Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning Scar :) na crysis


Recommended Posts

Grałem ostatnio z kumplem w grę Crysis, i kumpel chce na urodziny taką samą giwerę :-P (chory troche :wink: ) Ma scara i chce żebyście znaleźli jakieś części. Chce żeby broń chociaż trochę przypominała to...

 

http://www.gram.pl/upl/artykul/20071116151919.jpg

 

co do kolimatora to ma taki sam :-P Tłumik też :) Powiedział że da max 1000zł na tuning, resztę ja pokrywam max 500zł więc tuning ma być do 1500zł.

Edited by asgl993
Link to post
Share on other sites

Scar to to na pewno nie jest to po pierwsze.

Po drugie " Ma scara i chce żebyście znaleźli jakieś części " - że co? Sam nie możesz poszukać?

 

Więc może zmień na początek swój język. Tu się nie robi nic na żądanie.

 

A żeby nie było to jest jakaś ostra fantazja nt. XM-8 a nie Scara( w ogóle chłopie Scara widziałeś? )

Link to post
Share on other sites

Ma scara i chce żebyście znaleźli jakieś części. Chce żeby broń chociaż trochę przypominała to...

 

Fakt, że sposób sformułowania "prośby o pomoc" trochę niefortunny. Kiepska znajomość j. polskiego to, czy wychowania brak... ?

 

Ale miękkie jest serce me...

 

Rozwiązanie problemu: Sprzedać Scar'a kupić XM-8, stuningować.

 

np:

http://www.militaria.pl/karabin_maszynowy_...5260)_p3722.xml

+

porządny tuning

 

P.S.: I trochę więcej kultury na przyszłość.

Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze, nie ma repliki XM-8 na rynku jak na razie. Są tylko nieudolne, miękkie, skrzypiące kopie z plasticznym GB v.3 z Atrapą celownika który nawet już na miano atrapy nie zasługuje.

 

Z tego co wiem to SRC ma/ma wypuścić XM-8 ale u nas chyba nie osiągalne.

Link to post
Share on other sites

Ciekawa teoria, tylko nie mam pojęcia, jak miałby działać, skoro na tym rysunku przednia część tej górnej szyny nie ma otworu, tylko jest pełna w środku. No, chyba, że to koli z promieniami x...

A pozostała optyka to jak dla mnie ewidentnie lunety.

Edited by shadow333
Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze, nie ma repliki XM-8 na rynku jak na razie. Są tylko nieudolne, miękkie, skrzypiące kopie z plasticznym GB v.3 z Atrapą celownika który nawet już na miano atrapy nie zasługuje.

 

Z tego co wiem to SRC ma/ma wypuścić XM-8 ale u nas chyba nie osiągalne.

 

No i było shitowe XM8 od BE z metal GB i z plastikowym... Bardziej opylało się kupić wersję z plastikowym GB i wpakować tam jakieś normalne części(byle nie te od BE).

 

No i jest jeszcze z niestandardową komorą Hopa XMka AGM. Leży gdzieś o tym wątek w tym dziale...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...