni wewnetrznej (to jest wyznacznik dokladnosci wykonania lufy).

Sprawdz te wielkosci dla Systemy, KM Head, Prometheus i PDI.

Zastanow sie, czy wielkosc rozrzutu kalibrow o jakiej piszesz jest prawdopodobna.

Edited by pablo79
Link to post
Share on other sites

Na podstawie jednej lufy czy nawet 10 luf z jednej serii nie wywnioskujesz czy lufy są dobre. Nie przeczę że PDI są. Ba, sa nawet najlepsze. Ale pisanie że lufa ma 6,026mm to lekka przesada. Ta jedna tyle ma, inna może mieć 6,03 czy 6,00. Zapewniam Cię że wśród luf SRC też znajdą się lufy 6,03 czyli tyle ile podają. Ale znajdą się też zapewne 6,04 i 6,02.

 

Zatrzymaj sie dluzej przy wielkosci znieksztalcen powierzchni wewnetrznej
A jakiie toma znaczenie? Nie mówie o dokładności wykonania pojedyńczej lufy tylko o tym ze na podstawiejednego osobnika nie możemy oceniać całej populacji.
Link to post
Share on other sites

W zależności jaką lufę kupię to podzielę się jej średnicą z dokładnością do 0,02mm Z tego co wyczytałem to lufa PDI ma tolerancję do do 0,001mm.

 

Zresztą zobaczę co i jak. Za miesiąc pójdzie zamówienie. W czerwcu z chęcią się podzielę wynikami.

Koniec czerwca pierwszy UP. do 360fps.

Koniec lipca 2 UP do 400fps.( bore up + PDI 150%)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...