Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

EG 707 [bell] Beretta vs. M93 R-C SECOND [stti] Beretta


Recommended Posts

Typowy problem :) co wybrać

 

Czy słynną od jakiegoś czasu berette Bella http://www.gunfire.pl/product-yid-11521897...-F-EG707MG.html

 

Czy też ciekawą propozycje stti

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=17

 

Bell:

 

Napęd: gazowy

Wykonanie: metal + ABS

Prędkość wylotowa: 290 fps

Pojemność magazynka: 24 kulki

Długość: 19 cm

Waga: 1020 g (sama replika)

 

Dodatkowe informacje:

Tryb ognia: pojedynczy

Hop-Up: tak

Blokada spustu: tak

Gwarancja: 12 miesięcy

 

Plusy:

+Metal

+Wygląda na porządnie zrobioną

+Cena

Minusy:

-Wadliwe uszczelki

-Wadliwy popychacz kulek

 

Stti:

 

Zmierzona prędkość wylotowa: 280 Fps

Waga: 900

Tryb ognia: pojedyńczy i ciągły

Materiał: ABS + METAL

Długość: 245 mm

Hop-up: regulowany

Blow-back: tak

Magazynek: 38 kulek

 

Plusy:

+Spory Magazynek

+Cena

+Chyba mniejsza wadliwość porównując do Bella

 

Minusy:

-Plastik

-Dość komiczny widok z tą 'rączką', -> odrazu do demontażu

 

Co zrobić? Co wybrać :) doradźcie drodzy maniacy, z jednej strony plastik i strzelanie serią, z drugiej strony metal i dość wadliwa produkcja.

Link to post
Share on other sites

Jako początkujący airsoftowiec zastanawiałem się nad zakupem zarówno Beretty Bella jak i STTI.

 

Co do B92F z Bella:

 

Cena jest jego najsilniejszym atutem - oczywiście przy tej jakości wykonania - full metal to nie byle co (tylko okładziny mi się nie podobają). Jednak wadliwe podzespoły odwiodły mnie od wyboru tej klamki – choć w niektórych partiach dostawałeś zapasowy popychacz. No i zdaje się, że oksyda (farba?) słabo trzyma się zamka.

 

Co do z M93 R-C S. z STTI:

 

Zastanawiałem się nad wyposażeniem w tą berettę jako broń główną na początek (Zresztą Bell też miał mieć takie zadanie). M93 R-C S. ma tą zaletę, że posiada tryb strzału serią - i to prawie przekonało mnie do jej zakupu. Niestety nie wiem jak sprawa się ma co do jej niezawodności - jednak to STTI a nie KSC więc może być różnie.

 

Jeśli miałbym wybrać między tymi dwoma to wybrałbym STTI - bo bawiłem się kiedyś innym modelem beretty tej firmy i wyglądał na porządny pistolet. Plastik z zewnątrz może niektórych odstraszać ale w środku masz pewnie full metal - musieli przecież wziąć skądś te 900g.

 

Ja z mojego problemu - a wyglądał on identycznie - wyszedłem nieco inaczej - kupiłem G17 KWA.

Edited by callidionis
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

obecnie ta berette oplaca sie wziac na taiwangun.com bo cena spadla do 149zl ;]. ja mam ten pistolecik. na bron glowna raczej sie nie nadaje(przy szybkim strzelaniu magazynek marznie)

 

mimo wszystko pistolet robi wrazenie ;]. juz kilku mych kumpli sie przestraszylo ^^

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...