Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rola kolby w snajperstwie ASG


Recommended Posts

eee to ja sobie coś jeszcze napiszę, skoro leci w kosmos :-P

 

 

bla bla bla jestem snajper, mam fajną kolbę i milion fpsów :D Niech żyje moderacja!

 

:-F

 

Szkoda, że pan Tanio Koba nie robi dłuższych luf.. może przy długich lufach ten jego gwint działa negatywnie..? hmmm :strach:

 

a tak w ogóle to co myślicie o core z ramu asg w SWD KA? :D

 

Krol - ja czekam na Operation Flashpoint 2. Jedyneczka to moja fejworty gejm. ArmA ujdzie.. nawet ;)

 

Jezu o tej godzinie Świry piszą głupoty.. :D _thor zrzuć tu troszkę napalmu, zrobi się czyściutko :D Ale niestety stracimy nasze kolby :cry:

 

 

 

:-F

Link to post
Share on other sites

Wszystko rozbija się o to, czy Twoim celem jest maksymalizacja skuteczności czy realistyczne odwzorowanie sposobu działania snajperów, po naszemu wkręcanie się w klimat. ;)

 

Ujmując to w inny sposób - jedni wolą hicapy, inni realcapy. Co komu pasuje - pamiętaj, że najważniejsza w tym całym interesie jest Twoja indywidualna przyjemność z zabawy. Ja np. nie brałbym AUGa z tego powodu, że po prostu w rzeczywistości jest on używany sporadycznie do strzelania wyborowego i psułby klimat. Natomiast gdyby AUG miał takie same osiągi, jak np. M21 to na pewno sytuacja inaczej by wyglądała w rzeczywistości. Panowie strzelający ostrą amunicją też by chętnie używali hicapów, gdyby takowe istniały.

 

Trzeba pamiętać o tej całej otoczce umowności wokół snajperstwa w as.

 

PS. Thor - optuję za zostawieniem tematu. Tyle energii potencjalnej spożytkowanej na zapełnienie tych dwóch stron, zresztą topic całkiem sensowny. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Rola kolby w snajperstwie ASG: Kolba musi być wygodna i pasować do ciała.

 

Ja mam długie ręce i potrzebuję długiej kolby.

Dlatego należy się go broni przymierzyć, i sprawdzić czy jest OK.

 

No ale w AUGu to już regulacji za bardzo nie masz...

Jak chcesz kupić giwerę która naprawdę ci pasuje - przymierzając się do nich wybierz tą która jest najwygodniejsza i ci się najbardziej podoba.

 

Ale na miłość boską - nie ruger !!

Link to post
Share on other sites

Witam po długiej przerwie.

 

Według mnie kolba jest:

-po pierwsze, bo gramy replikami broni, które mają kolby,

-po drugie, kolba to przeciwwaga dla długiej lufy w replice snajperskiej,

-po trzecie, przykładając kolbę do ramienia łatwiej jest celować i replika jest stabilniejsza,

-po czwarte, gdzieś do cholery trzeba schować baterię ;-)

 

cziman, mam nadzieję, że takich odpowiedzi się spodziewałeś ;)

 

Po piąte, co to za temat?

Edited by konrad_es
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...