Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opóźnienia zamówień


Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przemek10 mylisz się bylem chyba najbardziej upierdliwy ze wszystkich, i innym proponuje to samo dzwonienie dzwonienie i jeszcze raz dzwonienie tak żeby musiał odbierać telefony od Was siedząc na tronie czy biorąc prysznic. Bo te zamówienia to jest kpina. A jeśli to nie pomorze to trzeba wkroczyć na drogę prawną.

 

K.

Link to post
Share on other sites

dostalem kase przed kilkoma minutami, tylko szkoda ze bez zadnego procentu..

A wpłacałeś na lokatę, konto oszczędnościowe, że chcesz procenty? Dajże no spokój człowieku. Ja mam też zapewnienia, że dostanę paczkę. W sumie to nie nagli mi sie, aż tak bardzo więc mogę poczekać. Jak się nie wyrobi to kasę poproszę.

Link to post
Share on other sites

Wżyciu nie widziałem tylu frajerów naraz w jednym miejscu.

Nie żebym chciał Was obrazić, ale po prostu tego inaczej nazwać się nie da.

Waszym królem to chyba powinien zostać killer666. No tego człowieka to można zrobić w konia kilka razy pod rząd. I to zawsze w ten sam sposób. koleś zawsze się nabierze.

Zresztą nie martw się killer. Reszta jest nie lepsza.

 

Jeden Bielkins ma jaja.

 

Jutro otwieram nowe zamówienie zbiorowe. Na wszystko jest 50% zniżki. Zapraszam wszystkich serdecznie (oprócz Bielkinsa oczywiście). Czas realizacji 9 dni. Oczywiście potem go zmienię 120 razy ale się póki co tym nie przejmujcie. Przesyłajcie kasę spokojnie. Wszystkim się zajmę.

Jak zaczniecie skakać to wam nawciskam jakichś kitów a kilku oddam część kasy. I znowu będziecie siedzieć cicho. Dacie mi kolejne terminy ostateczne a ja was oleję ciepłym moczem. :wink:

Link to post
Share on other sites

:wink:

 

Coniu ty to czytasz :D?

 

Bo ja już wysiadam i nie wpadam więcej...

 

 

No i tak zrób i nie wpadaj więcej. Bo to nie jest darmowy kabaret ani cyrk, żeby się nabijać i urządzać kpiny z ludzi. Dotyczy Cię w ogóle to zamówienie, jesteś w jakiś sposób poszkodowany ?? Domyślam się ,że nie bo nie byłoby Ci aż tak bardzo do śmiechu. I szlag mnie trafia, jak tutaj włazisz, krytykujesz i wyśmiewasz się z ludzi. Zwykły brak ogłady i chamstwo :/

 

Pozdrawiam

ToJa

Link to post
Share on other sites

Wżyciu nie widziałem tylu frajerów naraz w jednym miejscu.

Nie żebym chciał Was obrazić, ale po prostu tego inaczej nazwać się nie da.

Założyłeś sobie konto na forum aby móc bezkarnie pokpić z innych...

I ty śmiesz nazywać kogokolwiek frajerem? Spójrz w lustro.

 

Prośba do Modów, jeśli można to prosiłbym o usunięcie postów tych "mądrych po fakcie". Dla osób zaangażowanych w sprawę temat jest poważny, a "mądrale" tylko OT robią i dodatkowo krew psują. Dziękuję.

Link to post
Share on other sites

Dostałem cynk od kolegi, że ktoś coś do mnie mówił to wracam ostatni raz...

 

No i tak zrób i nie wpadaj więcej. Bo to nie jest darmowy kabaret ani cyrk, żeby się nabijać i urządzać kpiny z ludzi.

 

Tu się nie zgodzę ;) bo jak inaczej nazwać ludzi z których koleś sobie robi jaja od pół roku a oni jak naiwniaki (nazwałem to strasznie lekko- bo chodzą już niezłe powiedzonka na ten temat :D) ufają panu H.

 

Bez obrazy dla was wszystkich ale jakiś limit zaufania był... a tutaj to wy robicie kabaret pisząc 16 stron bez konsekwencji więc... jest to cyrk czy też nie :D?

 

Przeczytaj moje pierwsze posty w tym temacie by się wypowiadać... na początku miałem inne zdanie ale to jak grochem o ścianę...

Link to post
Share on other sites

ToJa wyluzuj... Mnie też bawi jak ktoś pisze 'poczekam jeszcze ten termin i pójdę, poczekam jeszcze jeden bo obiecał'. Prawda jest taka że ludzie są dziecinnie naiwni i z tego można się tylko śmiać lub płakać... Więc daruj sobie tupanie nóżką jaki to Yuber okropny bo smutna i bolesna prawda jest taka że ma racje.

Link to post
Share on other sites

Mam to gdzieś co sądzisz o mnie, sam możesz być królem frajerów jak tak bardzo chcesz. Czepiasz się ludzi i obrażasz ich bo co, chcesz się dowartościować? Poczuć się lepszym? Śmiej się ile sobie chcesz takimi jak ty się nawet nie przejmuję. Jak mnie człowiek prosił o ostatni termin to znaczy że chce to jakoś naprawić, więc mu dałem tę szansę bo jestem osobą która potrafi zawszę dać OSTATNIĄ szanse a nie od razu wbić nóż w plecy. Jak tym razem da plamy już nie będzie zmiłuj się tylko kasa a jak nie to policja i koniec.

Link to post
Share on other sites

Jest tylko jedna ostatnia szansa. Wcześniej nie było takowej. Jak Holmes zawiedzie to mam parę metrów na komisariat a papiery już od dawna gotowe. A pisz sobie co chcesz ;) Jak już wcześniej napisałem nie przejmuje się opinią innych, tych co mnie totalnie nie znają, mam dziwną filozofię życia no ale cóż to wyłącznie moja sprawa ;)

 

 

edit

Jutro rano dostane nr przewozowy/paczki od Holmesa, to się wtedy okaże czy na serio coś ruszyło.

Edited by killer666
Link to post
Share on other sites

Śmiej się ile sobie chcesz takimi jak ty się nawet nie przejmuję.

 

Jak już wcześniej napisałem nie przejmuje się opinią innych, tych co mnie totalnie nie znają.

 

To czemu odpowiadasz na każdy post z opinią o Tobie, skoro się nią nie przejmujesz?

 

Znam ludzi, którzy dawali kilka "ostatnich" szans człowiekowi, który nadużył ich zaufania. Wziął zadatek na wykonanie roboty, którą wykonał w połowie. A to jest tożsame z niewykonaniem wcale - niedotrzymanie umowy. I po prawie roku takiego dawania "ostatnich" szans sprawa skończyła się tak, jak skończyć się powinna. Jak przed gościem pojawiła się groźba procesu i wypłaty ustawowo określonej podwójnej kwoty zadatku robotę skończył. Jaki z tego morał? Należało od razu przedsięwziąć takie kroki a zaoszczędziłoby się mnóstwo czasu.

 

Przepraszam za OT ale nie mogłem się powstrzymać...

Edited by metalman
Link to post
Share on other sites
Znam ludzi, którzy dawali kilka "ostatnich" szans człowiekowi

No to powiedz mi która to już ostatnia szansa teraz jest? Jakoś nie mogę się doliczyć więcej niż jednej, tej o która teraz Holmes poprosił... Nie nabijaj sie z ludzi jak nie znasz tematu i nie umiesz się postawić na ich miejscu.

 

a tutaj to wy robicie kabaret pisząc 16 stron bez konsekwencji więc... jest to cyrk czy też nie icon_biggrin.gif?

16 stron jest dzięki ludzią takim jak Ty... fajnie jest sie pośmiać z innych jak Cię temat nie dotyczy? Na ostatnich paru stronach są tylko posty takich cwaniaków jak Ty naśmiewających się z ludzi którzy dają 8554651 ostatnich szans. Pewnie też bym się śmiał z takich ludzi, ale na szczęście niema tu takich.

Link to post
Share on other sites

Panowie!

 

To nie jest tak, że jak ktoś nie brał udziału w tym konkretnym zamówieniu to sprawa go nie dotyczy.

 

Tak jak już pisałem wcześniej, jeśli Wy nie dobierzecie się do tyłka HOLMESOWI to prędzej czy później pojawi się inny podobny jemu koleś. Po nim jeszcze jeden i jeszcze jeden.

 

To co zrobił HOLMES jest NIEDOPUSZCZALNE !!!

Należy go ukarać z całą surowością. Niech każdy mu podobny widzi, że takie rzeczy nigdy nie uchodzą bezkarnie.

 

Właśnie teraz jest czas aby zastanowić się nad tym, czy jesteśmy spójną społecznością, czy też gromadką dorosłych dzieciaków biegających po lesie.

 

I ostatnie zdanie do osób urażonych krytyką:

 

Chcesz, żeby przestali się z Ciebie śmiać ?

Zgłoś sprawę na policję !!!!

Ten drobny czyn powoduje, że przestajesz być frajerem a stajesz się gościem z jajami.

Pozdrawiam

 

PS.

Nie obrażać się tylko działać bo taki jest cel tego postu.

Link to post
Share on other sites

Yuber, kolega w kominiarce mnie strasznie smieszy i słabi... tylko głupio docina. Stary wrzuć na luz i nie wymądrzaj się tu. Jak zrobiłeś zamówienie u Cybula, to gratuluje dobrego wyboru i tyle. A nie właż w d... Cybulowi, ciągle pisząc a u Cybula tak, albo tak. Oczywiście do Cybula nic nie mam bo jest konkretny w tym co robi i szacunek dla niego.

 

Ale tak ogólnie to zacznijmy się zajmować tym o co chodzi na tym forum

Edited by drogomysl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...