Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam !

 

Byłem właśnie u Holmes'a osobiście, w końcu udało mi się go zastać. Jestem z zamówienia majowego, więc nie miałem jeszcze aż takich powodów do niepokoju jak uczestnicy zamówień poprzednich i muszę przyznać, że dałem Holmes'owi dość duży kredyt zaufania wysyłając mu (obcemu człowiekowi z forum) sporo kasy. Nie wypowiadałem się tutaj wcześniej spokojnie czekając na kontakt i nie do końca wierząc w jakiś przekręt.

 

Dzisiaj Holmes wytłumaczył mi co się stało i dlaczego - nie stwierdziłem żadnych prób przekrętu czy wyłudzenia. Miał jakiś problem nie związany z zamówieniami i skupił się na nim, o nas trochę zapominając. Teraz jednak widać, że stara się te zamówienia w trybie pilnym pozamykać (oddając kasę lub ściągając wreszcie paczki). Zdecydowałem, że jak już tyle czekam to już wytrzymam do 17 sierpnia i nie chciałem kasy z powrotem. Na pytanie jak ma zamiar skończyć wszystko w 3 tyg, Holmes powiedział, że na swój koszt paczki ściągnie jakimś 3-dniowym kurierem, a nie normalnie. Uwierzyłem i czekam.

 

Hope this helps.

 

P.S.

Nie jestem Holmsem ani nasłanym pozytywnym klakierem, po prostu piszę jak jest. Od początku podchodziłem do sprawy spokojnie i bez stresu i dalej tak podchodzę. 8) Może mam większe zaufanie do ludzi niż co poniektórzy, a może jestem naiwny ;) Czas pokaże.

 

Pzdr,

AnarioN

Link to post
Share on other sites

Ja za to dzwoniłem i też mi tłumaczył się że zaistniał pewien problem przez który zapomniał o nas trochę i teraz naprawdę postara się to jakoś naprawić. Nie chcę zwrotu pieniędzy i tak jak kolega Anarion poczekam bo myślę że można zaufać Holmesowi i odwołuje ostre słowa które niedawno napisałem. I jeszcze miły fakt że dolar tak tanio stoi to trochę taniej będzie i można coś dobrać nowego sobie ;)

Link to post
Share on other sites

dzwoniłem do niego jak się można domyśleć to szczerze przepraszał potakiwał i przyznawał racje. wyznaczył sobie termin 7 dni na zwrócenie mi kasy, mam nadzieje że ponownie się nie zawiodę

 

Hmmm, przelew zabiera najwyżej 2 dni robocze.

 

Podobnie jak cała ekipa z BB wolę kasę. Jak sam kupię to przynajmniej będę miał przed kolejnym Bornym stuff. Człowiek głupi się na 8% skusił...

Link to post
Share on other sites

Miał jakiś problem nie związany z zamówieniami i skupił się na nim, o nas trochę zapominając.

 

Ależ on o nas pamiętał, mniej lub bardziej reuglarnie uzupełniając http://www.wgcmarzec.go.pl/ o kolejne odebrane, przepakowane i wysłane do nas paczki. Niedawno dobiliśmy z kłamstwami nawet do 80% !!!

 

Nie wspominając już o kolejnych zakładanych tematach - pomimo "zaistnienia pewnego problemu" (przez który "troszeczke sobie zapomniał", że zrobił zamówienie dla 200+ osób) nie omieszkał wyciągnąć od nas więcej kasy w maju.

Link to post
Share on other sites

P.S.

Nie jestem Holmsem ani nasłanym pozytywnym klakierem, po prostu piszę jak jest. Od początku podchodziłem do sprawy spokojnie i bez stresu i dalej tak podchodzę. 8) Może mam większe zaufanie do ludzi niż co poniektórzy, a może jestem naiwny ;) Czas pokaże.

 

Pzdr,

AnarioN

 

Jasne, wszyscy uwierzą Galowi Anonimowi z Krakowa, który ma dwa posty, brak zdjęcia, brak ekipy, brak czegokolwiek i pisze, że "nie jest Holmesem" na dodatek powierzył mu spora kasę widząc nasze problemy i patrzył na to wszystko spokojnie nie wierząc w jakiś przekręt. SORY ale czy były w tej bajce smoki? A propos pozytywnych nasłanych klakierów, czy masz na myśli Świra? Ręce opadają... HOLMES oddaj nam kasę i skończmy tą farsę.

Link to post
Share on other sites

Order No. :00200715

Status :Shipped

T

 

Ship By :Speedpost EMS

Ship Date :2008-06-20 - Estimated

 

GP-RD-523 G&P Military Type 30mm Red / Green Dot Sight 1 40.00

KA-TG-13OD King Arms Ergonomic Foregrip ( OD ) 1 26.00

KM-SC00M9NA1 KM 6.04mm TN Barrel for KSC M9 / 92IA / 92F Elite 1 21.00

PH-CG-BTC002-TNM PANTAC MOLLE Belt with Suspenders ( Khaki / M ) 1 27.00

PH-CG-HSC330-TNA PANTAC Versatile Holster ( Khaki ) 1 31.00

PH-CG-OTC51B-ODA PANTAC Magazine Dump Pouch ( OD ) 1 16.00

TM-MAG-MK23FS Marui 28 Rds Magazine for MK23 Fixed Slide 1 28.00

 

 

i TO jest niby te 40% wysłanych paczek z wgc z zamówienia majowego?! HAHAHA! To juz nawet komuniści w latach 50 byli bardziej szczerzy! Kłamstwo i jeszcze raz klamstwo panie Holmes! Powtarzam raz jeszcze: Ja chce swoje pieniadze!!!

Link to post
Share on other sites

spokojnie - ja zarządzałem zwrotu kasy 6 lipca;) miałem dać mu 2dni :-) zrobiło się 20... i cisza...

Ahh i żeby była jasność - zaznaczajcie że chcecie dostać ZŁOTÓWKI które wpłaciliście a nie równoważnik DOLARÓW.

 

Pozdrawiam!

 

btw. z moich rzeczy - nie ma nic - osprzęt dość nietypowy do AK74MN Marui...

Edited by SoP-PeL
Link to post
Share on other sites

Hmmm, przelew zabiera najwyżej 2 dni robocze.

 

Podobnie jak cała ekipa z BB wolę kasę. Jak sam kupię to przynajmniej będę miał przed kolejnym Bornym stuff. Człowiek głupi się na 8% skusił...

dałem mu taki czas ponieważ wiem ze swojego doświadczenia że zebrać się na pocztę (bo w taki sposób chcę otrzymć kase) wymaga trochę czasu a na dodatek on mi się zarzekał że musi uregulować z każdym który wycofuje zamówienie należności

Link to post
Share on other sites

Obiecanego :wink: telefonu od Holmsa nie było, dodatkowo w dalszym ciągu nie ustosunkował się do maili z żądaniem zwrotu pieniędzy.

Czyli jednym słowem STANDARD i dalsze mydlenie oczu....

01.08.2008 zgłaszam sprawę na policje, mam nadzieję, przynajmniej większa część osób prześle dane gorenowi tak żebym miał tą liste.

Ivo_Meleskevic jak wygląda sprawa z tą papugą??

Pozdrawiam i nie dajcie się znów Holmsowi owinąć wokół palca. :strach:

Link to post
Share on other sites

Ani telefonu ani odpisania na maile !!

 

Jeszcze nie otrzymałem:

 

 

MB-FH-DNTC04T MadBull DNTC Compensator ( 2 Tone / 14mm- )

WGC-OFH-14N WGC Type Orange Plastic Flash Hider ( 14mm Anti-Clockwire ) 3 $

plus gratisowo

WGC-ACC-PPS WGC Plastic Pistol Stand ( Clear )

 

czekam na te rzeczy, jeśli otrzymam je dajmy na to za tydzień, a jest to możliwe bo sam kupowałem z azji rzeczy i przychodziło w tydzień (!) albo zwrot kasy ( w złotówkach, jak kolega słusznie zauważył), ale nie po to czekałem tak długo, żeby nie dostać tych rzeczy!

 

Jestem już tym zmęczony i zły!

Edited by Baykos
Link to post
Share on other sites

Panowie!

 

Przy pomocy jednego posta Holmesowi udało się zasiać wątpliwości w wielu z Was.

Niektórzy są nawet gotowi czekać do następnego "ostatecznego terminu".

Mocno osłabła Wasza determinacja.

 

Oto (jeśli można) moja rada:

 

Jak najszybciej złóżcie zawiadomienie na policję.

Rozwiązanie sprawy potrwa ZNACZNIE dłużej niż miesiąc.

Jeśli jakimś cudem (nie postawię na to złamanego grosza) HOLMES wywiąże się ze swoich zobowiązań to w każdej chwili, niezależnie od przebiegu śledztwa MOŻECIE WYCOFAĆ OSKARŻENIE.

 

Nie dajcie się omamić.

Być może HOLMES ma wolę rozwiązania sprawy a być może jest wręcz przeciwnie.

Wszyscy sie o tym przekonamy, ale tymczasem nie opóźniajcie drogi prawnej.

Niech policja robi swoje i Holmes też niech robi swoje.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dostałem maila od Holmsa:

Witam!

 

Przepraszam za zaistniałą sytuację. Oczywiście zwrócę przesłaną kwotę. W związku z tym, że dużo osób z zamówienia chce się wycofać, a wpłat przesłanych do WGC :wink: (ciekawe jakich wpłat skoro do tej pory nic dla mnie nie przyszło) nie odsyłają potrzebuję trochę czasu. Wszystkim osobom, które chcą zwrot wpłaconych kwot odsyłał będę systematycznie zgodnie z kolejnością wpłat na moje konto. Natomiast osoby, które chcą otrzymać zamówiony sprzęt otrzymają go do połowy sierpnia.

 

Całość zamknie się DO około 17 sierpnia (albo zwrot wpłaconej kwoty/albo odbiór sprzętu).

Raz jeszcze przepraszam za wszystkie opóźnienia i proszę o wyrozumiałość. Wszystkie zwroty muszę zrobić z własnych środków - stąd te terminy.

 

Zamówiony sprzęt i tak do mnie dojdzie (nawet ten od osób, które otrzymają zwrot wpłat) więc potem będzie możliwość zakupu tych rzeczy od ręki (będę chciał odzyskać założone środki).

 

Bardzo proszę zatem o informację czy:

 

a) czekasz na zamówiony sprzęt

b) chcesz zwrot wpłaconej kwoty

 

P.S. Tego maila wysyłam do innych osób, które chcą się wycofać. Po niedzieli będę się dalej kontaktował telefonicznie z tymi, do których jeszcze nie dzwoniłem, żeby ustalić wszystko indywidualnie.

 

 

--

Pozdrawiam,

Holmes

Tomasz Gadowski

holmes@asgsport.pl

GG: 554720 (ważne, pilne sprawy)

Skype: gadowski_skype (j.w.)

507-156-408 lub 600-601-280 (bardzo ważne, bardzo pilne sprawy)

 

Minie to nie przekonuje, w dalszym ciągu obstaje przy stanowisku zwrotu całej wyłudzonej sumy pieniędzy do końca miesiąca tj.31.07.2008 i jest to dla mnie termin OSTATECZNY. Potem sprawa trafia na policje.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tak z ciekawosci.. wie ktos gdzie Holmes mieszka? Chyba nie mozna wniesc sprawy na policje przeciwko "nickowi z wmasg.pl"

 

Probowal ktos skontaktowac sie z jego znajomymi? Chyba nie strzela sie sam ze soba albo do puszek, powinien miec team z ktorym trzyma jakies wiezi. Moze pomogli by nam?

 

Ile osob odwiedzalo go osobiscie, by dowiedziec sie co jest grane lub co najlepsze - zna go osobiscie?

 

Tak.. ja tez zostalem na lodzie.

 

EDIT: Chcesz poznac prawde? Nie pytaj sie systemu

Edited by Filq
Link to post
Share on other sites

:wink:

 

Ten forumowicz jest chyba jednym z tych, którzy potrafią pisać, ale czytać to już nie bardzo ;).

 

A tak na poważnie, to powodzenia życzę chłopaki. To co się dzieje jest skandaliczne, ale wszędzie znajdą się nieuczciwi ludzie, także w AS. I nie dajcie sobie mydlić oczu jakimiś dziwnymi interwencjami i zapewnieniami, że niby jakiś serwer z ekskluzywnym dostępem, gdzie są listy w excelu, itp. To może i tajemniczo, pięknie, obiecująco, mrotschnie, gotycko, czy jakoś tam inaczej brzmi, ale g**** daje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...